Προς το περιεχόμενο

Διαθέσιμο για όλους το Service Pack 1 των Windows 7


gsarig

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 105
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Και όλα τα update να έχεις κάνει θα στο βγάλει σαν ενημέρωση γύρω στα 80 μέγκα,οπότε κάντο.

Προσθέτει και άλλα (λίγα) εκτός των ενημερώσεων που έχουν βγεί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και όλα τα update να έχεις κάνει θα στο βγάλει σαν ενημέρωση γύρω στα 80 μέγκα,οπότε κάντο.

Προσθέτει και άλλα (λίγα) εκτός των ενημερώσεων που έχουν βγεί.

 

Ευχαριστω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχει κανείς κάποιον οδηγό για το πώς να ενσωματώσω το SP1 στο αρχικό ISO τον Windows που έχω ώστε να το κάνει μόνο του εγκατάσταση...?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξέρω αν είναι placebo ή όχι ... Δυστυχώς το patch το πέρασα λίγο πρίν την πέσω για ύπνο...Μου φάνηκαν τα windows ΤΡΟΜΕΡΑ Γρήγορα μετά το reboot... μου έκανε μεγάλη εντύπωση και μάλιστα έκανα ένα bench στον SSD μου με το ΑΤΤΟ?! (νομίζω) και μου εβγαλε κάτι ΕΞΩΦΡΕΝΙΚΕΣ τιμές περί τα 1200mb/sec ...

Τι συμβαίνει ???

Το μεσημέρι που θα πάω σπίτι θα το τσεκάρω πιο καλά....

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εδω σε win 7 pro 64bit, αυθεντικά, μου βγάζει σφάλμα στο κατέβασμα. unknown error κιολας :P

αν δοκιμασω να το κατεβασω απο microsoft

 

ποια απο εκεινα τα 7 χρειαζεται να κατεβάσω? μόνο το 6ο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξέρω αν είναι placebo ή όχι ... Δυστυχώς το patch το πέρασα λίγο πρίν την πέσω για ύπνο...Μου φάνηκαν τα windows ΤΡΟΜΕΡΑ Γρήγορα μετά το reboot... μου έκανε μεγάλη εντύπωση και μάλιστα έκανα ένα bench στον SSD μου με το ΑΤΤΟ?! (νομίζω) και μου εβγαλε κάτι ΕΞΩΦΡΕΝΙΚΕΣ τιμές περί τα 1200mb/sec ...

Τι συμβαίνει ???

Το μεσημέρι που θα πάω σπίτι θα το τσεκάρω πιο καλά....

 

Και σε μενα το ιδιο μου φανηκαν τρομερα γρηγορα στην ταχυτητα δισκου (εχω intel ssd)

επισης στο σερφαρισμα πετουσαν

Εγραψα ενα cd και μου εκανε εντυπωση που δεν σταματησε καθολου οταν κανει leadin- leadout και το εγραψε γρηγοροτερα απο καθε cd που εχω γραψει ποτε,υποψιν ηταν τα data 700 mb

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχει κανείς κάποιον οδηγό για το πώς να ενσωματώσω το SP1 στο αρχικό ISO τον Windows που έχω ώστε να το κάνει μόνο του εγκατάσταση...?

 

Όπως έγραψα και νωρίτερα με την DISM εντολή.

 

Να κάποιες πληροφορίες Link.png Site: LINK

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΣΕ μενα εμφανιστηκε η επιλογη και θα το κατεβασω αμεσα αφου μου παρεχει αυτη την δυνατοτητα.....φαινεται οτι ειναι πολυ σημαντικο να γραψουμε και τις αποψεις μας...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα windows, λόγω ότι έβρισκαν το grub, δεν μπορούσαν να εγκαταστήσουν το SP1 (error 0x800f0a12).

 

Το ίδιο έπαθα και στα 2 μηχανήματά μου, και τα δύο με opensuse 11.3 και windows 7 pro.

 

http://social.technet.microsoft.com/Forums/en/w7itproSP/thread/9083e953-f06c-4041-8977-115235359e23

 

Το έπαθα και εγώ στο μηχάνημα μου που είναι Hackintosh και Windows 7 ταυτόχρονα. Από ότι φαίνεται δεν χωνεύει την "παρεούλα" το SP1 !

Θα προχωρήσω σε format από την αρχή (αφορμή έψαχνα....)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε Windows 7 Professional x64 αν κουνούσα έστω και λίγο το ποντίκι κατά την εγκατάσταση κολλούσε και πετούσε BSOD. Μόλις το άφησα να εγκατασταθεί χωρίς να το αγγίξω, όλα πήγαν μια χαρά. Τι να πω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νομίζω ότι κατά τη διάρκεια του update σου αλλάζει τα settings και ενεργοποιεί το autoupdate.

Οπότε μπορείτε να πάτε πάλι να το αλλάξετε αν θέλετε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...