Προς το περιεχόμενο

Windows Phone- Γενική συζήτηση και απορίες


dimitris__

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Στις επαφές, πάτα τις 3 τελίτσες κάτω, και πήγαινε ρυθμίσεις. Εκεί έχει φιλτράρισμα επαφών. Πρέπει το gmail να είναι επιλεγμένο. Δεν έχω τώρα wp7 στα χέρια μου για να σου παραπάνω δυστυχώς.

Ναι όλα επιλεγμένα τα έχω. Έκανα μάλιστα και sync το gmail από τις επαφές, αλλά τίποτα!

Άσε θα δω αν μπορέσω να τις στείλω στο windows live και από εκεί στο τηλ.!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

REDMOND, Wash. (CBS Seattle) – Microsoft has been granted a patent for its “avoid ghetto” feature for GPS devices.

 

A GPS device is used to find shortcuts and avoid traffic, but Microsoft’s patent states that a route can be plotted for pedestrians to avoid an “unsafe neighborhood or being in an open area that is subject to harsh temperatures.

 

 

http://seattle.cbslocal.com/2012/01/06/microsoft-patents-avoid-ghetto-feature-for-gps-devices/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικά λύθηκε το πρόβλημα! Μπήκα από το λαπτοπ κ είδα ότι οι contacts μου δεν ήταν περασμένοι στο my contacts, αλλά στο others contacts,γι'αυτο δε τα έβρισκε το τηλ.!

Ευχαριστώ για τη βοήθεια και χίλια συγνώμη που σε ταλαιπώρησα άδικα, επειδή δε μπήκα από πιο νωρίς από το λαπτοπ,για να δω που ήταν το λάθος!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικά λύθηκε το πρόβλημα! Μπήκα από το λαπτοπ κ είδα ότι οι contacts μου δεν ήταν περασμένοι στο my contacts, αλλά στο others contacts,γι'αυτο δε τα έβρισκε το τηλ.!

Ευχαριστώ για τη βοήθεια και χίλια συγνώμη που σε ταλαιπώρησα άδικα, επειδή δε μπήκα από πιο νωρίς από το λαπτοπ,για να δω που ήταν το λάθος!

Οκ, κανένα πρόβλημα ούτε κόπος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Microsoft announced the LTE HTC Titan II with 16 megapixel camera!

 

http://wmpoweruser.com/microsoft-announced-the-lte-htc-titan-ii/

 

vrTGh.jpge9lPC.jpg

7848.Bethpage_5F00_PhotoGallery_5F00_homescreen_5F00_thumb_5F00_0441418B.jpg

 

1.5 GHz single-core Snapdragon CPU

4.7" WVGA SLCD display

16 MP camera on the back (f2.6, 28mm), 1.3 MP front facing camera

LTE

 

 

Peter Chou said the handset was a showcase of HTC’s promise to the mobile lifestyle and was “Titan II is packed with image technology”.

 

The camera will feature a fast wide-angle lens (f2.6, 28mm), autofocus, and dual LED flash, red eye reduction, image stabilization, a panorama mode for landscapes, and a burst shot mode for sports or kids.

 

The camera has a dedicated image processor and a back-illuminated sensor for low light sensitivity

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...