Προς το περιεχόμενο

Wii U Topic


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μπορείς να παίζεις είτε στην TV, είτε off-play με το gamepad συνδεδεμένο στην πρίζα έτσι; Δεν φαντάζομαι να ξεφορτίζει πιο γρήγορα απ' ότι φορτίζει ξέρω 'γω.

 

παιζεις κανονικα και ενω φορτιζει.πανω κατω ειναι οι ιδιες ωρες. στο gamepad εχει ηχο.. το κατεβαζεις εντελως και τελειωσε, εχεις μεγαλυτερο οριο. 

2550ma μονο? Ελπιζω μεχρι τη μερα που θα το παρω να εχει μπαταρια για αγορα κοντα στα 4κ. Θελω να μπορω να εχω με ανεση τουλάχιστον 10ωρο ανα φορτιση. 

10 ωρες ουτε για πλακα ανα φορτιση. στο 4 ωρο στην καλυτερη εισαι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 8,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Καλα οχι οτι το Ign ειναι απο τα site που δυσκολευονται να βαλουν υψηλες βαθμολογιες  :P ,αλλα ειμαι σιγουρος οτι το παιχνιδι θα ειναι παρα πολυ καλο. ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Fulgore1 δικιο εχεις σχετικα με το ign.Εγω να σου πω την αληθεια περιμενα να του βαλουν 9.8 με 10.Αλλα οπως λες το παιχνιδι φαινεται φανταστικο.Λογος αγορας την κονσολας.Περιμενω να βγει την μεθεπομενη εβδομαδα για να το λιωσω μαζι με τα ανιψια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Θα πέσουν τα μπετά όταν βγει το πραγματικό 3D Mario και Zelda Wii U. Αυτό και το Zelda 3ds παιχνίδια του μήνα. Το δίλημμα ειναι ποιο παίζουμε πρώτα....

mario03pg3.png

Επεξ/σία από DJTaurus
  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα πέσουν τα μπετά όταν βγει το πραγματικό 3D Mario και Zelda Wii U. Αυτό και το Zelda 3ds παιχνίδια του μήνα. Το δίλημμα ειναι ποιο παίζουμε πρώτα....

 

mario03pg3.png

 

DjTaurus την ημερα φυσικα λιωσιμο mario και το βραδυ zelda:p

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...