Προς το περιεχόμενο

Δωρεάν windows και άλλων software για φοιτητές


moldovan20

Προτεινόμενες αναρτήσεις

και για ΤΕΙ Κρητης λεει"Το τμήμα στο οποίο ανήκετε δεν έχει πρόσβαση στο MSDN Academic Alliance. " :mad:

να που πανε τα φραγκα της ΕΕ...

 

Πάντως εγώ από το ΤΕΙ Κρήτης (Εφαρμοσμένη Πληρ/κη & Πολυμέσα) μια χαρά τα κατέβασα πριν καιρό...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 66
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Πάντως εγώ από το ΤΕΙ Κρήτης (Εφαρμοσμένη Πληρ/κη & Πολυμέσα) μια χαρά τα κατέβασα πριν καιρό...

δεν ξερω τι γινοταν πριν καιρο

χθες που μπηκα μου εβγαλε το μηνυμα που ανεφερα προηγουμενως και φυσικα στο mail που εστειλα ακομα περιμενω απαντηση (και νομιζω οτι θα περιμενω για πολυ καιρο ακομα... :lol: :lol: )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν ξερω τι γινοταν πριν καιρο

χθες που μπηκα μου εβγαλε το μηνυμα που ανεφερα προηγουμενως και φυσικα στο mail που εστειλα ακομα περιμενω απαντηση (και νομιζω οτι θα περιμενω για πολυ καιρο ακομα... :lol: :lol: )

 

για δοκιμασε απο εδω

 

http://msdn61.e-academy.com/elms/Storefront/Home.aspx?campus=teicrete_it

 

Γενικως οποιος θελει να δει αμα το το ιδρυμα στο οποιο ανηκει δικαιουτε windows το βλεπει απο εδω

 

http://msdn.microsoft.com/en-us/academic/dd861349

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπράβο του.

 

Υπάρχουν κάτι γραφικοί όμως που τολμούν να τα πουλήσουν... :mad:

Απλα τα πραγματα, ΚΑΡΜΙΡΙΔΕΣ! ^_^

 

Αυτο το site μονο Windows δινει, ας πουμε αμα ειχες Mac και ειχανε βγει τα Lion θα σου τα εδινε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για δοκιμασε απο εδω

 

http://msdn61.e-academy.com/elms/Storefront/Home.aspx?campus=teicrete_it

 

Γενικως οποιος θελει να δει αμα το το ιδρυμα στο οποιο ανηκει δικαιουτε windows το βλεπει απο εδω

 

http://msdn.microsoft.com/en-us/academic/dd861349

ναι φιλε απο εκει μπηκα στο τελος, αλλα δεν εχω κανει registration

εστειλα mail στον υπευθυνο και καλα οπως λεει στο faq για να κανω λογ/μο αλλα περιμενω απαντηση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

ειπα να ξεθαψω λιγο το θεμα

απο τις 29 Μαρτιου που εστειλα το mail στον υπευθυνο εξυπηρετησης του προγραμματος πηρα τα @@ μου ως απαντηση

αυτο το προγραμμα ειναι νεκρο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Εγώ από Τμήμα Μηχανικών Η/Υ, Τηλεπικοινωνιών και Δικτύων, Πανεπιστήμιο Θεσσαλίας, μόλις μπήκα και δουλεύει μια χαρά.

Όσο αναφορά αυτά που κάνετε μερικοί παράπονα για το ότι δεν είναι οι σχολες σας, sorry αλλα πατάμε και σε καμια συνέλευση τμήματος και λέμε τα παράπονα μας, δεν πάμε μονο στα clubs να μας κερνάνε σφηνάκια και εκδρομές στη μύκονο με 200 ευρά...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ από Τμήμα Μηχανικών Η/Υ, Τηλεπικοινωνιών και Δικτύων, Πανεπιστήμιο Θεσσαλίας, μόλις μπήκα και δουλεύει μια χαρά.

Όσον αναφορά αυτά που κάνετε μερικοί παράπονα για το ότι δεν είναι οι σχολες σας, sorry αλλα πατάμε και σε καμια συνέλευση τμήματος και λέμε τα παράπονα μας, δεν πάμε μονο στα clubs να μας κερνάνε σφηνάκια και εκδρομές στη μύκονο με 200 ευρά...

 

fixed ;)

Όσον αφορά = σε ότι αφορά, σε ότι έχει σχέση με

αναφορά: η αναφορά, της αναφοράς, κλπ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Υπάρχει τελικά κάποιος που τα κατάφερε και μπήκε;

Δίνει τα md5 hash για κάθε έκδοση;

 

(Και το κυριότερο,υπάρχει κάποιο καλό παιδί που να μπορέσει να μας φτιάξει μια λίστα μαζί με τα md5; :wub: )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ από Τμήμα Μηχανικών Η/Υ, Τηλεπικοινωνιών και Δικτύων, Πανεπιστήμιο Θεσσαλίας, μόλις μπήκα και δουλεύει μια χαρά.Όσο αναφορά αυτά που κάνετε μερικοί παράπονα για το ότι δεν είναι οι σχολες σας, sorry αλλα πατάμε και σε καμια συνέλευση τμήματος και λέμε τα παράπονα μας, δεν πάμε μονο στα clubs να μας κερνάνε σφηνάκια και εκδρομές στη μύκονο με 200 ευρά...

δεν σε ξερω, δεν με ξερεις, οποτε καλυτερα να μιλας για τον εαυτο σου ;)

 

Υπάρχει τελικά κάποιος που τα κατάφερε και μπήκε;Δίνει τα md5 hash για κάθε έκδοση;(Και το κυριότερο,υπάρχει κάποιο καλό παιδί που να μπορέσει να μας φτιάξει μια λίστα μαζί με τα md5; :wub: )

εγω δεν τα εχω καταφερει παντως και το εχω εγκατελειψει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Υπάρχει τελικά κάποιος που τα κατάφερε και μπήκε;

Δίνει τα md5 hash για κάθε έκδοση;

 

(Και το κυριότερο,υπάρχει κάποιο καλό παιδί που να μπορέσει να μας φτιάξει μια λίστα μαζί με τα md5; :wub: )

Λειτουργει κανονικα του ΑΠΘ.Απο ποια θελεις τα md5?Ειναι και μπολικα δεν παιζει να τα κατεβασω ολαhappy.gif

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οχχχ,μόνο όταν τα κατεβάσεις το βλέπεις;

Έλεγα για της βασικές εκδόσεις των windows δηλαδή «xp sp3 gr OEM» και «windows 7(ε,μάλλον το ultimate που έχουν όλοι) χ86 χ64»

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Δυστυχως τα SHA-1 εμφανιζονται σε συνδρομητες του technet (δεν θυμαμαι αν εχει και md5).

Για XP Gr SP3 δυστυχως δεν υπαρχει επιλογη για download(..και τα XP Gr SP0 ειναι απο τα λιγα που δεν εχουν download, περνας να παρεις το cd απο καποιο γραφειο, αφου κανεις την αιτηση)

 

 

535vyg.png

 

 

 

Επισης τα 7 δεν δινονται στην Ultimate εκδοση. Μονο professional (x86, x64, Eng, Gr). Αν θελεις απο αυτα κανε ενα reply, εχω βαλει τα Pro x64 Greek να κατεβαινουν.

Για τα SHA-1,MD5 των αγγλικων εκδοσεων, ενα αξιοπιστο post (μπορεις να επιβεβαιαωσεις τα ιδια checksums, με ενα search στο google)

http://forums.anandt...d.php?t=2041377

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

εγω ειμαι φοιτητης των εφαρμοσμενων μαθηματικων στο ηρακλειο...εψαξα αλλα μοθ λεει οτι το τμημα μου δν ειναι στην λιστα για τα δωρεαν προγραμματα...μηπως μπορει καποιος να με βοηθησει...?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...