Προς το περιεχόμενο

Ναργιλές topic :)


santana99
Μήνυμα προστέθηκε από Thresh,

Δεν επιτρέπονται "αγγελίες" ζήτησης ή πώλησης παρά μόνο στην κατάλληλη κατηγορία του site 

Επίσης δεν επιτρέπεται διαφήμιση αγγελιών μέσω μηνυμάτων σε θέματα.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδιά, εγώ, ο Κ. Απελπισμένος, θέλω καπνό!! Μένω Θεσσαλονίκη και το μόνο που μπορώ να βρώ είναι πέτρες! Που μπορω να βρω ? Ο Ρακομελάς μπορεί να μου πουλήσει? 

Μερικές απο τις "καλές" ή "ποιοτικές" μάρκες θα ήθελα να μου πείτε ποιές είναι, και ποιές είναι οι "καλύτερες" απο την άποψη σας γεύσεις απο την κάθε μάρκα! 

Επίσης, θα ήθελα να μου προτείνετε ένα καλό πύλινο Phunnel bowl που να χωράει πράγμα μέσα, για να το χρησιμοποιήσω μαζί με ένα Kaloud Lotus. Έχω ένα Kaya Phunnel Bowl το οποίο χωράει 5g με το ζόρι..

 

Ευχαριστώ ! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 5,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Μάρκες: Al fakher, mazaya , Al waha.

Μου αρέσει προσωπικά από Al fakher:

Μέντα , μήλο (που έχει γεύση ούζο), κανέλα , τσίχλα κανέλα,τσίχλα μέντα , τσίχλα μαστίχα, blueberry, πορτοκάλι, grapefruit. Σταφύλι ποτε είναι καλό ποτε όχι 

Mazaya έχει πολύ καλό λεμόνι και φοβερή μαστίχα. Καρπούζι μέντα έχω ακούσει είναι καλό και blueberry ναι μεν καλό αλλά καλύτερο το Al fakher.  

 

Al waha προσωπικά δεν είμαι φαν αλλά ξέρω αρκετό κόσμο που το προτιμάει. 

 

Επίσης να σημειώσω ότι αν βρείτε nakhla λεμόνι στη νέα συσκευασία πάρτε το, είναι το καλύτερο λεμόνι που έχω δει μέχρι τώρα

 

Για πήλινο η αγαπημένη μου μάρκα στην παγκόσμια αγορά είναι τα alpaca θα βρεις στον κατσαφαδο στην Κύπρο. 

https://www.katsafados.com/catalog/category/view/id/795

Από ένα phunnel της πλάκας προτιμώ καλύτερα ένα κλασσικό αιγυπτιακό

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπάρχουν πολλοί με αυτή την περιγραφή. Λογικά λες cloud hookahs. Υπάρχουν βέβαια και οι hydrex που φτιάχνονται Ελλάδα (Ηράκλειο Κρήτης) και θα τους βρεις στο Facebook

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 3/7/2018 στις 11:52 ΜΜ, virginkiller είπε

Υπάρχουν πολλοί με αυτή την περιγραφή. Λογικά λες cloud hookahs. Υπάρχουν βέβαια και οι hydrex που φτιάχνονται Ελλάδα (Ηράκλειο Κρήτης) και θα τους βρεις στο Facebook

Σε ευχαριστώ, τους hydrex έψαχνα τελικά... Υπάρχει κάποιο μαγαζί στην Αττική που να έχει παρόμοιους η τους clouds που είπες; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Καλησπέρα παιδιά.. Ενδιαφέρομαι να αγοράσω έναν KM.. Γνωρίζετε κάποιο κατάστημα ή κάποιο αξιόπιστο site να παραγγείλω;Εδώ Λάρισα που μένω δεν βρίσκω.

Ευχαριστώ προκαταβολικά

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 ώρες πριν, GiannhsCR είπε

Καλησπέρα παιδιά.. Ενδιαφέρομαι να αγοράσω έναν KM.. Γνωρίζετε κάποιο κατάστημα ή κάποιο αξιόπιστο site να παραγγείλω;Εδώ Λάρισα που μένω δεν βρίσκω.

Ευχαριστώ προκαταβολικά

Μιλα με AMY shisha house, αλλιως παιξε μπαλα εξωτερικο για KM αγγλια για παραδειγμα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 1/5/2018 στις 8:20 ΜΜ, DorChhookah είπε

Καλησπέρα φίλοι του ναργιλέ και απο εμένα.Λοιπόν καταρχάς κάνω ναργιλέ γύρω στα 3 χρόνια έχω 2 ναργιλέδες ενας μουφα και ένας μικρός καλιλ μουν που είναι μέτριος κατα τη γνώμη μου, για να μην τα πολυλογώ αποφάσισα να πάρω ένα καλό ναργιλέ.Έχω κάνει τεράστια ερεύνα αγοράς πολλά ξένα σαιτ και κατέληξα στο συμπέρασμα ότι θα αγοράσω μάλλον τον n5 junior της oduman απο το nara nara μιας και μένω στα χανιά χωρίς να έχω το μαγαζί σε εκτίμηση αλλά έβαλε μια πολύ καλή προσφορά (ποιά είναι η γνώμη σας για τον συγκεκριμένο ναργιλέ).Θα αγοράσω αυτόν για αρχή και μόλις μαζέψω λεφτά ζαχαρώνω τον wookah nox που είναι λατρεία πραγματικά.Το μεγαλύτερο πρόβλημα όμως είναι οι καπνοί στα χανιά δεν έχω βρεί καπνούς μέχρι τώρα ενώ απο την Αθηνα έπαιρνα απο ένα ναργιλάδικο στη Ν.Σμύρνη 6 ευρω τα 100 χωρίς να ξέρω μαρκα.Στα σαιτ της Ελλάδας είναι για γέλια οι τιμές και η ποικιλία και σκεφτόμουν να παραγγείλω απο Αμερική πριν μάθω για το τελωνείο starbuzz η haze κιλά και να το συνδιάσω με kaloud lotus και κάποια μπολ πιθανως samsaris vitria ΙΙ και κάποια alpaca απο το hookah shisha, μαζί με κάρβουνα και ένα charcoal heater που απο οτι κατάλαβα λόγω τελωνείου δεν θα περάσουν ποτέ οπότε αυτή η επιλογή πάει...Τώρα απο ελληνικά σαιτ kaloud lotus δεν βρίσκω και έλεγα να πάρω το oduman ignis αλλά δεν ξέρω με τι μπολ ταιριάζει... και ψάχνω πέρα απο charcoal που ντάξει θα πάρω απο ναρα ναρα η 360 η τα heavensent θέλω και ένα heater αν έχετε κάτι να μου προτείνετε.Κάτι άλλο που σκεφτόμουν να πάρω να δοκιμάσω αν και ακριβό απο το e-shisha που απο τι κατάλαβα δεν το εκτιμάται πολύ σαν σαιτ αλλά το έχει πιο φθηνά απο nara nara  ειναι το quasar 1 δεν ξέρω ποιοι το έχετε δοκιμάσει να μου πείτε εντυπώσεις μπολ έχω βρεί πολύ καλά απο katsafado το μεγαλύτερο πρόβλημα μου γενικά είναι οι γεύσεις πάντως 
Υ.Γ.1 Είναι κανείς απο χανιά ?
Υ.Γ.2 Γαυρορακομελά μπορείς να με εξυπηρετήσεις 
Y.Γ .3 τι μεταφορικά έχει ο κατσαφάδος?

 

Αμα μένεις Αθήνα σ εχω μαγαζι που γυρω 50€ περνεις 1 κιλο μεντα η μιλο (al fakher)  Αλλιώς με 25€ 500γραμμάρια 

Επεξ/σία από Autostart
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλησπερα! Εχω τον συγκεκριμενο ναργιλε για περιπου ενα χρονο...

https://e-shisha.gr/shop/εσφαχαν-ναργιλεσ-hookah-iceshisha-prosfora

γενικα δεν εχω μεινει πολυ ευχαριστημενος και σκεφτομαι να αλλαξω για να βελτιωσω την γευση συγκεκριμενα....αξιζει να παρω αλλον ή δεν θα εχει μεγαλη διαφορα στην γευση και απλα πρεπει να βελτιωσω τον τροπο που τον αναβω? Η απλα μπορω να τον αναβαθμισω με μικρο αλλαγες πχ να αλλαξω το hose?

Επεξ/σία από elpoko95
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, elpoko95 είπε

Καλησπερα! Εχω τον συγκεκριμενο ναργιλε για περιπου ενα χρονο...

https://e-shisha.gr/shop/εσφαχαν-ναργιλεσ-hookah-iceshisha-prosfora

γενικα δεν εχω μεινει πολυ ευχαριστημενος και σκεφτομαι να αλλαξω για να βελτιωσω την γευση συγκεκριμενα....αξιζει να παρω αλλον ή δεν θα εχει μεγαλη διαφορα στην γευση και απλα πρεπει να βελτιωσω τον τροπο που τον αναβω? Η απλα μπορω να τον αναβαθμισω με μικρο αλλαγες πχ να αλλαξω το hose?

Sorry man αλλά αυτός είναι πολύ καλός ναργιλές. Κατά πάσα πιθανότητα κινέζικος. Αυτό το μαγαζί γενικά δεν φέρνει τα καλύτερα. Έχει κακή φήμη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 28/6/2018 στις 5:06 ΜΜ, gaurorakomelas είπε

Και η πανοραμα εχει φοβερο ροδακινο και λεμονι

rakomela παίζει να βρούμε κανέναν καπνο; Αν θες βρες με και στο fb Alex Sim

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...