Προς το περιεχόμενο

Ναργιλές topic :)


santana99
Μήνυμα προστέθηκε από Thresh,

Δεν επιτρέπονται "αγγελίες" ζήτησης ή πώλησης παρά μόνο στην κατάλληλη κατηγορία του site 

Επίσης δεν επιτρέπεται διαφήμιση αγγελιών μέσω μηνυμάτων σε θέματα.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Έλεγα για κάτι όπως fumari, social smoke, starbuzz, tangiers...

Μάλλον προς το παρόν θα μείνει όνειρο.  :-)

Αυτό για τον Ελληνικό καπνό καλό ακούγεται.

Περιμένουμε νεότερα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 5,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

ο shisha house μπενάκη έχει και κάτι άλλες μαρκες. al rayan και mazaya. δεν είναι κακες. επίσης σε λίγο καιρό θα κυκλοφορήσει καπνος made in Greece!!! όταν μάθω παραπάνω πληροφορίες θα σας πω

οταν ελεγα να λαντσαρουμε θδεα στο καρελια με κοροιδευαν... Κοροιδα είναι οι ιαπωνες που πήραν την ναχλα?
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βέβαια ούτε καν μπορώ να φανταστώ τιμή με τον φόρο που θα φάει.  :-(

αμα χρησιμοποιησουν ελληνικο καπνο δεν θα ξεφυγει πολυ... που θα πρεπε να χρησιμοποιησουν ελληνικο καπνο αλλιως ειναι βλακες....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου ακούγεται λίγο δύσκολο μιας και τα ελληνικά έχουν σχεδόν εξαφανιστεί, πόσο μάλλον

για να τα διαθέσουν για καπνό για ναργιλέ. Αλλά για να το λες κάτι παραπάνω θα έχεις ακούσει.

Μακάρι να γίνει και να είναι καλός έστω και με ξένα καπνά.

 

Φίλε gaurorakomela οι al fakher που βρίσκεις είναι μόνο κιλού?

Και με τι τιμή και σε τι γεύσεις?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου ακούγεται λίγο δύσκολο μιας και τα ελληνικά έχουν σχεδόν εξαφανιστεί, πόσο μάλλον

για να τα διαθέσουν για καπνό για ναργιλέ. Αλλά για να το λες κάτι παραπάνω θα έχεις ακούσει.

Μακάρι να γίνει και να είναι καλός έστω και με ξένα καπνά.

 

Φίλε gaurorakomela οι al fakher που βρίσκεις είναι μόνο κιλού?

Και με τι τιμή και σε τι γεύσεις?

επειδη δεν ξερω ποτε θα το δει, αν ισχυουν τα ιδια, 50 ευρω μονο κιλα, σχεδον ολες τις απλες γευσεις οχι γκολντ δηλαδη.. εγω απο αγρινιο ξερω οτι καλλιεργουν ακομα πραγμα σχετικα παντα....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μαγκες την βοηθεια σας εχω ενα σιλικον μπολ νο νειμ θελω να παραγγειλω ενα hj ferris bowl αλλα δεν τ βρισκω πουθενα στην ευρωπη.Επισης αμα παραγγειλω το samsaris vitria απο darnashop μπορω να πληρωσω κατευθειαν απο την καρτα η χρειαζεται paypal ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φιλε μου αν μιλησεις μαζι τους και μαθεις που θα βρισκονται Αθηνα (και θες φυσικα) ριξε μια ενημερωση κι εδω..ειμαι περιεργος για την προσπαθεια αυτη!

Μαγκες την βοηθεια σας εχω ενα σιλικον μπολ νο νειμ θελω να παραγγειλω ενα hj ferris bowl αλλα δεν τ βρισκω πουθενα στην ευρωπη.Επισης αμα παραγγειλω το samsaris vitria απο darnashop μπορω να πληρωσω κατευθειαν απο την καρτα η χρειαζεται paypal ;

μπορεις να πληρωσεις απευθειας με καρτα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...