Προς το περιεχόμενο

Ναργιλές topic :)


santana99
Μήνυμα προστέθηκε από Thresh,

Δεν επιτρέπονται "αγγελίες" ζήτησης ή πώλησης παρά μόνο στην κατάλληλη κατηγορία του site 

Επίσης δεν επιτρέπεται διαφήμιση αγγελιών μέσω μηνυμάτων σε θέματα.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα σε όλους, έχω πέσει με τα μούτρα στη δουλειά

https://nargiles-argiles.blogspot.com/

ξεκίνησα αυτό το θέμα χωρίς να φαντάζομαι ποτέ την απήχηση που θα είχε, καλή συνέχεια!!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 5,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Καλησπέρα σε όλους. Είμαι σχετικά νέος στο θέμα του ναργιλέ και έχοντας πάρει πριν από κάνα χρόνο ένα ναργιλέ DUM είπα να τον βάλω μπρος τώρα που είναι και καλοκαιράκι και τραβιέται. Έχω ξανακάνει άλλες 3-4 φορές αλλά με κάτι γεύσεις της πλάκας CloudOne, όποτε τώρα θα ήθελα να ξεκινήσω να πάρω καμία πιο σοβαρή γεύση (από Ίντερνετ Ελλάδα πάντα). Έχετε να προτείνετε κάποια συγκεκριμένη μάρκα ή ακόμα και γεύση;

 

ΥΓ: Εδώ και καιρό μου εχουνε κεντρίσει το ενδιαφέρον οι Vulcana απλά τις φοβάμαι λίγο γιατί θέλουν και ωρίμανση- ανάμιξη κλπ. Ποια είναι η άποψη σας;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα σε όλους,

Ψάχνω έναν ναργιλέ σχετικά μαζεμένο σε μέγεθος και δεν θέλω να ξεφυγω πολύ στο θέμα κόστους. Βρήκα στο HookahJoy την εξής προσφορά:

https://www.hookahjoy.gr/product/big-maks-rapier-pro-flash-sale/

Κάποια άποψη? Ή κάποια άλλη πρόταση ίσως?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 9/7/2022 στις 11:34 ΠΜ, santana99 είπε

Καλησπέρα σε όλους, έχω πέσει με τα μούτρα στη δουλειά

https://nargiles-argiles.blogspot.com/

ξεκίνησα αυτό το θέμα χωρίς να φαντάζομαι ποτέ την απήχηση που θα είχε, καλή συνέχεια!!

Welcome back! 💪 Με το καλό το project, good luck! 🙂

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

καλημερα μαγκες!

 

καινουργιος στην ιδιοκτησια ναργιλε, οπως ισως εχω ξαναπει.

 

Τελικα , αγορασα τον ναργιλε μου, alpha hookah model x . Ηταν ερωτας με την πρωτη ματια καθως οσες φορες εκανα εδω Ηρακλειο σε συγκεκριμενο μαγαζι , μου φερναν τον συγκεκριμενο και ...''δεθηκα'' χαχαχαχα! Σοβαρα τωρα , ωραιο εργαλειο παιδια!!!

 

Αγορασα και vulcana mint και θα περιμενω να γινει ο καπνος. Ισως αγορασω και Chillma καθως απ οτι ειδα στο συγκεκριμενο μαγαζι που παω, οι καπνοι ειναι chillma και εχω μεινει πολυ ευχαριστημενος πχ Baam , Covid 19 κτλ.

 

Γνωριζετε που μπορω να βρω καπνο σε καλυτερη τιμη , αφορολογητα κτλ αν χρειαστει ακομα....

 

ευχαριστω!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 ώρες πριν, panosdes είπε

καλημερα μαγκες!

 

καινουργιος στην ιδιοκτησια ναργιλε, οπως ισως εχω ξαναπει.

 

Τελικα , αγορασα τον ναργιλε μου, alpha hookah model x . Ηταν ερωτας με την πρωτη ματια καθως οσες φορες εκανα εδω Ηρακλειο σε συγκεκριμενο μαγαζι , μου φερναν τον συγκεκριμενο και ...''δεθηκα'' χαχαχαχα! Σοβαρα τωρα , ωραιο εργαλειο παιδια!!!

 

Αγορασα και vulcana mint και θα περιμενω να γινει ο καπνος. Ισως αγορασω και Chillma καθως απ οτι ειδα στο συγκεκριμενο μαγαζι που παω, οι καπνοι ειναι chillma και εχω μεινει πολυ ευχαριστημενος πχ Baam , Covid 19 κτλ.

 

Γνωριζετε που μπορω να βρω καπνο σε καλυτερη τιμη , αφορολογητα κτλ αν χρειαστει ακομα....

 

ευχαριστω!!!

εγω περνω γερμανικους απο ελληνα που μενει εκει και εχιε κατστημα στελνει ελλαδα τα παντα τσεκαρε στο  site του hookahclouds

ερωτηση για μιξη εχω καπνο  πορτοκαλι λεμονι λαιμ με τι συνδιαζετε ωραια ωστε να σπαει λιγο? και γενικα πειτε τα αγαπημενα σας μιξακια 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα σας. Ειμαι σχετικά νεος στο κομμάτι του ναργιλε. Εδω και ενα χρονο εχω ξεκινήσει, κυριως τα ΣΚ που ειμαι πιο ανετος, να κανω session με διαφορες γευσεις και πήλινα. Αυτο ομως που ψαχνω να βρω ως πληροφορια στο διαδίκτυο, και το οποίο δεν μποιρώ να βρω, ειναι οι επιπτώσεις στην υγεία μας απο το καπνισμα του ναργιλε. Εχει κανεις κάποια έρευνα ή κάποιο σχετικά έγκυρο αρθρο για να με βοηθήσει ; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γεια σας παιδιά, βρήκα ένα site όπου μπορείτε καπνός ναργιλέ Shisha Onlineshop

να παραγγείλετε από τη Γερμανία.

Έχετε ακόμα πολλές επιλογές από τον παλιό καλό καπνό ναργιλέ

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 22/7/2022 στις 1:56 ΜΜ, christosk_7 είπε

Καλησπέρα σας. Ειμαι σχετικά νεος στο κομμάτι του ναργιλε. Εδω και ενα χρονο εχω ξεκινήσει, κυριως τα ΣΚ που ειμαι πιο ανετος, να κανω session με διαφορες γευσεις και πήλινα. Αυτο ομως που ψαχνω να βρω ως πληροφορια στο διαδίκτυο, και το οποίο δεν μποιρώ να βρω, ειναι οι επιπτώσεις στην υγεία μας απο το καπνισμα του ναργιλε. Εχει κανεις κάποια έρευνα ή κάποιο σχετικά έγκυρο αρθρο για να με βοηθήσει ; 

οτιδήποτε φιλε μου σε υπερβολική χρηση στην υγεία μας ειναι κακό,τωρα αν θες είχε κανει ενα πείραμα η εταιρία shisha lounge στο youtube πατα ναργιλες vs τσιγαρο

Στις 25/7/2022 στις 3:06 ΜΜ, Jason4949 είπε

Γεια σας παιδιά, βρήκα ένα site όπου μπορείτε καπνός ναργιλέ Shisha Onlineshop

να παραγγείλετε από τη Γερμανία.

Έχετε ακόμα πολλές επιλογές από τον παλιό καλό καπνό ναργιλέ

αδερφε αυτα απο οτι καταλαβα μπορεις να τα παραγγείλεις μονο αν μενεις γερμανια κλασσικα εκτος αν εχεις ατομο να στα στειλει δεν νομιζω να στελνουν ελλάδα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...
Στις 30.7.2022 στις 19:14, xenOs777 είπε

Alles, mein Freund, im übermäßigen Gebrauch ist schlecht für unsere Gesundheit. Wenn Sie möchten, hat die Shisha-Lounge-Firma ein Experiment auf YouTube durchgeführt, Shisha-Sticks vs. Zigaretten

Bruder, soweit ich weiß, können Sie sie nur bestellen, wenn Sie in Deutschland leben, es sei denn, Sie haben jemanden, der sie schickt, ich glaube nicht, dass sie sie nach Griechenland schicken 

αλλά είναι δυνατόν να το δοκιμάσετε μόνοι σας, λειτούργησε για μένα. πρέπει να του γράψεις ένα email

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, Jason4949 είπε

αλλά είναι δυνατόν να το δοκιμάσετε μόνοι σας, λειτούργησε για μένα. πρέπει να του γράψεις ένα email

τι ακριβως εννοεις με αυτο αδερφε;

 

Στις 20/7/2022 στις 8:13 ΜΜ, Christofer84 είπε

εγω περνω γερμανικους απο ελληνα που μενει εκει και εχιε κατστημα στελνει ελλαδα τα παντα τσεκαρε στο  site του hookahclouds

ερωτηση για μιξη εχω καπνο  πορτοκαλι λεμονι λαιμ με τι συνδιαζετε ωραια ωστε να σπαει λιγο? και γενικα πειτε τα αγαπημενα σας μιξακια 

αδερφε καλησπερα,εχεις ξανα παρει απο αυτον; στελνει κανονικα ελλαδα και πως ειναι ο τροπος πληρωμης σας;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 ώρες πριν, xenOs777 είπε

τι ακριβως εννοεις με αυτο αδερφε;

 

αδερφε καλησπερα,εχεις ξανα παρει απο αυτον; στελνει κανονικα ελλαδα και πως ειναι ο τροπος πληρωμης σας;

Συνέχεια από εκεί περνώ κανονικό μαγαζί είναι Έλληνας μέσω του σάιτ γίνετε με προφανώς λίγο τσιμπιμενες τιμές δεν περνεις σε τιμές Γερμανίας αλλά 2-3 ευρώ πάνω και πάλι αξίζει αν πάρεις σχετικά ποσότητα η πληρωμή η κάρτα η κατάθεση και σε δέκα μέρες πολύ παραλαμβάνεις  εγώ είμαι απόλυτα ευχαριστημένος 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...