Προς το περιεχόμενο

Ναργιλές topic :)


santana99
Μήνυμα προστέθηκε από Thresh,

Δεν επιτρέπονται "αγγελίες" ζήτησης ή πώλησης παρά μόνο στην κατάλληλη κατηγορία του site 

Επίσης δεν επιτρέπεται διαφήμιση αγγελιών μέσω μηνυμάτων σε θέματα.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 ώρες πριν, Tristia είπε

εχεις να προτεινεις κατι?

Nαι,και το εχω κανει μερικες σελιδες πιο πισω,οπως και αλλα παιδια.Κανε το κοπο να τις διαβασεις,και αν παλι εχεις αποριες εδω ειμαστε..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 5,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Καλησπερα παιδια, λεω να αγοράσω ενα ναργιλε. Ποσα χρήματα χρειάζονται για να ξεκινήσεις; Σκεφτομαι να δωσω κανα 100ρι για αρχη. Εαν αξίζει μπορω να δωσω και παραπανω χρήματα. 

Δεν εχω ιδεα τι πρέπει να προσεξω ωστε να παρω ενα καλο ναργιλε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα σε όλους. Θα ήθελα να ρωτήσω την γνώμη σας για το αν αξίζει η διαφορά τιμής ανάμεσα σε Bigmaks και mvp470 κι αν ναι με ποιο σκεπτικό. Ευχαριστώ όποιον ασχοληθεί εκ των προτέρων

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Ctr21 είπε

Καλημέρα σε όλους. Θα ήθελα να ρωτήσω την γνώμη σας για το αν αξίζει η διαφορά τιμής ανάμεσα σε Bigmaks και mvp470 κι αν ναι με ποιο σκεπτικό. Ευχαριστώ όποιον ασχοληθεί εκ των προτέρων

Στα + του 470 το ρυθμιζόμενο diffuser

Στα + του maks αν σου σπάσει η γυάλα,βρισκεις εύκολα χωρίς κόπο.

Στα ίδια €€ πάρε όποιον σου αρέσει περισσότερο εμφανισιακά.

Κάτοχος 470, 6+ μηνες,απόλυτα ικανοποιημένος για τα 85€.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 ώρες πριν, RedPriest είπε

Καλησπερα παιδια, λεω να αγοράσω ενα ναργιλε. Ποσα χρήματα χρειάζονται για να ξεκινήσεις; Σκεφτομαι να δωσω κανα 100ρι για αρχη. Εαν αξίζει μπορω να δωσω και παραπανω χρήματα. 

Δεν εχω ιδεα τι πρέπει να προσεξω ωστε να παρω ενα καλο ναργιλε.

μονο για ναργιλε φτανει, μαζι τα παρελκομενα και γευση θες τουλαχιστον 150-160 (αναλογα το ναργιλε)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, greekboy είπε

μονο για ναργιλε φτανει, μαζι τα παρελκομενα και γευση θες τουλαχιστον 150-160 (αναλογα το ναργιλε)

Για πρότεινε τιποτα μονο για ναργιλε στα χρηματα που ειπα. Επίσης εχω πολυ καλο φιλο Γερμανια που απο οσο ξερω εχει καλες τιμες κτλπ σε γευσεις και ναργιλεδες οποτε μπορει να μου τα φερει αυτος. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ερωτηση. βρηκα σε προσφορα quasar 1 μιση τιμη (απο 50 25). ξερετε αν αξιζει ή να μεινω σε classic μπολ? δινω λινκ απο κατω

 

https://www.quasar-shisha.com/en/black-friday/8-quasar-1-3701224200005.html

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 ώρες πριν, RedPriest είπε

Για πρότεινε τιποτα μονο για ναργιλε στα χρηματα που ειπα. Επίσης εχω πολυ καλο φιλο Γερμανια που απο οσο ξερω εχει καλες τιμες κτλπ σε γευσεις και ναργιλεδες οποτε μπορει να μου τα φερει αυτος. 

Για ναργιλέ κοιτάς σε Aladin mvp 460, big maks rapier και Midas nada. Ο τελευταίος ελληνικός και κυκλοφορεί αυτές τις μέρες 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 21/12/2020 στις 6:28 ΜΜ, Inuyasha είπε

Τι ποσοστά περνεις?

 Όσα παιρνει κάποιος που είναι σε θέσει να λυσει οποίο προβλημα υπάρχει σε θέμα ναργιλέ. Το μαγαζί είναι από το 2002 στην Θεσσαλονίκη και ασχολείται με τους ναργιλεδες και τους καπνους από τότε. 

Στις 21/12/2020 στις 6:28 ΜΜ, Inuyasha είπε

 

Όπως είναι φυσικό στην Ελλάδα η διαφήμιση είναι το ατου του κάθε συμπολιτη. Γι'αυτό αγαπητοί συμπολίτες να σας ανοίξω λίγο τα μάτια γιατί ο καθένας σας γράφει οτι θελει, ο El-badia ναργιλες ο οποίος είναι κατασκευασμένος στην Γαλλία έχει κορμό καθαρό ατσάλι και επίσης κάποιοι λίγοι είναι από Γερμανία εξίσου καλή όπως οι el-badia και aladin. Το κατάστημα  Dragon Wear And Gear το οποίο αναφέρω συνεχώς είναι γιατί δεν ασχολείται με κινεζικές απομιμήσεις, μπορείς πολυ απλά να περασεις από το μαγαζί αντί να κάθεσαι και να ποσταρεις ότι θέλεις και να τα δεις μόνος σου. Όσο για τον καπνό Adalya από Γερμανία απαγορεύεται να πουλας σε κατάστημα γιατί ο φόρος είναι γερμανικός, το αν τα φέρνει κάποιος από Γερμανία και τα πουλαει είναι καθαρά δικό του θέμα.   Adalya με σφραγίδα ελληνική 200γρ. έχει καθαρά 53 ευρώ παντου αντε να το βρεις 2-3 ευρώ διαφορά, γι'αυτό και οι ποιο πολυ τον σπανε σε 50γρ. χυμα. Αν θελεις να μάθεις κάτι άλλο από ποια χώρα είναι πες μου να σε ενημερώσω πριν πεις κάτι που δεν ισχύει ξανά. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για όποιον δεν το ξέρει το shishalounge έχει σε όλο το site - 25% με απλή προσθήκη του προϊόντος στο καλάθι. Ίσως βρείτε κάτι που σας αρέσει. 

 

Επίσης στο hookahjoy παίζει έκπτωση ανάλογα το προϊόν με το κουπόνι christmassale 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

52 λεπτά πριν, greekboy είπε

Για όποιον δεν το ξέρει το shishalounge έχει σε όλο το site - 25% με απλή προσθήκη του προϊόντος στο καλάθι. Ίσως βρείτε κάτι που σας αρέσει. 

 

Επίσης στο hookahjoy παίζει έκπτωση ανάλογα το προϊόν με το κουπόνι christmassale 

ωραιος μπρο , προσφοραρες βλεπω στους ναργιλεδες..135 ευρω alpha model x , τζαμπα πραμα ειναι :D οποτε οσοι ψαχνατε low budget , ειναι ευκερια να παρετε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, nosense είπε

ωραιος μπρο , προσφοραρες βλεπω στους ναργιλεδες..135 ευρω alpha model x , τζαμπα πραμα ειναι :D οποτε οσοι ψαχνατε low budget , ειναι ευκερια να παρετε

Ναι παιδιά για όποιον ψάχνει σε αυτό το budget ο ALPHA X στα 135 (χωρίς γυάλα βέβαια) είναι τρελό VFM

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...