Προς το περιεχόμενο

Ναργιλές topic :)

santana99

Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 ώρες πριν, Racerr είπε

τελικα ειναι βλαβερο για την υγεια 

2 ώρες πριν, Racerr είπε

τελικα ειναι βλαβερο για την υγεια ?

Οτι καπνιζεται φίλε μου είναι βλαβερό ,νομιζω αυτές οι ερωτήσεις εχουν απαντηθεί σε άλλο νήμα.

Σύνδεσμος στην ανάρτηση
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες
  • Απαντήσεις 4,4k
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλή Μηνύματα

Όποτε γράφω εδώ, τα παπαγαλάκια των καταστημάτων/διάφοροι 'καλοθελητές' ποσταρουν δεκάδες σχόλια και άσχετες φωτογραφίες 'πωλείται τάδε προϊόν' για να 'θάψουν' το άρθρο. Παρακαλώ παρατηρήστε σε πόσο χ

Τι ποσοστά περνεις?

Αντρα θελω, τωρα τον θελω. Κανεις δεν θα ρισκαρει τον κωλο του να εισαγει ΠΑΡΑΝΟΜΑ καπνο για την ανεση σου. Οποτε εδω υπαρχει ενα διλλημα. Η διαλεγεις ποιοτητα και τα σκας, η τιμη και καπνιζεις μαρμελ

Δημοσιευμένες Εικόνες

31 λεπτά πριν, gaurorakomelas είπε

Οτι καπνιζεται φίλε μου είναι βλαβερό ,νομιζω αυτές οι ερωτήσεις εχουν απαντηθεί σε άλλο νήμα.

δεν ειχα βρει παρομοια ερωτηση με συγχωρεις

• Thanks 1
Σύνδεσμος στην ανάρτηση
5 ώρες πριν, Racerr είπε

τελικα ειναι βλαβερο για την υγεια ?

Γενικά είναι ναι, όχι σαν το τσιγάρο αλλά σίγουρα δεν είναι και αβλαβές 

https://answernow.gr/υγεία/κάνει-ο-ναργιλές-κακό-στην-υγεία/

Σύνδεσμος στην ανάρτηση

Ποιόν θα προτιμούσατε , Alladin mvp470 ή big maks rappier ή κάποιον άλλον με budget ~100€;; Έχω διαβάσει καλά σχόλια και για midas nada αλλά δεν τον βρίσκω πουθενά.

Σύνδεσμος στην ανάρτηση
43 λεπτά πριν, vaggelisthesgr είπε

Ποιόν θα προτιμούσατε , Alladin mvp470 ή big maks rappier ή κάποιον άλλον με budget ~100€;; Έχω διαβάσει καλά σχόλια και για midas nada αλλά δεν τον βρίσκω πουθενά.

Nada καλυτερος απο τους υπολοιπους 2, ιδια εξαερωση με big maks  και ελληνικος! 110 ευρω η τιμη του αν δεν κανω λαθος. Μπορεις να στειλεις μηνυμα στο midas hookah στο facebook και να κανονισεις παραγγελια.

Σύνδεσμος στην ανάρτηση
1 ώρα πριν, gimagas είπε

Nada καλυτερος απο τους υπολοιπους 2, ιδια εξαερωση με big maks  και ελληνικος! 110 ευρω η τιμη του αν δεν κανω λαθος. Μπορεις να στειλεις μηνυμα στο midas hookah στο facebook και να κανονισεις παραγγελια.

Και μεταξυ alladin και big maks?

Σύνδεσμος στην ανάρτηση
34 λεπτά πριν, vaggelisthesgr είπε

Και μεταξυ alladin και big maks?

Λιγο ποιοτικοτερος ο big maks θεωρω. Και σιγουρα καλυτερη εξαερωση απο 470. Αλλα ειναι και οι δυο πολυ τιμιες επιλογες

Σύνδεσμος στην ανάρτηση
2 λεπτά πριν, SARAKINA1989 είπε

Εχει παραγγείλει κανένας από το shisha house greece που είναι στο instagram? και αν αξίζει τι καπνό  θα προτείνατε να πάρω από εκεί?

Έχω ακούσει ότι είναι μουφα οι καπνοί🤔.δεν ξέρω αν ισχύει βέβαια..ας πει κάποιος που ίσως έχει πάρει από εκεί..

• Like 1
Σύνδεσμος στην ανάρτηση
1 ώρα πριν, SARAKINA1989 είπε

Εχει παραγγείλει κανένας από το shisha house greece που είναι στο instagram? και αν αξίζει τι καπνό  θα προτείνατε να πάρω από εκεί?

Περνει σχετικά συχνά γνωστός, οι καπνοί γνήσιοι δεν ειναθ με αποτέλεσμα να είναι 50-50 αν κάπνιζετε

• Like 1
Σύνδεσμος στην ανάρτηση
12 ώρες πριν, SARAKINA1989 είπε

Αν θελεις να πειραματιστεις με την υγεια σου,προχωρα.Αν οχι,ΟΧΙ.

Σύνδεσμος στην ανάρτηση

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

• Δημιουργία νέου...

Με την περιήγησή σας στο insomnia.gr, αποδέχεστε τη χρήση cookies που ενισχύουν σημαντικά την εμπειρία χρήσης.