Προς το περιεχόμενο

παραγγελία από E-shop.gr


sepultribe

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εχω κανει παραγγελια σκληρου δισκου εδω και 10 μερες, και ενω στο site αναφερει οτι παιρνει 1-2 μερες με online παραγγελια, εχει κολλησει στο σταδιο ελεγχου διαθεσιμοτητας. Ο σκληρος δεν φαινεται μη διαθεσιμος στη σελιδα του στο site. Ειναι κανεις αλλος που να τραβαει τα ιδια ζορια?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τηλέφωνο πήρες;

 

edit: Είσαι στις προσφορές btw

ειχα 2 tabs ανοιχτα και εκανα νεο θεμα στη λαθος κατηγορια, εχεις δικιο. καποιος mod να το μετακινησει και χιλια συγνωμη. οχι δεν εχω παρει τηλ ακομα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

E τότε τι περιμένεις και δεν τους παίρνεις ένα τηλέφωνο; Εδώ και να σου πει κάποιος ότι είχε παρόμοια καθυστέρηση, δεν έχει νόημα. Πάρε τους τηλ και στην ανάγκη πες τους να λουστούν το δίσκο, αν δεν τον έχεις το αργότερο μέχρι Δευτέρα. Υπάρχουν και αλλού πορτοκαλιές btw

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε ίδια περίπτωση για μια μητρική πριν απο λίγες μέρες, έλεγε 2-3 εργάσιμες και πέρασε μια εβδομάδα (απο Δευτέρα σε Δευτέρα). Τους πήρα τηλ και μου αρχίσανε τις δικαιολογίες και οτι αποκλίεται να έχει κάνει τόσο καιρό... είναι θέμα ΩΡΩΝ να την έχετε στα χέρια σας.

 

Περίμενα λίγες ΩΡΕΣ και την επόμενη μέρα που δεν την είχα στα χέρια μου, πήρα και την ακύρωσα! Στο 2011 ΔΕΝ θα παρακαλάμε για να δώσουμε τα λεφτά μας...έλεος!!

 

P.S. ΔΕΝ έχω κανένα πρόβλημα με το μαγαζί, ίσα ίσα που ψωνίζω συχνά απο εκεί, αλλά όταν δεν μπορεί να με εξυπηρετήσει ΑΜΕΣΑ τότε θα χάνει τα λεφτά που έπρεπε να πάρει! Απλά πράγματα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αγαπητέ κύριε,

 

Ζητάμε συγνώμη για τη καθυστέρηση της παραγγελίας σας αλλά πολύ περισσότερο για την έλλειψη της ενημέρωσης σας. Δυστυχώς το προϊόν που έχετε επιλέξει λόγω μεγάλης ζήτησης βρίσκεται σε έλλειψη από τις αποθήκες μας.

 

Αναμενόμενες παραλαβές για το (PER.305760) HITACHI 1TB DESKSTAR 7K1000.C HDS721010CLA332 SATA2 βάση τελευταίας ενημέρωσης από το προμηθευτή μας θα έχουμε μέσα στην εβδομάδα. Παρακαλούμε ενημερώστε μας αν επιθυμείτε την αναμονή του προϊόντος ή αν θέλετε κάποιο εναλλακτικό από το site μας ή ακόμα και για την ακύρωσή του.

 

Οτιδήποτε χρειαστείτε μη διστάσετε να μας ενημερώσετε.

 

Με εκτίμηση,

 

δεν ειναι τοσο κακα παιδια τελικα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάτι μελάνες που είχα παραγγείλει λέγανε 1-2 μέρες διαθεσιμότητα και μου στείλανε μύνημα να πάω να της πάρω μετά απο 2 βδομάδες. Εννοείται ότι αγόρασα από αλλού και δεν πρόκειται να πάω να τις πάρω.

Αν μου λέγανε 2 βδομάδες αναμονή δε θα έκανα παραγγελία...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν ειναι τοσο κακα παιδια τελικα

 

πλακα κανεις τωρα;! ακριβως το ιδιο email μου εστειλαν κι εμενα αφου τους ρωτησα γιατι ειχε αργησει η παραγγελια, η μονη διαφορα ειναι στα προιοντα. περιμενα ακριβως 3 μερες πριν ακυρωσω, τοσο ελεγε για διαθεσιμοτητα. αν δειτε στην σελιδα του eshop στο facebook υπαρχουν παρα πολλοι που κανουν παραπονα τις τελευταιες μερες για καθυστερησεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Yπαρχει μεγαλο προβλημα με τις διαθεσημοτητες καθως οι προμηθευτες δεν δινουν αν δεν τους παραδωσουν παραγγελιες,πλεον δεν δεχονται πιστωση καθως ειναι καπως επιφυλακτικοι λογω της οικονομικης καταστασης.

Το eshop υποθετω πως δινει μικρο χρονο διαθεσημοτητας για να τσιμπισει πολλες παραγγελιες(για 5-10 τεμαχια σκληρων δεν κανεις παραγγελια) και να κανει παραλαβες.

Χαζομαρα τους παντως να λενε μαξ 3 μερες και να στα φερνουν με τα απο 10.Το get it πχ στα περισσοτερα προιοντα του λεει μεχρι 5 μερες οποτε και στις 10 να στο φερει κλαιν δεν ειναι το τοσο μεγαλο το διαστημα και μπορει ποιο ευκολα να δικαιολογηθει.

Μην περιμενετε παντως να ειναι ειλικρινεις οσον αφορα τις διαθεσημοτητες για τους λογους που ανεφερα παραπανω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πλάκα κάνετε ρε παιδιά; Πριν κάνα μήνα παρήγγειλα ένα ποντίκι. Ακόμα περιμένω. :D

 

Μου έστειλαν προχθές e-mail για να μου πουν ότι θα είναι διαθέσιμο από... την 5η του μήνα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...