Προς το περιεχόμενο

Δωρεάν windows και άλλων software για φοιτητές


moldovan20

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderators

εγω ειμαι φοιτητης των εφαρμοσμενων μαθηματικων στο ηρακλειο...εψαξα αλλα μοθ λεει οτι το τμημα μου δν ειναι στην λιστα για τα δωρεαν προγραμματα...μηπως μπορει καποιος να με βοηθησει...?

Να σε βοηθησουμε, αλλα πως?smile.gif

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 66
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Να σε βοηθησουμε, αλλα πως?smile.gif

απλα μηπως υπηρχε καποιος που σπουδαζε στο ιδιο πανεπιστημιο και καταφερε να βρει μια λυση....σε ευχαριστω παντως γιαα το ενδιαφερον ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορεί να μου πεί κάποιος αν έχει πρόβλημα με την υπηρεσία; Γιατί όταν πάω να μπω μου βγάζει σφάλμα και με την σχολή που επικοινώνησα (ΑΠΘ) μου είπαν ότι είναι πρόβλημα της Microsoft. Αμα είναι εύκολο ας δοκιμάσει κάποιος και να postarei αν έχει το ίδιο πρόβλημα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Υeap. Παρουσιαστηκε σφαλμα και εδω.

Απο οτι βλεπω -ειχα καιρο να μπω- εχουν ανανεωσει το site, οποτε υποθετω πως θα επανελθει συντομα και η πληρης λειτουργια του.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 χρόνο αργότερα...
  • 2 μήνες μετά...
Έχω Windows 7 Pro 64bit ΕΝ που έχω κατεβάσει από την σχολή μου και θέλω να εγκαταστήσω την ελληνική γλώσσα.
Κατέβασα το Windows 7 Language Pack (x64) πάλι από την σχολή αλλά δεν μπορώ να την περάσω. Υπάρχει κάποιος που να το έχει κάνει; Αν ναι, πως;
 
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

κοίτα να μπείς σε αυτο που είναι msdnaa.(το πανεπιστημιο σου).gr. και μένα απο πάτρα δε μπαινει σε αυτό. αλλα στο msdnaa.upatras.gr μπαινει κανονικά...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Μπορει να μου πει καποιος επειδη εχω home premium και θελω ενα dvd με ενσωματωμενο το sp1 αν τα windows της συγκεκριμενης ιστοσελιδας μπορω να τα κατεβασω (προφανως θα ειναι γνησια). Ευχαριστω -- http://social.technet.microsoft.com/Forums/en/w7itproinstall/thread/c0e78d7a-883d-4caa-a8c0-1e127a14612a

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Μπορει να μου πει καποιος επειδη εχω home premium και θελω ενα dvd με ενσωματωμενο το sp1 αν τα windows της συγκεκριμενης ιστοσελιδας μπορω να τα κατεβασω (προφανως θα ειναι γνησια). Ευχαριστω -- http://social.technet.microsoft.com/Forums/en/w7itproinstall/thread/c0e78d7a-883d-4caa-a8c0-1e127a14612a

Φυσικα και μπορεις να τα κατεβασεις, αντιμετωπισες καποιο προβλημα στο download?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φυσικα και μπορεις να τα κατεβασεις, αντιμετωπισες καποιο προβλημα στο download?

Οχι, αλλα δεν μπορουσα να καταλαβω αν η συγκεκριμενη ιστοσελιδα ειναι της microsoft γιατι γνωριζω οτι δεν δινουν δωρεαν download τα windows γενικα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οχι, αλλα δεν μπορουσα να καταλαβω αν η συγκεκριμενη ιστοσελιδα ειναι της microsoft γιατι γνωριζω οτι δεν δινουν δωρεαν download τα windows γενικα.

αν οντως δίνουν δωρεάν download γιατι δεν μας δινουν και serial key.πρεπει να αγορασουμε η μας τα εχει ενεργοποιημενα απο πριν?

 

οσον αφορα το δωρεαν λειτουργικο του υπουργειου παιδειας σπουδαζω στο τμημα αυτοματισμου και δεν μου εμφανιζει κατι οτι μπορω να το κανω download

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...