Προς το περιεχόμενο

Έκλεισαν το thegreekz.com


Tigran

Προτεινόμενες αναρτήσεις

και με όλα αυτά τα καροτάκια, έγινε γαργάρα το οτι στις 31/12/2010 παραγράφηκαν τα αδικήματα της υπόθεσης vodafone, αλλά και το οτι ποτέ δεν πληρώθηκε το πρόστιμο των 80.000.000 ευρώ που της είχε επιβληθεί.

Μη μιλάτε μη μιλάτε,

Ο Έλληνας κοιμάται... :rolleyes:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 545
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Καλα να παθουν και αυτοι το παρακαναν στο thegreekz ρε παιδια οπως και ολα τα αντιστοιχα ελληνικα sites το παρακανουν για αυτο θα κλεισουν φυσικα. Και αντε το thegreekz σου παρειχε δωρεαν πολλα πραγματα, κατι αλλα torrentadika που σου ζητανε λεφτα για να αυξησεις το ratio σου ή για να μη περιμενεις? Αυτα ειναι πραγματικα μαυρο χρημα και πρεπει να τιμωριθουν. Γενικα εχω παρατηρησει οτι αρχιζουν να τα κηνυγανε αυτα τα sites οταν το παρακανουν με τις v.i.p συνδρομες. Το thegreekz πριν κανενα χρονο που εβγαλε τη μουσικη πιστευα οτι θα σωθει. Αλλα τωρα που μαθαινω οτι αμα πληρωνες ειχες και τσοντες και μουσικη αυτο ειναι κλεψια και πιστευω για αυτο τους κηνυγισαν. Αν απλα διναν Links απο site rapidshare-hotfile-megaupload-fileserve κλπ και διναν links Ξεχωριστων υποτιτλων κανενας δεν θα τους ενοχλουσε, απλα η μουσικη και τα xxx τους καταδικασαν.

Ηταν ιστορικο site αλλα οπως και να το κανουμε ηταν και παρανομο...

 

p.s: Eσεις παιδια που ειστε κατω του σεκ προστατευτειτε λιγο κριμα ειναι... :rolleyes:

 

p.s2: O Θεμος Αναστασιαδης που τον πιασαν στα συνορα με τοσο μαυρο χρημα στα χερια του πως ειναι ακομα ελευθερος και κανει και εκπομπες?

 

p.s3: Ποθεν εσχες ισχυει μονο σε ποσα κατω των 300.000 ευρω? μετα εισαι καλυμμένος?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τώρα τι θα πω στην κόρη μου που δεν ξέρω από που να κατεβάσω παιδικές ταινίες και κινούμενα σχέδια ΟΕΟ??? :shock: :shock: :shock:

 

δεν κατεβαζω για μενα αλλα για τη φουκαριαρα την κορη μου! :D

 

ellinadiko gtnet team of greekz musicheaven yougreekz ειναι κατω ελπιζω να ναι προληπτικα

και κατι αλλο το thegreekz ηταν απο γαλλια οχι ελλαδα ...

οσο για αυτον που θελει να ζητησει τα λεφτα π εδωσε για vip τι να πω .... ειμαστε σοβαροι

 

το ellinadiko και το musicheaven απο οτι ειδα ειναι πανω. τα αλλα οπως εχουν γραψει και τοσοι εδω φαινεται οτι συνδεονται

 

ΠΕΦΤΕΙΙΙ !!!

 

switch.gr-ix.gr_total-week.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η ΕΠΟΕ δεν ασχολείται με την μουσική. Μόνο με ταινίες. Γι' αυτό και τα εν λόγω site δεν έπεσαν.

 

 

 

ΠΕΦΤΕΙΙΙ !!!

 

switch.gr-ix.gr_total-week.png

 

Ξεφτίλα Ελληνική. Άμα κόψουνε και την τσόντα και τα στοιχήματα, θα πετάει το Internet.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το thegreekz,το greek-tracker , το teamofgreekz και ακόμα ένα-δύο ακομα σελίδες με πανω κάτω το ίδιο περιεχόμενο τα είχε το ίδιο άτομο,ένας ήταν ουσιαστικά αυτός που έλεγχε τα πάντα σε αυτές τις σελίδες,οι υπολοιποι administrators δεν είχαν σχέση τόσο σχέση με την διαχείριση της σελίδας πέρα απ τα κλασικά (lock,delete).

Οι moderators έκαναν ότι έκαναν για την κ@υλα τους...

 

Για τα προσωπικά βιντεάκια που γράφονται ότι υπήρχαν ήταν εκεινα τα κλασικά βιντεάκια τραβηγμένα με κινητό που κυκλοφοορυν εδω και χροοονια ...

 

Η αλήθεια πάντως είναι οτι ο συγκεκριμένος administrator έβγαζε πολλάάάάά $$$$$ απ τις σελίδες που είχε.

 

Το thegreekz είχε πραγματικά παρα παρα παρα πολυ υλικο,πραγματα που δυσκολα θα βρεις αλλου,παλιες ταινιες,σειρες.

 

Oι σερβερς ηταν στο εξωτερικο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλα να παθουν και αυτοι το παρακαναν στο thegreekz ρε παιδια οπως και ολα τα αντιστοιχα ελληνικα sites το παρακανουν για αυτο θα κλεισουν φυσικα. Και αντε το thegreekz σου παρειχε δωρεαν πολλα πραγματα, κατι αλλα torrentadika που σου ζητανε λεφτα για να αυξησεις το ratio σου ή για να μη περιμενεις? Αυτα ειναι πραγματικα μαυρο χρημα και πρεπει να τιμωριθουν. Γενικα εχω παρατηρησει οτι αρχιζουν να τα κηνυγανε αυτα τα sites οταν το παρακανουν με τις v.i.p συνδρομες. Το thegreekz πριν κανενα χρονο που εβγαλε τη μουσικη πιστευα οτι θα σωθει. Αλλα τωρα που μαθαινω οτι αμα πληρωνες ειχες και τσοντες και μουσικη αυτο ειναι κλεψια και πιστευω για αυτο τους κηνυγισαν. Αν απλα διναν Links απο site rapidshare-hotfile-megaupload-fileserve κλπ και διναν links Ξεχωριστων υποτιτλων κανενας δεν θα τους ενοχλουσε, απλα η μουσικη και τα xxx τους καταδικασαν.

Ηταν ιστορικο site αλλα οπως και να το κανουμε ηταν και παρανομο...

 

Και το rapishare είναι ΔΩΡΕΑΝ να φανταστώ. Μήπως δεν έκλεισαν site που είχε ΜΟΝΟ rapishare αρχεία θες να μου πεις; Μικρή η μνήμη του Έλληνα τελικά... Δεν γνωρίζω την κατάσταση στο thegreekz, αλλά σε άλλο (teamofgreekz), είχες πρόσβαση παντού. Το VIP ήταν προσωπική επιλογή του χρήστη. ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μηπως παρατηρησατε οτι στο πρωτο dvd της τζουλιας εκλεισε το gamato και τωρα στο δευτερο εκλεισε το thegreekz, τυχαιο;;;;;;;;;;

δεν νωμιζω. το συγκεκριμενο site alla και ολα τα αλλα δεν επιβαλει σε κανεναν με το ζορι να κανει domain

ειναι λοιπον στην κριση του καθενος αν θα πληρωσει η οχι

 

Μου φαίνεται ο Σειρήνας κλείνει τα σίτε για να πουλάει άνετα τα dvd του...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εν ολιγοις οι 24ρες πλεον ειναι αχρηστες.

 

Εκτός και αν τα σκάμε για rapidshare.Δε καταλαβαινω τη λογική τους. Αφού και στο rapidshare παρονομο ειναι το υλικό,πως πληρώνεις και κατεβάζεις ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου φαίνεται ο Σειρήνας κλείνει τα σίτε για να πουλάει άνετα τα dvd του...

Ποιός Σειρηνάκης ρε παιδιά. Η ΕΠΟΕ ασχολείται με έναν κλάδο που είχε τζίρους πάνω απο 1 δις και σήμερα έχει συρρικνωθεί σημαντικά. Ο Σειρηνας θα πουλήσει και 200,000€ με την Τζούλια. Μάλλον πολύ λιγότερα την δεύτερη φορά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προτείνω μετά τα κινήματα "Δεν Πληρώνω Διόδια" και "Δεν πληρώνω Εισιτήριο" να κάνουμε κίνημα "Δεν πληρώνω Πνευματικά Δικαιώματα" :P ^_^

 

+1 :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...