Προς το περιεχόμενο

Έκλεισαν το thegreekz.com


Tigran

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Όταν γνωστή αλυσίδα σου δίνει απεριόριστες ενοικιάσεις για ένα μήνα με περίπου 15€, γιατί να μπει κάποιος στη διαδικασία να κατεβάσει;

 

Γιατι ποτε δεν βρισκω ελευθερη την ταινια που θελω (προσφατη φυσικα) και περναει και κανενας αιωνας μεχρι να ερθει καποια προσφατη. Μου δινει το videoclub με 5 ευρω το μηνα προσβαση απο το σπιτι μου οποιαδηποτε στιγμη να μπω να κατεβασω αυτο που με ενδιαφερει? αν ναι να την κανω την συνδρομη. Ετσι και αλλιως αν νοικιαζω dvd δεν το αντιγραφω στο σπιτι αν θελω?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 545
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Γιατι ποτε δεν βρισκω ελευθερη την ταινια που θελω (προσφατη φυσικα) και περναει και κανενας αιωνας μεχρι να ερθει καποια προσφατη. Μου δινει το videoclub με 5 ευρω το μηνα προσβαση απο το σπιτι μου οποιαδηποτε στιγμη να μπω να κατεβασω αυτο που με ενδιαφερει? αν ναι να την κανω την συνδρομη. Ετσι και αλλιως αν νοικιαζω dvd δεν το αντιγραφω στο σπιτι αν θελω?

Μήπως να σου στέλνει και καμιά γκόμενα κάθε βράδυ. Άλλωστε 5 ευρώ δίνεις. Όσο 1 φραπέ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αυτη video clubades σαν τισ κατσαριδεσ ειναι..... αντεχουν :P

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Και όμως αντέχουμε. Με 50 ευρώ αγορά το κάθε αντίτυπο. Και πιθανότατα το σημείο λιανικής (video club) θα αντέξει και το video on demand. Το τζάμπα δεν μπορεί εύκολα να συναγωνιστεί. Ξέρω βεβαίως αρκετούς που και κατεβάζουν αλλά και νοικιάζουν. Τα μαγαζιά που μείναν, στην πλειοψηφία τους είναι καλά μαγαζιά και με σωστή εξυπηρέτηση.

Και αυτό με την μη διαθεσιμότητα έχει εκλείψει. Σπάνια να μην βρεις ταινία σήμερα.

 

Βρε στο χωριό μου στο καφενείο μισό ευρό πλερώνω το καφέ... σε κλέβουν........

Εμείς εδώ στην πόλη πληρώνουμε 5 ευρώ τον καφέ.

Εγώ προσωπικά το έχω κόψει.

Αλλά γεμάτες είναι οι καφετέριες και μετά κλαίγονται για τα 2 ευρώ που κάνει να δεις μια ταινία. Αντίσταση παιδιά. Γερά μη πέσει το φρούριο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

λογικα παντα το gt θα επανελθει.Οταν ειχε πεσει το γαματο δεν ειχε κλεισει για λιγο η κανω λαθος?

σε καθε περιπτωση εχει ξανανοιξει το μπλε ασπρο!

 

Και που είναι ανοιχτό ξανά το μπλε άσπρο; Οι εγγραφές είναι μόνιμα κλειστές από ότι βλέπω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Και όμως αντέχουμε. Με 50 ευρώ αγορά το κάθε αντίτυπο. Και πιθανότατα το σημείο λιανικής (video club) θα αντέξει και το video on demand. Το τζάμπα δεν μπορεί εύκολα να συναγωνιστεί. Ξέρω βεβαίως αρκετούς που και κατεβάζουν αλλά και νοικιάζουν. Τα μαγαζιά που μείναν, στην πλειοψηφία τους είναι καλά μαγαζιά και με σωστή εξυπηρέτηση.

Και αυτό με την μη διαθεσιμότητα έχει εκλείψει. Σπάνια να μην βρεις ταινία σήμερα.

 

 

Εμείς εδώ στην πόλη πληρώνουμε 5 ευρώ τον καφέ.

Εγώ προσωπικά το έχω κόψει.

Αλλά γεμάτες είναι οι καφετέριες και μετά κλαίγονται για τα 2 ευρώ που κάνει να δεις μια ταινία. Αντίσταση παιδιά. Γερά μη πέσει το φρούριο.

 

ο αλλος τωρα νομιζει πως επειδη κλεισανε 2,3 ελληνικα site δε θα βρισκει καποιος να κατεβαζει οτι γουσταρει,αλλα θα πηαγαινει στο dvd club της γειτονιας.Εχουν πεθανει αυτες οι εποχες.Μαλλον λεω να ξαναρχισεισ τον καφε.Προφανως σου λειπει. :whistle:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Και όμως αντέχουμε. Με 50 ευρώ αγορά το κάθε αντίτυπο. Και πιθανότατα το σημείο λιανικής (video club) θα αντέξει και το video on demand. Το τζάμπα δεν μπορεί εύκολα να συναγωνιστεί. Ξέρω βεβαίως αρκετούς που και κατεβάζουν αλλά και νοικιάζουν. Τα μαγαζιά που μείναν, στην πλειοψηφία τους είναι καλά μαγαζιά και με σωστή εξυπηρέτηση.

Και αυτό με την μη διαθεσιμότητα έχει εκλείψει. Σπάνια να μην βρεις ταινία σήμερα.

 

 

Εμείς εδώ στην πόλη πληρώνουμε 5 ευρώ τον καφέ.

Εγώ προσωπικά το έχω κόψει.

Αλλά γεμάτες είναι οι καφετέριες και μετά κλαίγονται για τα 2 ευρώ που κάνει να δεις μια ταινία. Αντίσταση παιδιά. Γερά μη πέσει το φρούριο.

 

 

Ωωω παντοδύναμε, ΕΚΛΕΙΣΕ ΤΟ THEGT ΜΗΤΣΟ! ΟΡΜΑΤΕ ΣΤΑ ΣΕΒΕΝ ΤΩΡΑ ΠΡΙΝ ΕΞΑΝΤΛΗΘΟΥΝ ΟΛΕΣ ΟΙ ΤΑΙΝΙΕΣ!!!!

 

Εχεις την ηδονική αυταπάτη πως έτσι θα σκεφτεί ο κόσμος τώρα ?

Quad Facepalm

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ο αλλος τωρα νομιζει πως επειδη κλεισανε 2,3 ελληνικα site δε θα βρισκει καποιος να κατεβαζει οτι γουσταρει,αλλα θα πηαγαινει στο dvd club της γειτονιας.Εχουν πεθανει αυτες οι εποχες.Μαλλον λεω να ξαναρχισεισ τον καφε.Προφανως σου λειπει. :whistle:

Να πληρώνω 5 ευρώ τον καφέ σταμάτησα.

Ακόμα και σήμερα που μιλάμε, στην Ελλάδα στις 3/2/2011 έγιναν περίπου 100,000 ενοικιάσεις. Ο τζίρος των μαγαζιών φτάνει τα 100,000,000 ετησίως. Τίποτα δεν έχει πεθάνει. Απλά κλείσαν αδίκως πολλές επιχειρήσεις. ΚΛείσαν επειδή κάποιοι παρασιτούσαν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ετσι και αλλιως στο φορουμ το gt το εγραφε οτι σε καμια περιπτωση δεν θελουμε να ανεβασετε οτι εχει σχεση με τη σειρινα,καποιος ανεβασε τωρα τελευταια την πετρ.κωσ... και διαγραφηκε σε λιγα λεπτα και εφαγε προηδοποιηση αυτος που την ανεβασε.οποτε ουτε για πλακα θα ανεβαινε κατι ξανα.αφου πιασανε τους εγκληματιες αυτων των σαιτ η ελλαδα ελυσε το προβλημα θα αναπτυχθει η οικονομια κτλ.κοροιδα που μας ποιανουν μερικοι και μυαλο δεν βαζουμε οι ελληνες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να πληρώνω 5 ευρώ τον καφέ σταμάτησα.

Ακόμα και σήμερα που μιλάμε, στην Ελλάδα στις 3/2/2011 έγιναν περίπου 100,000 ενοικιάσεις. Ο τζίρος των μαγαζιών φτάνει τα 100,000,000 ετησίως. Τίποτα δεν έχει πεθάνει. Απλά κλείσαν αδίκως πολλές επιχειρήσεις. ΚΛείσαν επειδή κάποιοι παρασιτούσαν.

 

δεν υπαρχει βιασυνη να κλεισουν ολες αμεσως.Σιγα σιγα θα κλεισουν και οι υπολοιπες.δυστυχως οι ευτυχως το ιντερνετ εδωσε τη δυνατοτητα ελευθερης διακινησης παρανομου κ νομιμου υλικου ισοβιως!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να πληρώνω 5 ευρώ τον καφέ σταμάτησα.

Ακόμα και σήμερα που μιλάμε, στην Ελλάδα στις 3/2/2011 έγιναν περίπου 100,000 ενοικιάσεις. Ο τζίρος των μαγαζιών φτάνει τα 100,000,000 ετησίως. Τίποτα δεν έχει πεθάνει. Απλά κλείσαν αδίκως πολλές επιχειρήσεις. ΚΛείσαν επειδή κάποιοι παρασιτούσαν.

 

100.000.000 και κλαίγονται; Έκλεισαν γιατί κάποιοι παρασιτούσαν ή γιατί ένοιγαν 7 DVD club σε κάθε γειτονιά;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...