Προς το περιεχόμενο

Διαγωνισμός LG Optimus 2X


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Όπως είχαμε υποσχεθεί στην πρόσφατη παρουσίαση μας, από σήμερα μπορείτε να πάρετε μέρος στη κλήρωση με δώρο ένα LG Optimus 2x, του πρώτου Android smartphone με διπύρηνο επεξεργαστή.

 

Ο διαγωνισμός θα διαρκέσει από τις 6 έως τις 13 Μαίου 2011 και θα πραγματοποιηθεί μέσα από τη σελίδα του insomnia στο facebook.

 

Κάθε συμμετοχή αντιστοιχεί σε ένα μοναδικό αριθμό. Ο νικητής/νικήτρια θα αναδειχθεί μέσα από την ιστοσελίδα random.org στην οποία θα υποβληθεί ο τελικός αριθμός συμμετοχών. Ο νικητής/νικήτρια θα ανακοινωθεί σ' αυτή την είδηση με νέο μήνυμα καθώς και στη Facebook Page του site.

 

Καλή επιτυχία

Link.png Site: Διαγωνισμός LG Optimus 2X

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 67
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

ευχαριστω πολυ για την δυνατοτητα συμμετοχης στην κληρωση αλλα πραγματικα δεν το καταλαβαινω γιατι πρεπει αναγκαστικα να δημιουργησουμε λογαριασμο facebook για να παρουμε μερος...

-1 απο εμενα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το myphone εχει αντίστοιχο διαγωνισμό και δεν θέλει τίποτα παραπάνω απο ενα απλο post στο forum. Δε μπορώ να καταλάβω γιατί πρέπει να φτιάξουμε λογαριασμό στο κωλο-facebook μόνο και μόνο για τον διαγωνισμό...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συμφωνω με τους παραπανω. Αφου ειναι διαγωνισμος του φορουμ, ας διεξαχθει στο φορουμ. Αμαν πια με το facebook. Δεν βρισκω καποιον αλλο λογο του να διεξαχθει εκει ο διαγωνισμος περα της διαφημισης στο facebook του φορουμ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν βρισκω καποιον αλλο λογο του να διεξαχθει εκει ο διαγωνισμος περα της διαφημισης στο facebook του φορουμ.

Το είπες μόνος σου, τα παιδιά απλά διαφημίζουν τη σελίδα τους στο facebook, δεν ξύπνησαν και είπαν να κάνουν τον άγιο Βασίλη. Ούτε γω έχω λογαρισμό στο facebook, κι εγώ ξενέρωσα αλλά χαλαρώστε λίγο ρε παίδες...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα παιδιά απλά διαφημίζουν τη σελίδα τους στο facebook

 

Συμφωνώ με αυτό, απλά δεν βρίσκω λόγο για να εγκαταστήσουμε και εφαρμογή εκτός του να κάνουμε ένα Like (όποιος έχει facebook). Μόνο με το Like γίνεται διαφήμιση, με την εφαρμογή πώς;;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατί να πρέπει να εγκαταστήσουμε και εφαρμογή για την συμμετοχή και όχι μόνο ένα απλό Like;;;

 

 

Είναι τεχνικό το θέμα. Με τη συγκεκριμένη εφαρμογή η διαχείριση του διαγωνισμού και των συμμετοχών είναι πολύ πιο εύκολη και δίκαιη.

 

ευχαριστω πολυ για την δυνατοτητα συμμετοχης στην κληρωση αλλα πραγματικα δεν το καταλαβαινω γιατι πρεπει αναγκαστικά να δημιουργησουμε λογαριασμο facebook για να παρουμε μερος...

-1 απο εμενα

 

το myphone εχει αντίστοιχο διαγωνισμό και δεν θέλει τίποτα παραπάνω απο ενα απλο post στο forum. Δε μπορώ να καταλάβω γιατί πρέπει να φτιάξουμε λογαριασμό στο κωλο-facebook μόνο και μόνο για τον διαγωνισμό...

 

Κανένας δε σας αναγκάζει να συμμετέχετε ή να φτιάξετε λογαριασμό στο fb. Αν δεν έχετε λογαριασμό, απλά δε συμμετέχετε. Έχουμε κάνει πολλούς διαγωνισμούς και στο site απλά αυτόν επιλέξαμε να τον κάνουμε στο fb για να προωθήσουμε την αντίστοιχη σελίδα του insomnia.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το είπες μόνος σου, τα παιδιά απλά διαφημίζουν τη σελίδα τους στο facebook, δεν ξύπνησαν και είπαν να κάνουν τον άγιο Βασίλη. Ούτε γω έχω λογαρισμό στο facebook, κι εγώ ξενέρωσα αλλά χαλαρώστε λίγο ρε παίδες...

 

γιατι αμα κανανε δηλωσεις συμμετοχης στο forum νομιζεις οτι δεν θα κανανε κ διαφημιση μαζι με αυτον τον τροπο? κοιτα το πολυ απλο. ειχα γινει μελος του myphone forum το 2009 αλλα απο τοτε το ειχα ξεχασει τελειως κ δεν εχω ξαναμπει. τωρα που το ανεφερε ο χρηστης απο πανω ομως το θυμηθηκα κ μπηκα. να η διαφημιση του mpyhone.

 

 

οπως και να εχει αποφαση του admin και δεν προκειται να ασχοληθω αλλο. κ παλι συγχαρητηρια για τον διαγωνισμο απλως ελπιζω ο επομενος ειναι γινει στο forum. καλη τυχη σε οσους δηλωσουν συμμετοχη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε ένα άλλο forum έφαγα Warning γιατί εξέθεσα την αντίθεσή μου σε αυτό το πράγμα που το λένε f@c3b00k.

Ελπίζω να μην γίνει το ίδιο και εδώ.

 

-1000 :)

 

Edit: Είχα να ανοίξω το URL του FB 1-2 χρόνια και το άνοιξα τώρα.

Και είδα το "Facebook helps you connect and share with the people in your life."

 

Εντάξει.

 

Χάρισμά σας.

 

Αν συνεχίσω πάω για ban.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η παρουσίαση του κινητού στο αντίστοιχο review ήταν εξαιρετική.

Κρίμα που δεν μπορώ να συμμετέχω στη κλήρωση γιατί απλά δεν είχα και δεν έχω facebook.

-1

 

Καλή τύχη στους υπόλοιπους! :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σιγά βρε highlander μην σου πάρουν και το κεφάλι :)

 

Μια απορία από εμένα. Στο πεδίο

 

Please fill out the form below and then click 'Finalize' to complete the entry process.

 

Στο Name βάζουμε nickname στο Insomnia ή το όνομα του λογαριασμού στο fb?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Στο Name βάζουμε nickname στο Insomnia ή το όνομα του λογαριασμού στο fb?

την ιδια απορια εχω κ εγω.

Εγω παντως εβαλα το πραγματικο μου ονομα:shifty:

 

 

 

 

edit: εχω την εντυπωση οτι θελει το nick μας στο φορουμ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...