Προς το περιεχόμενο

Δωρεάν windows και άλλων software για φοιτητές


moldovan20

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μαλλον για τα πιο πολλα τμηματα δεν λειτουργει...

 

Υπαρχει λιστα ποιες σχολες/τμηματα μπορουν να εχουν προσβαση?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 66
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Το σύστημα είναι αρκετά μπελαλίδικο.

 

Εγώ είχα συνδεθεί προ μηνών έπειτα από αρκετές ημέρες προσπάθεια, με διαφορετικούς κωδικούς και ονόματα χρήστη. Δεν είναι και ένας συνδυασμός username/password στα ιδρύματα, θέλουν άλλο για εδώ, άλλο για εκεί, άλλο για παραπέρα.

 

:angry:

 

Η μεγαλύτερή μου έκπληξη βέβαια, ήταν όταν κατάλαβα ότι πρέπει να έχεις Windows για να κατεβάσεις το οτιδήποτε (τα κατεβάζει με ειδικό download manager που είναι διαθέσιμος μόνο για Windows).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Bαζω και εγω ΑΠΘ με τους κωδικους της κοπελας μου και μου βγάζει αυτό... Δεν υποστηρίζεται απ'το τμήμα της το προγραμμα των δωρεαν ή παίζει κάτι άλλο;

Για το AΠΘ και συμφωνα και με την σελιδα του

Στο πρόγραμμα συμμετέχουν όλα τα τμήματα του ΑΠΘ εκτός από το Τμήμα Εικαστικών & Εφαρμοσμένων Τεχνών.

Οποτε εαν δεν ανηκει στο συγκεκριμενο τμημα η κοπελα σου, θα πρεπει να εχει κανονικα προσβαση στην υπηρεσια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για το AΠΘ και συμφωνα και με την σελιδα του

Οποτε εαν δεν ανηκει στο συγκεκριμενο τμημα η κοπελα σου, θα πρεπει να εχει κανονικα προσβαση στην υπηρεσια.

 

Το site αυτο δεν λειτουργει για το Α.Π.Θ. Οσοι θελετε να μπειτε καντε το απο εδω

 

Απο την συγκεκριμμένη σελίδα μπήκα κατευθείαν με τα στοιχεία της κοπέλας μου και κατέβασα τα win 7 για τα οποία καίγομαι.

 

Σας ευχαριστώ πολύ παιδιά για τα λινκς.Στην αρχική σελίδα δεν δούλευαν και ξεσηκωσα ενα σωρο κοσμο για τους κωδικούς τους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να ρωτησω και εγω κατι. Ο αδερφος μου ειναι στο ΤΕΙ Χαλκιδας. Ελπιζω να μπορει να εχει προσβαση. Η εωτηση μου ειναι: μπορει να κατεβάσει παραπάνω απο μια φορά τα windows η οποιοδήποτε αλλο πρόγραμμα απο αυτα που προσφέρονται ωστε να κανω και εγω "σωστή" εγκατάσταση ή έχει περιορισμό?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εφόσον λαβεις ΜΟΝΟ ένα κωδικό γνήσιων,προφανώς δεν έχει νοημα να τα κατεβάσει πάνω απο μια φορά.

 

Εκτός αν χρησιμοποιήσει κωδικους γνωστού του και στους δωσει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εκτός Θέματος....

Απο την συγκεκριμμένη σελίδα μπήκα κατευθείαν με τα στοιχεία της κοπέλας μου και κατέβασα τα win 7 για τα οποία καίγομαι.

Κοίτα μην σε πάρουν χαμπάρι οι linux-άδες του forum γιατί σε βλέπω πραγματικά να καίγεσαι (flamed) :P

LOL - (Αστειεύομαι, μην παρεξηγηθείς)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εκτός Θέματος....

 

Κοίτα μην σε πάρουν χαμπάρι οι linux-άδες του forum γιατί σε βλέπω πραγματικά να καίγεσαι (flamed) :P

LOL - (Αστειεύομαι, μην παρεξηγηθείς)

 

xaxaxa,ναι βρέ καμμία παρεξήγηση!

 

και για ΤΕΙ Κρητης λεει"Το τμήμα στο οποίο ανήκετε δεν έχει πρόσβαση στο MSDN Academic Alliance. " :mad:

να που πανε τα φραγκα της ΕΕ...

 

τσέκαρε μήπως υπάρχει καμμια άλλη σελίδα που πρέπει να μπεις.Οπως παραπάνω με την περιπτωση του ΑΠΘ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τσέκαρε μήπως υπάρχει καμμια άλλη σελίδα που πρέπει να μπεις.Οπως παραπάνω με την περιπτωση του ΑΠΘ...

ναι το εψαξα καπως και εχει τετοια σελιδα και το ΤΕΙ μου

βεβαια αμα ψαξεις να βρεις το link αυτο απο την σελιδα του TEI απλα δεν υπαρχει περιπτωση μια στο εκατομμυριο...

δεν μπορω να καταλαβω γιατι τοση μυστικοτητα

απο οτι ειδα θελει καποια διαδικασια για να γραφτεις στις υπηρεσιες του msdn κτλ εστειλα ενα email για κατι ερωτησεις κτλ δεν νομιζω να οτι θα υπαρξει θετικο τελος, απλα ειμαι περιεργος...

για οσους τους βγαζει καποιο λαθος μπειτε εδω

http://msdn.microsoft.com/en-us/academic/bb250610.aspx

πατηστε downloading and installing msdna software, διαβαστε το εγγραφο και αμα καταφερετε κατι μπραβο σας :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πφφφφφ!!!

Αμα δεν ειναι καταχωρημενο το τμημα της ΕΠΔΟ με τους περισσοτερους φοιτητες στο ΤΕΙ Μεσολογγιου , τοτε ποιο θα ειναι?? Ελεος..

συνάδελφε δες αυτό http://euniversity.teimes.gr:8080/?p=587 με πληρωμή βέβαια αλλα αρκετά καλές τιμές

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

συνάδελφε δες αυτό http://euniversity.teimes.gr:8080/?p=587 με πληρωμή βέβαια αλλα αρκετά καλές τιμές

κλαιν

τα win7 τα εχει 10ε φθηνοτερα απο οτι τα καταστηματα

το θεμα ειναι αν τα δικαιουμαστε γιατι να μην τα εχουμε απλα και ομορφα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...