Προς το περιεχόμενο

Ναργιλές topic :)


santana99
Μήνυμα προστέθηκε από Thresh,

Δεν επιτρέπονται "αγγελίες" ζήτησης ή πώλησης παρά μόνο στην κατάλληλη κατηγορία του site 

Επίσης δεν επιτρέπεται διαφήμιση αγγελιών μέσω μηνυμάτων σε θέματα.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλημερα στην παρεα, που μπορω να βρω καπνο ναργιλε στο κεντρο της Αθηνας η στα νοτια προαστια, ευχαριστω

Για καπνο μπορει να επικοινωνησεις με τον gaurorakomelas . 

Απο εκει και περα ή ψαχνεσαι κιαλλο ή κανεις παραγγελια απο εξωτερικο οπως Γερμανια με μεταφορικα 18 ευρω περιπου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 5.1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Δεν μπορω να καταλαβω ρε παιδια, παρανομο ειναι; τοσο δυσκολο να βρεις...Ειδα ενα μσγαζι στο νετ, λεγετσι shisha house στην Μπενακη, θα παω να δω και απο εκει κ αν δεν βρω θα στειλω πμ στον φιλο τον gauro

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

λοιπον το shisha ηταν κλειστο και ειχε ενοικιαστηριο, τελικα βρηκα κατω απο την Αθηνας σε ενα καταστημα με φιλτρακια, χαρτακια κλπ. τα 50g 4 ευρω με γευση καρυδας, οταν ρωτησα αν εχει μεγαλυτερη ποσοτητα, μου ειπε οτι το νομιμο ειναι μεχρι τα 50 g, τι να πω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

λοιπον το shisha ηταν κλειστο και ειχε ενοικιαστηριο, τελικα βρηκα κατω απο την Αθηνας σε ενα καταστημα με φιλτρακια, χαρτακια κλπ. τα 50g 4 ευρω με γευση καρυδας, οταν ρωτησα αν εχει μεγαλυτερη ποσοτητα, μου ειπε οτι το νομιμο ειναι μεχρι τα 50 g, τι να πω...

Φιλε ανοιχτο ειναι το σισα εχει μεταφερθει λιγο πιο κατω... δεν ειναι παρανομο ΑΠΛΑ ειναι πανακριβοι οι φοροι για αυτο εχει ανεβει η τιμη και στους καπνους και βρισκεις δυσκολα γιατι κανεις δεν θελει να σκασει τοσο πολυ φορο λιγοι μπορουν... οποτε shisha house μπενακη(εχει παει λιγο πιο κατω), salinaz αμπελοκηπους... αυτα βασικα.. και καιρο καλλιθεα αν εισαι πελατης ομως..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το samaya μάγκες ποσό έχει ;

25-30 νομιζω.εγω σκεφτομαι να παρω ματακι ηλεκτρικο αντι για το σαμαγια http://www.e-shop.gr/anexartiti-estia-1500w-arielli-ahp-1507-p-HAP.215207.πιοφθηνο και πιο πολλα watt.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

25-30 νομιζω.εγω σκεφτομαι να παρω ματακι ηλεκτρικο αντι για το σαμαγια http://www.e-shop.gr/anexartiti-estia-1500w-arielli-ahp-1507-p-HAP.215207.πιοφθηνο και πιο πολλα watt.

μην την πάρεις. θα αργήσει πολύ να σου ανάψει το κάρβουνο. θέλει να φαίνεται η αντίσταση 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μην την πάρεις. θα αργήσει πολύ να σου ανάψει το κάρβουνο. θέλει να φαίνεται η αντίσταση 

εχω ξαναδοκιμασει και αναβε κομπλε. το πολυ πολυ αφαιρω την πλακα να ερχεται σε επαφη με την αντισταση! :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...