Προς το περιεχόμενο

Ναργιλές topic :)


santana99
Μήνυμα προστέθηκε από Thresh,

Δεν επιτρέπονται "αγγελίες" ζήτησης ή πώλησης παρά μόνο στην κατάλληλη κατηγορία του site 

Επίσης δεν επιτρέπεται διαφήμιση αγγελιών μέσω μηνυμάτων σε θέματα.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 5,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

AMY DELUXE !!!! Όλα τα προϊόντα είναι εδώ στο SISHA HOUSE .HOOKAHS , Hookah Bowls , Hookah Hoses , Hookah Smoke Enhancers , premium Hookah Hoses , Hookah Charcoal Heaters , Hookah Charcoal & Hookah Coal . Δημιουργήστε το πακέτο που θέλετε από όλα τα προϊόντα και επωφεληθείτε από την έκπτωση του Sisha House . Επικοινωνήστε μαζί μας για τιμές και προϊόντα με μήνυμα η στο φυσικό μας κατάστημα Εμμανουήλ Μπενάκη 22 .

post-428905-0-02923500-1489737618_thumb.jpg

post-428905-0-65576400-1489737637_thumb.jpg

post-428905-0-77664900-1489737673_thumb.jpg

post-428905-0-69057200-1489737702_thumb.jpg

post-428905-0-37614300-1489737734_thumb.jpg

post-428905-0-31571900-1489737752_thumb.jpg

Επεξ/σία από Shisha house ehap
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ta titanium γιατί τα εκοψες φιλε τελικα?

Λόγω μεταφορικών απο Αμερική δεν πήρα αυτή τη φορά... Και είπα να παω σε Gold μήπως κ είναι αντάξια αλλά δε το βλέπω προς το παρόν...
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γεια σας .Είμαι καινούργιος στο forum και θα γράφτηκα για να ρωτήσω .

Ποιο ναργιλέ προτείνετε για το σπίτι για ένα άτομο (για μένα μόνο) και να βγάζει πλούσιο ατμό μέχρι 35€ ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γεια σας .Είμαι καινούργιος στο forum και θα γράφτηκα για να ρωτήσω .

Ποιο ναργιλέ προτείνετε για το σπίτι για ένα άτομο (για μένα μόνο) και να βγάζει πλούσιο ατμό μέχρι 35€ ;

50 για km αλλιως... Δεν ξέρω ο φιλος ordion εδω ποσα δίνει τους χειροποιητους του
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά τι γνώμη έχετε για τους hydrex? Που είναι και ελληνικοί

Φιλε ήμουν έτοιμος να αγοράσω αντι για οντουμαν... Έχω ακουσει μόνο τα καλυτερα, πεντακάθαρη γευση... Καθαριζονται τελεια... Τωρα ο λογος που δεν πηρα... 150 ευρώ χωρις ενα τσιμπουκι συν 15 ευρώ δηλαδή.. Εναντιων 105 του οντουμαν που έρχεται με ωραιοτατο σωληνα.... 60 ευρώ διαφοράα καθαρά δηλαδή ένα αύτο και δυο δεν γνωρίζω πως θα τα παει βάθος χρονου... Γενικα καλο το πλεξι γκλαςς αλλα δεν έχει δοκιμαστει στο χώρο σε βάθος χρόνου....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστώ .Από που μπορώ να τον παραγγείλω τον khalil mamoon από Ελλάδα και να είναι γνήσιος και διαθέσιμος;

υπαρχουν αρκετα μαγαζιά οπως ο εχαμπ εδω στο site αλλιως παρε μεταχειρα απο κάποιο παιδί εδώ στο φορουμ... Πουλιούνται κανα 2 συμπεριλαμβανομενου κ του δικού μου
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...