Προς το περιεχόμενο

Ναργιλές topic :)


santana99
Μήνυμα προστέθηκε από Thresh,

Δεν επιτρέπονται "αγγελίες" ζήτησης ή πώλησης παρά μόνο στην κατάλληλη κατηγορία του site 

Επίσης δεν επιτρέπεται διαφήμιση αγγελιών μέσω μηνυμάτων σε θέματα.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 5,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

13 hours ago, frog1620 said:

Από Καπνό στην κρητη τι παίζει;;; 

Στα χανιά ένα "αραβικό" μαγαζάκι απέναντι από το φράγκικο νεκροταφείο (πουλάει κ χύμα 10 βασικές γεύσεις AlFackher), στο Ηράκλειο ένα στην Μίνωος λίγο πριν την διασταύρωση από την 62 Μαρτύρων, στο Ρέθυμνο ένας στα στενάκια στο ύψος των 4 Μαρτύρων και 300 μέτρα πριν τον Μπακαλόγατο περίπου. Αλλά σαν τον γαυρορακομελά κανένας!

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ερώτηση help...

Έχω τον Oduman n3 και προσπαθώντας να σφήνωσω το μπωλ(oduman) γιατί έπαιζε πολύ δεξιά αριστερά έσπασε...

Έχετε να πρότεινετε κάτι να εφαρμόζει καλά; (σιλικόνης τι λένε) 

Έχω και το ignis αν παίζει ρολο

Τι να πάρω κ από που 😎😎😎 Θενκς

Επεξ/σία από frog1620
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ από την ώρα που πήρα το oduman+ignis, έχω ξενοιάσει... Δεν καταλαβαίνω γιατι σου έπαιζε αριστερά δεξιά, αλλά ίσως να πρέπει να βάλεις διπλο "λαστιχακι" εκεί που σφηνώνεις το μπωλ ή να τυλίξεις λίγο διάφανο σελοφάν όπως είναι αυτό που βάζουμε για τα τρόφιμα. Ένα σιλικονάτο που έχω πάρει (noname) δεν ήταν τόσο καλό όσο το oduman :/ Πάντως μπωλ σαν αυτό που είχες για Κρήτη, νομίζω μόνο στο NaraNara έχει (14E το έχει). Ίσως κάποιος άλλος ξέρει από που να το παραγγείλεις για φθηνότερα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για γεύσεις Χανιά είναι αυτός φράγκικο ναι αλλά τώρα παίζει μπάλα με.λιγοτερες γεύσεις. Εγώ συνήθως γαυρορακομελα παίρνω αλλά όχι για όλα πχ μήλο δεν μπορώ κιλό. Για τα μπολ ένα καλό τιπ για να κάθονται καλά είναι να βάζεις στο λάστιχο χαρτί κουζίνας. Ποιο σταθερό δεν παίζει

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Παληκάρια καλησπέρα... Πήγε ο κολλητός Αμερική, παρήγγειλα γύρω στα 2 κιλά πράμα αλλά από λάθος μ στη διεύθυνση το δέμα δεν παραδόθηκε και γύρισε πίσω στο μαγαζί... Θα μου κάνει refund αλλά επειδή έρχεται καλοκαίρι και πλέον οτιδήποτε πέρα από fumari και starbuzz μου φαίνεται κάπως (al fakher σταθερή αξία οκ) λέω να κάνω παραγγελία απευθείας Ελλάδα... Αλλά λόγω τελωνείου τον τελευταίο χρόνο δεν ξέρω τι παίζει... Έχει κάνει κανείς εδώ μέσα καμία παραγγελία από Αμερική τον τελευταίο καιρό να μας πει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χωρις να εχω παραγγειλει ο ιδιος εχω ακουσει οτι πετσοκοβουν απο αμερικη και σε εναν φιλο μου εγινε κατασχεση του πακετου. Εκτος απο αλ φαχερ ομως φιλαρακι και η μαζαγια εβγαλε αξιολογες γευσεις ,εφαμιλες και καλυτερες απο  af και επισης η alwaha εβγσλε φοβερα μιξ τα οποια τα βρισκουμε αθηνα red dragon κτλ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα φίλοι του ναργιλέ και απο εμένα.Λοιπόν καταρχάς κάνω ναργιλέ γύρω στα 3 χρόνια έχω 2 ναργιλέδες ενας μουφα και ένας μικρός καλιλ μουν που είναι μέτριος κατα τη γνώμη μου, για να μην τα πολυλογώ αποφάσισα να πάρω ένα καλό ναργιλέ.Έχω κάνει τεράστια ερεύνα αγοράς πολλά ξένα σαιτ και κατέληξα στο συμπέρασμα ότι θα αγοράσω μάλλον τον n5 junior της oduman απο το nara nara μιας και μένω στα χανιά χωρίς να έχω το μαγαζί σε εκτίμηση αλλά έβαλε μια πολύ καλή προσφορά (ποιά είναι η γνώμη σας για τον συγκεκριμένο ναργιλέ).Θα αγοράσω αυτόν για αρχή και μόλις μαζέψω λεφτά ζαχαρώνω τον wookah nox που είναι λατρεία πραγματικά.Το μεγαλύτερο πρόβλημα όμως είναι οι καπνοί στα χανιά δεν έχω βρεί καπνούς μέχρι τώρα ενώ απο την Αθηνα έπαιρνα απο ένα ναργιλάδικο στη Ν.Σμύρνη 6 ευρω τα 100 χωρίς να ξέρω μαρκα.Στα σαιτ της Ελλάδας είναι για γέλια οι τιμές και η ποικιλία και σκεφτόμουν να παραγγείλω απο Αμερική πριν μάθω για το τελωνείο starbuzz η haze κιλά και να το συνδιάσω με kaloud lotus και κάποια μπολ πιθανως samsaris vitria ΙΙ και κάποια alpaca απο το hookah shisha, μαζί με κάρβουνα και ένα charcoal heater που απο οτι κατάλαβα λόγω τελωνείου δεν θα περάσουν ποτέ οπότε αυτή η επιλογή πάει...Τώρα απο ελληνικά σαιτ kaloud lotus δεν βρίσκω και έλεγα να πάρω το oduman ignis αλλά δεν ξέρω με τι μπολ ταιριάζει... και ψάχνω πέρα απο charcoal που ντάξει θα πάρω απο ναρα ναρα η 360 η τα heavensent θέλω και ένα heater αν έχετε κάτι να μου προτείνετε.Κάτι άλλο που σκεφτόμουν να πάρω να δοκιμάσω αν και ακριβό απο το e-shisha που απο τι κατάλαβα δεν το εκτιμάται πολύ σαν σαιτ αλλά το έχει πιο φθηνά απο nara nara  ειναι το quasar 1 δεν ξέρω ποιοι το έχετε δοκιμάσει να μου πείτε εντυπώσεις μπολ έχω βρεί πολύ καλά απο katsafado το μεγαλύτερο πρόβλημα μου γενικά είναι οι γεύσεις πάντως 
Υ.Γ.1 Είναι κανείς απο χανιά ?
Υ.Γ.2 Γαυρορακομελά μπορείς να με εξυπηρετήσεις 
Y.Γ .3 τι μεταφορικά έχει ο κατσαφάδος?

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...