Προς το περιεχόμενο

Ναργιλές topic :)


santana99
Μήνυμα προστέθηκε από Thresh,

Δεν επιτρέπονται "αγγελίες" ζήτησης ή πώλησης παρά μόνο στην κατάλληλη κατηγορία του site 

Επίσης δεν επιτρέπεται διαφήμιση αγγελιών μέσω μηνυμάτων σε θέματα.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 5,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Επειδη ειμαστε ΕΕ γι αυτο δεν εχει τελωνειο.Εσυ τι πιστευεις οτι το δεμα μ μετακινειται η ειναι ακομα Αγγλια ;

Απο την roual Mail πηγαινε στην GLS αγγλιας μετα πηγαινει στην GLS γερμανιας και μετα στην Ελλαδα στην ACS.Αφου δείξει οτι παραδοθηκε στην GLS αγγλιας τοτε μπαίνεις στο site της GLS και εκει θα σε εχει την πορεία της μετα την αγγλια καθως και τον κωδικό για την ACS οταν φτασει Ελλαδα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πλεον για καπνιστικα αλλα και ατμιστικα που ασχολουμαι εγω υπαρχει τελωνειο απο καθε ξενη χωρα. σαν ιδιωτης δεν μπορεις να εισαγεις απο εξωτερικο και οτι παει τελωνειο κατασχεται προς καταστροφη(λεμε τωρα) ....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αυτό μου έκανε και εμένα εντύπωση.  το άνοιξαν ( και δεν το έκλεισαν οι κάφροι μου έφεραν ανοιγμένο σακουλάκι  και όλα χύμα μέσα. ) αλλά το πέρασαν χωρίς κανένα θέμα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Σημερα πηρα blueberry..πολυ ιδιαιτερη και ευκολη στο καπνισμα ,κατι ηξερε ο λαος που ζηταγε blueberry

Επεξ/σία από gaurorakomelas
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ισως με αλλη μεντα εκτος αλ φαχερ..τωρα τελευταια με χαλαει πολυ,βρισκω πλεον και μαζαγια,αυτο με το μηλο μπλουμπερι το χα ακουσει,θα το κανω φιλαρακι,να σαι καλα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...