Προς το περιεχόμενο

Ναργιλές topic :)


santana99
Μήνυμα προστέθηκε από Thresh,

Δεν επιτρέπονται "αγγελίες" ζήτησης ή πώλησης παρά μόνο στην κατάλληλη κατηγορία του site 

Επίσης δεν επιτρέπεται διαφήμιση αγγελιών μέσω μηνυμάτων σε θέματα.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 5,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

το true cloudz δοκίμασα. πλάκα έχει. καλύτερο απο αυτό που φαίνεται. σκέτο δεν είναι πολύ δυνατό και σίγουρα δεν συγκρίνεται με καπνό αλλα μαζί με καπνό κάνει θαύματα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το true cloudz δοκίμασα. πλάκα έχει. καλύτερο απο αυτό που φαίνεται. σκέτο δεν είναι πολύ δυνατό και σίγουρα δεν συγκρίνεται με καπνό αλλα μαζί με καπνό κάνει θαύματα 

μιλησα με Γιαννη απο qassabah και μου πε μακρια και απο τα 2 πολυ καρκινογονα.θα παραγγειλω starbuzz steam stones.Εχει κανει κανεις αξιζει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχει δοκιμασει κανεις ποτε hookah paste η ice drops? λενε τπτ?

ΔΕΝ εχω δοκιμασει αλλα για το paste εχω ακουσει τα χειροτερα και απο θεμα ποιοτητος, υγειας δηλαδη...

 

Δεν κανονίζουμε μία μέρα να πάμε όλοι μαζί ένα κασαμπα?

και εγω μεσα ψηνομαι, παω συχνα κιολας αλλα δουλευω σκς παντα οποτε ελπιζω να κανονισετε ψιλο αργα... παντως και εγω ψηνομαι...

Πως θα κου δωσεις να δοκιμασω ρε αδερφε ?:DD

Υποθετω εννοει καπου να συναντηθειτε για ενα ναργιλε που λεει ο λογος ρε αδερφε χαχαχα και να σου δωσει 2 κεφαλια...

 

ΥΠΟΣΗΜΕΙΩΣΗ και ροδακινο πανοραμα μου αρεσει πολυ αν βρειτε( εγω μονο στο καιρο εχω βρει) δεν ξερω αν εχουν και οι πυραμιδες... και διαφωνω με τον γιαννη απο qassabah οτι μοιαζει με μιζο πανοραμα... και αν ενδιαφερεται κανεις να του δωσω λιγο ροδακινο πανοραμα να δοκιμασει μεσα... εγω ειμαι απο περιστερι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...