Προς το περιεχόμενο

Windows Phone- Γενική συζήτηση και απορίες


dimitris__

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Είσαι πολύ γενναίος για να κανείς τέτοια αστεία στο section μου :P

 

Και επίσης το ίδιο σχόλιο έκαναν και οι insomniacs που έχω φίλους στο Facebook... @#%&%

 

 

Τα windows phone βάζουν χρώμα στην ζωή μας !!! πάμε να πάρουμε όλοι ρόζ και να σπάσουμε την μονοτονία μερικών που πάνε απο άσπρο glossy σε μαύρο glossy και τούμπαλιν .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορω να κανω hardreset και να αλλαξω το λογαριασμο του hotmail που εδωσα για να γραφτω στο live servis?Η θα χρειαστει να παρω καινουριο κωδικο απο τη ms για να το κανω αυτο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

την επομενη εβδομαδα θα εχω στα χερια μου το nokia lumia 800 απο birdphone (αν το θεωρειτε διαφημιση σβηστε το), καθως εφεραν επιτελους το γαλαζιο! θα εχω καποιο προβλημα με αλληνικά, αναβαθμισεις, κτλ? ειναι παραεισαγωγης λογικα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

την επομενη εβδομαδα θα εχω στα χερια μου το nokia lumia 800 απο birdphone (αν το θεωρειτε διαφημιση σβηστε το), καθως εφεραν επιτελους το γαλαζιο! θα εχω καποιο προβλημα με αλληνικά, αναβαθμισεις, κτλ? ειναι παραεισαγωγης λογικα.

 

θεωρητικά, θα έχει κανονικά ελληνικά. Όλες οι δεύτερης γενιάς wp7 συσκευές πρέπει να έχουν και μενού στα ελληνικά.

 

Είναι κανονικά ξεκλείδωτο; Αν ναι, ούτε με τις αναβαθμίσεις θα έχεις πρόβλημα.

 

Μπορω να κανω hardreset και να αλλαξω το λογαριασμο του hotmail που εδωσα για να γραφτω στο live servis?Η θα χρειαστει να παρω καινουριο κωδικο απο τη ms για να το κανω αυτο?

 

Μπορείς κανονικά με το hard reset να βάλεις άλλον.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό με τον κωδικό το έχεις λόγο hd2, θυμάμαι καλά; Στα δικά μου που δεν χρειάζεται κωδικό (επειδή είναι καθαρά wp) δουλεύει όπως σου είπα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό με τον κωδικό το έχεις λόγο hd2, θυμάμαι καλά; Στα δικά μου που δεν χρειάζεται κωδικό (επειδή είναι καθαρά wp) δουλεύει όπως σου είπα.

Νομιζα οτι ολα τους δινουν καποιο κωδικο για να δημιουργησουν ενα live id?

Ο ανθρωπος της ms δεν εδειξε να παρεξενευεται που του ζητησα αυτο το κωδικο κ μαλιστα μου ειπε να το φυλαξω γιατι ειναι μοναδικος για καθε λογαριασμο ή συσκευη(αυτο ειναι που δε θυμαμε)!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Όπως και τότε, δεν ξέρω να σου πω...

Ασε θα το δοκιμασω και αν δε γινεται,ξανα παω σ'αυτο που ειχα!

Thanks παντως για την απαντηση!

Επεξ/σία από ektor7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω ένα θέμα με το τελευταίο update το 8107 αν θυμάμαι καλά αυτό που φτιάχνει το keyboard που εξαφανίζεται.

Ενώ κατεβαίνει κανονικά το update και τραβάει backup το κινητό κλείνει με το error 80180048.

 

Έχω HTC Trophy

os version 7.10.7740.16

firmware ver 2250.21.51001.168

hardware ver 0003

radio soft 5.69.09.05a_22.50.50.21U

 

καμιά ιδέα ? έκανα unistall και ξανά install το Zune και τα windows phone tools αρκετές φορές !!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...