Προς το περιεχόμενο

Ναργιλές topic :)


santana99
Μήνυμα προστέθηκε από Thresh,

Δεν επιτρέπονται "αγγελίες" ζήτησης ή πώλησης παρά μόνο στην κατάλληλη κατηγορία του site 

Επίσης δεν επιτρέπεται διαφήμιση αγγελιών μέσω μηνυμάτων σε θέματα.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ΔΕΝ το ξέρουμε. αυτό είναι το θέμα. 

 

εχει ενα βαθμο επικινδυνοτητας σιγουρα η αγορα απ εξω,Βεβαια αν το καλοσκεφτεις και τα λοτους πως ξερουμε οτι δεν ειναι απο το ιδιο εργοστασιο και απλα παιρνουν το brand name? :unsure: :unsure: :unsure:

 οχι ενταξει κοιτα που το ξερεις, η  lotus  εχει ενα ονομα βγαζει χρημα δεν μπορουν να διακινδυνεψουν μουφα... δεν ειναι μια καινουργια εταιρεια και δεν θα ηθελα να χαλασει το ονομα που φτιαξαν με κοπο και αγωνα ενω ενας κινεζος σε ενα σαιτ οσα προλαβει να πληρωσει πριν καει ο κωλος του... ΑΝ ΚΑΕΙ. αλλα και να καει δεν τον νοιαζει, ετσι υποτιθεται οτι το ξερεις...

Ναργιλεδαδικο μαν νεο..πολυ καλος μαστορας..και πολυ καλο παιδι,δουλευει παντα αλφαχερ

ΔΕΝ το εχω δοκιμασει ακομα, αλλα για οσους το ξερουν ειναι στην ιδια θεση που παλια ηταν το ανατολη

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 5,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

εγώ για την υγεία σου το λέω ρε μαν. τώρα απο εκεί και πέρα κρίνεις και αποφασίζεις 

συζητηση κανουμε ,εννοειται πως δεν προκειται να το παρω.το βλεπω για chimney για πιο οικονομικα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

έφυγε ένα βάρος απο πάνω μου :P τα chimney δεν τα θεωρώ και πολύ καλά. έχω ένα άντε να δούλεψε 3 φορές,  οικονομικά και καλά: oduman ignis 20 €  , alladin heat reactor 10-15€ , και ακόμα ποιο φτηνά; κάνε αντιανεμικό ( wind cover) απο αλουμινόχαρτο. χαχαχα.

πάντως το καλύτερο heatmanager που έχω δοκιμάσει είναι το Appleontop Provost. φτιάχνεις ναργιλέ κανονικά με αλουμινόχαρτο και μετά θέλει 2 καρβουνα μέσα και γίνεται μπόμπα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χαχα ειχα κανει ηδη παραθεση το κομματι που λες για σινα, νομιζω, το καινουργιο συγγρου θα το δοκιμασω, καφε νε ξεχασα, καλο και αυτο ναι.. αλλα μην αφηνεις εηω απο τα τοπ το qassabah για μενα :P

εμαθα δεν εχει αλ φαχερ αληθευει??
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Kαλημερα παιδια! Οι Oduman λογικα δεν θα παιρνουν οσμες κτλπ απο γευσεις , ωστε να μπορεις να κανεις πολλες διαφορετικες γευσεις χωρις προβλημα.. ισχυει?

 

Επισης δοκιμασα Oduman στο qassabah χτες... Ειναι απιστευτος... Εκανα τραινταφυλλο με φραουλα και κατι αλλο δνε θυμαμαι τι. Να ξερετε οτι αν πατε και κανετε Oduman πρωτη φορα θα πνιγειτε χαχαχα Επειδη ρουφας λες και ρουφας αερα , ενω εμεις εχουμε συνηθισει να πιεζουμε τα πνευμονια μας για να τραβηξουμε καπνο..15826370_1411016318910550_78683042207867

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γεια σας, πρωτη φορα γραφω εδω μετακομισα ηρακλειο κρητης και ψαχνω ενα μαγαζι με λογικες τιμες για καπνο. Ειδα μαλιστα για ενα συριο αλλα η απαντηση γραφτηκε το 2011 οποτε αν μπορει καποιος ας βοηθησει :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γεια σας, πρωτη φορα γραφω εδω μετακομισα ηρακλειο κρητης και ψαχνω ενα μαγαζι με λογικες τιμες για καπνο. Ειδα μαλιστα για ενα συριο αλλα η απαντηση γραφτηκε το 2011 οποτε αν μπορει καποιος ας βοηθησει :)

nara nara. έχει καπνό και τώρα τιμες δίνει διαφορετικές στο καθένα. γενικά είναι μεγάλη μαφία. 

https://www.facebook.com/ali.mamoon.351?fref=ts

είναι και αυτός αλλά δεν ξέρω τι παίζει. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδες επειδη ψαχνω γλυκια γευση .. δλδ..  οταν κανεις να σου φερνει αυτην την γλυκυτητα στην γλωσσα και στα χειλη. Σκεφτηκα να δοκιμασω nakhla mizo ροδακινο. Εχει δοκιμασει κανεις?  Εχει καποιον να προτεινει καποια αλλη? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

είναι γλυκιά γευση ναι. θυμίζει σαμπουάν λίγο χαχα. η ποιο γλυκιά που έχω δοκιμάσει είναι κεράσι. αλλα είναι δύσκολη γευση. ή σταφύλι με μεντα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...