Προς το περιεχόμενο

Αναζήτηση υποτίτλων; Κάντε post ΕΔΩ! v2.0


parsifal

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δεν μπορω να βρω με τιποτα Ελληνικους υποτιτλους για αυτη την ταινια

We.Are.Your.Friends.2015.720p.WEBRip.x264.AAC-ETRG

Ολες τις αλλες γλωσσες τις βρισκω..

Μπορει να βοηθησει καποιος?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Παιδιά έχει βρει κανείς Ελληνικούς υπότιτλους για το 10 επεισόδιο του The Man in the High Castle ;

Ευχαριστώ

 

Βγήκαν ξημερώματα. Ευχαριστώ

Επεξ/σία από SpirosKerkyra
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Αγγλικοί υπότιτλοι για The Lobster [...]

 

Δεν έχουν βγει ακόμα.

Το αν θα αντέξεις όμως να τη δεις, αυτό είναι μια άλλη ιστορία!

Θα έλεγα να την ξεκινήσεις με Αγγλικούς και αν δεις ότι σ' αρέσει τότε περίμενε μέχρι (ή μπας και) βγουν Ελληνικοί. Αλλιώς δες την όπως είναι στο 4Χ ή στο 8Χ (ή πάνε κατευθείαν στο τέλος) για να σου φύγει η περιέργεια. :devil:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπότιτλοι (Αγγλικοί ή Ελληνικοί) για τις BluRay-CADAVER εκδόσεις των 2 επεισοδίων της 4ης σεζόν του Luther ?

 

(Luther S04E01 720p BluRay x264-CADAVER, Luther S04E02 720p BluRay x264-CADAVER)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω εδώ και λίγο καιρό την ταινία Another World και δε μπορώ να βρω ούτε καν Αγγλικούς υπότιτλους. Μόνο κάτι Ινδονήσιους βρήκα.

Και πριν μπει κάποιος στον κόπο, έχω ήδη ψάξει σε opensubtitles και subscene. Στο 1ο έχει μια καταχώρηση αλλά είναι για το maze runner 2.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα στην Κοινοτητα,

 

 

Θα μπορουσε κανεις, να μου/μας βρει την ταινια The Summit http://www.imdb.com/title/tt2363471/.

 

Εχω φαει ολον τον τοπο, για να την βρω με Ελληνικους υποτιτλους, αλλα δεν μπορεσα να την βρω, ουτε στο Popcorn, αλλα ουτε καπου Online.

 

 

Θα σας ειμαι ευγνωμων, εαν μπορουσατε να την παραχωρουσατε, και στα υπολοιπα ατομα, εδω μεσα.

 

 

 

Ευχαριστω, εκ των προτερων.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Παιδια για το δοκιμαντερ breakthrough υπάρχουν υποτιτλοι;

(http://www.imdb.com/title/tt4622776/episodes?season=1&ref_=tt_eps_sn_1)

Επεξ/σία από flyk
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα στην Κοινοτητα,

 

 

Θα μπορουσε κανεις, να μου/μας βρει την ταινια The Summit http://www.imdb.com/title/tt2363471/.

 

Εχω φαει ολον τον τοπο, για να την βρω με Ελληνικους υποτιτλους, αλλα δεν μπορεσα να την βρω, ουτε στο Popcorn, αλλα ουτε καπου Online.

 

 

Θα σας ειμαι ευγνωμων, εαν μπορουσατε να την παραχωρουσατε, και στα υπολοιπα ατομα, εδω μεσα.

 

 

 

Ευχαριστω, εκ των προτερων.

Για να σου βρούμε την ταινία, δεν παίζει κάτι τέτοιο. Απαγορεύεται από τους κανόνες του φόρουμ.

Πάντως Ελληνικοί υπότιτλοι δε βλέπω να υπάρχουν για το summit, μόνο Αγγλικοί, οπότε ή την βλέπεις με Αγγλικούς ή κάθεσαι και την μεταφράζεις με το subtitle edit ή το subtitles workshop και τους προσφέρεις στην κοινότητα.

 

Υπάρχει βέβαια και η περίπτωση του google translate. Μόνο που η ταινία από δράμα θα μετατραπεί σε κωμωδία!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για να σου βρούμε την ταινία, δεν παίζει κάτι τέτοιο. Απαγορεύεται από τους κανόνες του φόρουμ.

Πάντως Ελληνικοί υπότιτλοι δε βλέπω να υπάρχουν για το summit, μόνο Αγγλικοί, οπότε ή την βλέπεις με Αγγλικούς ή κάθεσαι και την μεταφράζεις με το subtitle edit ή το subtitles workshop και τους προσφέρεις στην κοινότητα.

 

Υπάρχει βέβαια και η περίπτωση του google translate. Μόνο που η ταινία από δράμα θα μετατραπεί σε κωμωδία!

 

 

Ευχαριστώ για την μετακίνηση του Τοπικ μου, στην σωστή θέση του. Είμαι νέος στο Φόρουμ σας, και δεν γνωριζω πολλά. Το θέμα μου είναι περί υπότιτλους, και όχι για την εύρεση της ταινίας. Όπως και να εχει σας ευχαριστώ για της όποιες βοήθειες σας, και συγνώμη για το spam.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

...και δε σε κάλυψαν; Με απογοητεύεις...

Όχι ρε συ! Κατάφερα και έμαθα μόνο τις διαλέκτου Της Ιάβας και του Μπαλί αλλά αυτοί είναι στην ποιο πρόσφατη Μπαχάσα και δεν τους καταλαβαίνω καλά. :-D

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...