Προς το περιεχόμενο

Wii U Topic


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

........και ναι..αυτα τα παιχνιδια μας αρκουν της nintendo,αυτη ειναι η nintendo,θα σου βγαλει ενα παιχνιδι να σε κανει να θυμηθεις τα παιδικα σου χρονια που επαιζες και ευχαριστιοσουν!! .................

Σωστοτατο

Παρελειψες ομως το κοστος.

250 στη καλυτερη η κονσολα + 4-5 Χ 50 καθε παιχνιδι εκαστο

Παμε στα 500 για να παιξουμε 5 παιχνιδια στη γενια. Ευχαριστω αλλα δε θα παρω !!!!

Αυτη εγινε η νιντεντο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 8,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Σωστοτατο

Παρελειψες ομως το κοστος.

250 στη καλυτερη η κονσολα + 4-5 Χ 50 καθε παιχνιδι εκαστο

Παμε στα 500 για να παιξουμε 5 παιχνιδια στη γενια. Ευχαριστω αλλα δε θα παρω !!!!

Αυτη ειναι η νιντεντο

Για τα 4 παιχνιδια σε ολο τον κυκλο ζωης του Wii U απλα ασχολιαστο. Αλλα ναι εχεις δικιο ας δωσουμε καλυτερα 500ευρω για το XboxOne και αλλα 50χ6=300ευρω για το Online αυτα τα 6πχ χρονια.Καλυτερο Deal ε?? (οχι οτι και τα παιχνιδια των αλλων κονσολων ειναι φθηνοτερα btw)

 

Τελος ειναι δεκτο το οτι δεν σε ενδιαφερει η εν λογω κονσολα,στο topic αυτο τοτε γιατι μπηκες να σχολιασεις αρνητικα??

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eνα Pc και ενα wii u αυτη τη στιγμη ειναι ο καταλληλοτερος συνδυασμος.Οταν βγαλουν και οι αλλες δυο exclusives τοτε θα τις τσιμπησω.Για τα multiplatforms δεν αλλαζω το pc.Οι κονσολες για τις αποκλειστικοτητες και το Pc για τα multiplatforms.Aυτη τη στιγμη το καλυτερο παιχνιδι το εχει το wii u και οι αλλες δυο εχουν μετριοτητες οσο και αν ποναει μερικους αυτο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eνα Pc και ενα wii u αυτη τη στιγμη ειναι ο καταλληλοτερος συνδυασμος.Οταν βγαλουν και οι αλλες δυο exclusives τοτε θα τις τσιμπησω.Για τα multiplatforms δεν αλλαζω το pc.Οι κονσολες για τις αποκλειστικοτητες και το Pc για τα multiplatforms.Aυτη τη στιγμη το καλυτερο παιχνιδι το εχει το wii u και οι αλλες δυο εχουν μετριοτητες οσο και αν ποναει μερικους αυτο.

Προσωπικα Gkala θα σου ελεγα οτι και για τις αλλες κονσολες που λες,μαλλον μετα απο πολλα χρονια θα αξιζουν για τα exclusives,καθως πλεον το Online χρεωνεται :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελος ειναι δεκτο το οτι δεν σε ενδιαφερει η εν λογω κονσολα,στο topic αυτο τοτε γιατι μπηκες να σχολιασεις αρνητικα??

Εξεφρασα μια παγιωμενη μου αποψη περι του U

Φορουμ ειναι. Μηπως πρεπει να δινω λογαριασμο σε καθε μελος για το τι λεω;

Την επομενη φορα θα σου στειλω π.μ και αν περασει τη λογοκρισια σου θα ποσταρω και δημοσια :)

Εκτος αν προσβαλλα καποιον και δεν το καταλαβα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αυτα τα 5 παιχνιδια καποτε μας εφταναν και μας περισευαν,το καθε παιχνιδι μηνα και καναμε να το τελειωσουμε,μπορει και λιγο να λεω αναλογα και το χρονο που ειχε ο καθενας να παιξει,τωρα εχεις 100 και παιχνιδια που σε μια βδομαδα τα τελειωνεις! εγω ειχα απο την πρωτη μερα το wii u,το εδωσα και μολις βγηκε το μαριο ετρεξα να το αγορασω παλι,ανετα επαιρνα ps4 αλλα αλλη κονσολα δε θα με εκανε να νιωσω τοση χαρα παιχνιδιου..δε μιλαω για γραφικα κλπ που συγκρινουν,μιλαω για τι χαρα του παιχνιδιου που μονο πιστευω η nintendo μας κανει να νιωσουμε!

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εξεφρασα μια παγιωμενη μου αποψη περι του U

Φορουμ ειναι. Μηπως πρεπει να δινω λογαριασμο σε καθε μελος για το τι λεω;

Την επομενη φορα θα σου στειλω π.μ και αν περασει τη λογοκρισια σου θα ποσταρω και δημοσια :)

Εκτος αν προσβαλλα καποιον και δεν το καταλαβα.

Την αποψη σου θαρω την εχεις εκφραση ηδη στο αλλο topic που εχεις κανει 

http://www.insomnia.gr/topic/485210-next-gen-8th-generation-consoles-vs-pc/

’’Αμα ξαναδω Wii U σε Next Gen Consoles report και απο μενα  :)  :P

φτιαχτε PS360 vs WiiU topic’’’ αυτο εννουσα :)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εννοειται οτι εχεις δικαιωμα απλα κανει μπαμ απο τα ποστς σου οτι βγαζεις χολη αλλα απο τη στιγμη που δεν προσβαλεις εννοειται οτι ειναι σεβαστη η αποψη σου.Απλα εχω δικαιωμα και εγω ατομα που δεν εχουν την κονσολα και εκφερουν αποψη να μη τη δεχομαι ως ολοκληρωμενη.Στην τελικη αν μια κονσολα δεν αξιζει την αγορα της αυτη τη στιγμη ειναι το ps4 και το one.Δε λεω οτι δεν θα βγαλουν τα διαμαντια τους απλα αυτη τη στιγμη ουτε με σφαιρες δεν αξιζουν.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Την αποψη σου θαρω την εχεις εκφραση ηδη στο αλλο topic που εχεις κανει 

http://www.insomnia.gr/topic/485210-next-gen-8th-generation-consoles-vs-pc/

’’Αμα ξαναδω Wii U σε Next Gen Consoles report και απο μενα  :)  :P

φτιαχτε PS360 vs WiiU topic’’’ αυτο εννουσα :)

και οχι μονο εκει. Και εδω και σε αλλα παλαιοτερα και πολλακις

Φυσικα αυτο που εβαλα περι report το εγραψα χαριτολογωντας και ξεκαθαρα ως αστειο..

Αν εχεις δει και πολλα αλλα ποστς μου θα δεις οτι αναφερω παμπολες φορες μαλιστα οτι ειμαι κατα των report και αναφορων. Το εχω γραψει ξεκαθαρα αυτο ακομη και για ατομα που προσβαλλουν ευθεως.

Επι του θεματος τωρα. Ο μουμιας δεν εχει αδικο περι ευχαριστησης στο gaming της Ν

Αλλα πλεον οπως και εσυ εχεις πει σε αλλα ποστς σου 2-3 σελιδες πισω (ποστς 3685 + 3690) κραζουμε την τιμολογιακη πολιτικη της και τα λανσαρισματα γενικως. Μην αναφερω παλι τα ιδια περι ελλειψης Μουλτιπλατφορμ κλπ. οπως και τις χωρητικοτητες των SKU's τι θα χωρεσουν απο digital downloads που προσφερει σε bundles.

Δεν ειδα ομως να αναφερεις καπου στον εαυτο σου σε εσενα δηλαδη γιατι σχολιαζεις αρνητικα τη Νintento :)

 

Οσο για το pc + Wii U. 700 για ενα αξιοπρεπες πισι + 250 για το U παμε 1000ρικο κοντα. για αρχη μονο

Προφανως εγω δε το καταλαβαινω που το gaming για αρχη στο PS4 με PsPlus μου κοστιζει 400. Και για Multiplatform και για exclusives. Ξερω ξερω Τα μουλτι στο πισι ειναι καλυτερα (console ports βεβαια) αλλα δε πειραζει, συμβιβαζομαι και με χειροτερα γραφικα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

gkalas και ο Ikaruga ακόμα δεν έχει wii u αλλα μια χαρά τις δέχεσαι τις απόψεις του σαν "ολοκληρωμένες" ,δεν είναι εκεί το θέμα.όσοι λένε θετικά για το wii u μπράβο ,όσοι λένε αρνητικά είναι hater και έχουν Holy2 boo wendy boo,έτσι είναι οι hardcore nintendo fans.

η διαφορά είναι όμως οτι και εγώ όπως και πολλοί είμαστε νιντέντο φανς,αλλα κατακρίνουμε κάποιες κινήσεις της εταιρίας,δεν τα βλέπουμε όλα μέλι γάλα. παραπάνω λες οτι η καλύτερη κίνηση atm είναι pc+wii u.... σοβαρά? pc+ps3+3ds είναι και όχι pc +wii u ,για ένα mario 3d να χανες gtav/ni no kuni πέρυσι,mgs φέτος και άλλα πολλά. nope.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αμα ξαναδω Wii U σε Next Gen Consoles report και απο μενα  :)  :P

φτιαχτε PS360 vs WiiU topic’

Κατά τ' άλλα, "δεν μας ενδιαφέρουν τα γραφικά".

Αλλά οταν μπαίνει και το Wii U στη σύγκριση με τις "next-gen" κονσόλες, "δεν είναι καν FullHD, ας πάει με τις παλιότερες".

 

F*ck logic.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και οχι μονο εκει. Και εδω και σε αλλα παλαιοτερα και πολλακις

Φυσικα αυτο που εβαλα περι report το εγραψα χαριτολογωντας και ξεκαθαρα ως αστειο..

Αν εχεις δει και πολλα αλλα ποστς μου θα δεις οτι αναφερω παμπολες φορες μαλιστα οτι ειμαι κατα των report και αναφορων. Το εχω γραψει ξεκαθαρα αυτο ακομη και για ατομα που προσβαλλουν ευθεως.

Επι του θεματος τωρα. Ο μουμιας δεν εχει αδικο περι ευχαριστησης στο gaming της Ν

Αλλα πλεον οπως και εσυ εχεις πει σε αλλα ποστς σου 2-3 σελιδες πισω (ποστς 3685 + 3690) κραζουμε την τιμολογιακη πολιτικη της και τα λανσαρισματα γενικως. Μην αναφερω παλι τα ιδια περι ελλειψης Μουλτιπλατφορμ κλπ. οπως και τις χωρητικοτητες των SKU's τι θα χωρεσουν απο digital downloads που προσφερει σε bundles.

Δεν ειδα ομως να αναφερεις καπου στον εαυτο σου σε εσενα δηλαδη γιατι σχολιαζεις αρνητικα τη Νintento :)

 

Οσο για το pc + Wii U. 700 για ενα αξιοπρεπες πισι + 250 για το U παμε 1000ρικο κοντα. για αρχη μονο

Προφανως εγω δε το καταλαβαινω που το gaming για αρχη στο PS4 με PsPlus μου κοστιζει 400. Και για Multiplatform και για exclusives. Ξερω ξερω Τα μουλτι στο πισι ειναι καλυτερα (console ports βεβαια) αλλα δε πειραζει, συμβιβαζομαι και με χειροτερα γραφικα

Προφανως και το report που ανεφερες στο αλλο topic ηταν για πλακα δεν ειπε κανεις κατι αλλο :).

 

Και εγω και ολοι στο topic αυτο κραζουμε την Nintendo για τις τιμες των συγκεκριμενων exclusives της ναι δεν το αρνουμαι αυτο. Εκει που ημουν εναντιος με τα παραπανω που εγραψες ειναι οτι αναφερεις πχ 50ευρω το παιχνιδι της Nintendo Λες και τα γνωστα παιχνιδια για κονσολες εχουν φθηνοτερα πχ το γνωστο και πολυ καλο Bioshock http://www.skroutz.gr/s/2335218/BioShock-Infinite-PS3.html εχει βγει τοσους μηνες που κοντευει για 1 χρονο και η τιμη του πολυ ψηλα. GTA V http://www.skroutz.gr/s/2533831/Grand-Theft-Auto-V-PS3.html?from=catspan μια απο τα ιδια,αν και λιγοτερο καιρο στην αγορα. Οσο για τιτλους ps4 δεν σχολιαζω μιας και μιλαμε για 60-70ευρω. Και για τις τιμες της Nintendo η καλυτερη λυση ειναι αυτη που κανουν οι περισσοτεροι,μεσω των αγγελιων αν μπορουν να βρουν ενα παιχνιδι πχ ειδα και καποιος αγορασε το Zelda μεσω αγγελιας στα 40-45ευρω αντι για 70ευρω που εχει στο καταστημα http://www.skroutz.gr/s/4026450/The-Legend-of-Zelda-The-Wind-Waker-HD-Limited-Edition-Wii-U.html.

 

Και οσον αφορα τα Multiplatform δεν πειραζει, να ναι καλα το Pc που τα βρισκεις τις περισσοτερες φορες και φθηνοτερα,και τρεχουν και καλυτερα απο τις κονσολες(για το τελευταιο δεχομαι το οτι υπαρχουν καποιοι developpers που αργουν να βγαλουν σωστους drivers για τα παιχνιδια,αλλα developers που σεβονται το αγοραστικο κοινο τους συνηθως βγαζουν σχετικα γρηγορα τους σωστους drivers). Αλλωστε ακομα και το γνωστο CoD Ghosts για το WII U που βγηκε, ειναι πολυ λιγοι αυτοι που παιζουν Online,κοινως ο κοσμος δεν αγοραζει την κονσολα για αυτα τα παιχνιδια.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε καμια περιπτωση δεν ειπα οτι δεν με ενδιαφερουν τα γραφικα. Ισα ισα αυτο τονιζω παντα.

Αλλα προφανως δε καταλαβες το ειρωνικο της τελευταιας παραγραφου.

Εγω αγαπητε Τζον οταν μεγαλωνα η Ν εδινε κονσολες στο κοσμο που και γαμω τα γραφικα ειχαν τοτε αλλα το κυριοτερο μπορουσε να σταθει ως STANDALONE κονσολα μεσα στο σπιτι (κατι που εσυ δεν προλαβες και γνωρισες αργοτερα)

Εφαγε τη φολα με το Gamecube και μετα το γυρισε στις κασουαλιες και στα motion controls (inovation και καλα)

Αντε ειπαμε να κανουμε υπομονη μια γεννια αλλα και δευτερη; Που θελει να το παει το παραμυθι.

Ξερω οι καιροι αλλαζουν αλλα εγω οταν αγοραζω κατι θελω αυτο να με καλυπτει οσο γινεται απο ολες τις αποψεις οσον αφορα τα γουστα μου. Και αυτο πλεον η Ν δεν το προσφερει εδω και παρα μα παρα πολλα χρονια.

Την μια γεννια σου δινει SD οταν ο αλλος εχει περασει στο HD πριν εσυ μαλιστα κυκλοφορησεις κονσολα, ενω τωρα που εβγαλε HD σου δινει καρτουνιες οταν οι αλλοι ψαχνουν να δουνε σε ποιο συστημα βλεπεις καλυτερα τα facial grimaces και τις ρυτιδες του προσωπου.

Δε λεω καλα και ομορφα τα καρτουν, χρειαζονται και αυτα αλλα μη μενουμε μονο εκει κολλημενοι.


Προφανως και το report που ανεφερες στο αλλο topic ηταν για πλακα δεν ειπε κανεις κατι αλλο :).

 

Και εγω και ολοι στο topic αυτο κραζουμε την Nintendo για τις τιμες των συγκεκριμενων exclusives της ναι δεν το αρνουμαι αυτο. Εκει που ημουν εναντιος με τα παραπανω που εγραψες ειναι οτι αναφερεις πχ 50ευρω το παιχνιδι της Nintendo Λες και τα γνωστα παιχνιδια για κονσολες εχουν φθηνοτερα πχ το γνωστο και πολυ καλο Bioshock http://www.skroutz.gr/s/2335218/BioShock-Infinite-PS3.html εχει βγει τοσους μηνες που κοντευει για 1 χρονο και η τιμη του πολυ ψηλα. GTA V http://www.skroutz.gr/s/2533831/Grand-Theft-Auto-V-PS3.html?from=catspan μια απο τα ιδια,αν και λιγοτερο καιρο στην αγορα. Οσο για τιτλους ps4 δεν σχολιαζω μιας και μιλαμε για 60-70ευρω. Και για τις τιμες της Nintendo η καλυτερη λυση ειναι αυτη που κανουν οι περισσοτεροι,μεσω των αγγελιων αν μπορουν να βρουν ενα παιχνιδι πχ ειδα και καποιος αγορασε το Zelda μεσω αγγελιας στα 40-45ευρω αντι για 70ευρω που εχει στο καταστημα http://www.skroutz.gr/s/4026450/The-Legend-of-Zelda-The-Wind-Waker-HD-Limited-Edition-Wii-U.html

Εντελως ακυρη συγκριση και το ξερεις. Μην εθελοτυφλεις

GTA βρισκεις ανετα στα 30 ευρω. Μπορω να σου βρω ενα σωρο μεγαλους τιτλους για PS3 κατω απο 20 στο πολυ χαλαρο.

Ζελντα μεσω αγγελιας το λιγοτερο να το βρεις στα 40-45. Δεν ειναι το ιδιο.

Οσο για το να παμε στο σκρουτζ. Ολα τα exclusives του PS3 τα βρισκεις χαλαρα 20 ευρω (τα περισσοτερα).

Ποιο απο τα παλια καλα exclusives του Wii βρισκεις κατω απο 35; Για το U ουτε κουβεντα βεβαια. Και οι δυο ξερουμε πως το Zelda Remake 60 θα εχει και μετα απο ενα χρονο. Το Remake ετσι;

Για να μη πιασω παλι τις τιμες λανσαρισματος κονσολας με hardware 10ετιας και flash memory (εδω πραγματικα γελαμε) αντι για σκληρο δισκο μεσα. Τη κονσολα την παιρνω με προοπτικη να την κρατησω και οχι να παιζω 1-2 παιχνιδια το χρονο. που θα χωρεσουν αυτα; Δωσε και 50αρικο για external να κρεμεται ο σκληρος και το καλωδιο....

Και μην ακουσω το επιχειρημα περι XBOX 4GB + PS3 12GB. Αυτα ειναι για τους εντελως casual που θελουν να παιζουν ενα PES + COD το χρονο. και υπαρχουν πολλοι τετοιοι.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

gkalas και ο Ikaruga ακόμα δεν έχει wii u αλλα μια χαρά τις δέχεσαι τις απόψεις του σαν "ολοκληρωμένες" ,δεν είναι εκεί το θέμα.όσοι λένε θετικά για το wii u μπράβο ,όσοι λένε αρνητικά είναι hater και έχουν Holy2 boo wendy boo,έτσι είναι οι hardcore nintendo fans.

η διαφορά είναι όμως οτι και εγώ όπως και πολλοί είμαστε νιντέντο φανς,αλλα κατακρίνουμε κάποιες κινήσεις της εταιρίας,δεν τα βλέπουμε όλα μέλι γάλα. παραπάνω λες οτι η καλύτερη κίνηση atm είναι pc+wii u.... σοβαρά? pc+ps3+3ds είναι και όχι pc +wii u ,για ένα mario 3d να χανες gtav/ni no kuni πέρυσι,mgs φέτος και άλλα πολλά. nope.

Καλα για το Mgs δεν περιμενω να ειναι τιποτα το ιδιαιτερο απο την στιγμη που θα βγει και σε ps3/360,το επομενο περιμενω να ειναι το καλο. Και εγω Skanjo παντως μαζι σου σε αυτο,τα παιχνιδια που εχουν βγει ως τωρα δεν με κινουν στο να αγορασω την κονσολα(ειδικα μιας και εχω παιξει ηδη το Zelda στο GC). Και εγω θα περιμενω να βγει καμια καλη προσφορα,γιατι 300ευρω(δεν ξερω ποσο θα κρατησει το 265ευρω πακετο του Κωτσοβολου) ειναι πολλα.

 

 

Σε καμια περιπτωση δεν ειπα οτι δεν με ενδιαφερουν τα γραφικα. Ισα ισα αυτο τονιζω παντα.

Αλλα προφανως δε καταλαβες το ειρωνικο της τελευταιας παραγραφου.

Εγω αγαπητε Τζον οταν μεγαλωνα η Ν εδινε κονσολες στο κοσμο που και γαμω τα γραφικα ειχαν τοτε αλλα το κυριοτερο μπορουσε να σταθει ως STANDALONE κονσολα μεσα στο σπιτι (κατι που εσυ δεν προλαβες και γνωρισες αργοτερα)

Εφαγε τη φολα με το Gamecube και μετα το γυρισε στις κασουαλιες και στα motion controls (inovation και καλα)

Αντε ειπαμε να κανουμε υπομονη μια γεννια αλλα και δευτερη; Που θελει να το παει το παραμυθι.

Ξερω οι καιροι αλλαζουν αλλα εγω οταν αγοραζω κατι θελω αυτο να με καλυπτει οσο γινεται απο ολες τις αποψεις οσον αφορα τα γουστα μου. Και αυτο πλεον η Ν δεν το προσφερει εδω και παρα μα παρα πολλα χρονια.

Την μια γεννια σου δινει SD οταν ο αλλος εχει περασει στο HD πριν εσυ μαλιστα κυκλοφορησεις κονσολα, ενω τωρα που εβγαλε HD σου δινει καρτουνιες οταν οι αλλοι ψαχνουν να δουνε σε ποιο συστημα βλεπεις καλυτερα τα facial grimaces και τις ρυτιδες του προσωπου.

Δε λεω καλα και ομορφα τα καρτουν, χρειαζονται και αυτα αλλα μη μενουμε μονο εκει κολλημενοι.

Οπως ακριβως τα λες παραπανω οσον αφορα τα γραφικα,ειδε οτι δεν μπορεσε να τα βαλει με τον ανταγωνισμο και αποφασισε να παει στο πιο casual,πραγμα που καλως ή κακως της βγηκε απο πλευρας πωλησεων και εσοδων. Και εκει ακριβως καταλαβε και τον ρολο της στην αγορα. Εκει που την πατησε ομως και αυτο φανηκε και απο τις πωλησεις ειναι στην τιμη του Wii U,που με τις νεες κονσολες επρεπε να ειχε πεσει παρα πολυ.(δεν υπηρχε λογικη στο να αγορασει καποιος Wii U στα 300ευρω οταν μπορουσε να αγορασει με 340 Ps4 απο την προσφορα του Κωτσοβολου),και που δεν εβγαλε παραπανω παιχνιδια τον 1 χρονο τωρα που ηταν χωρις ανταγωνισμο.

 

Βεβαια να σου πω και την αληθεια για το τελευταιο που λες με τα γραφικα ειναι και κατι που με ψιλοκουρασε με τις αλλες κονσολες,και το εβλεπα και στο αλλο γνωστο topic να καθονται και να τρωγονται για το ποιο παιχνιδι εχει καλυτερα γραφικα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το να θέλει κάποιος να παίζει τα πάντα απο όλες τις κονσόλες δύσκολα ε; 

Τι διάολο γιατί να βγάλεις χολή;

 

Πήρα ps4 έπαιξα κυριολεκτικά τα πάντα, ξε%#$λωσα, το έδωσα γιατί με τα facial expressions που λές δε βλέπεις gameplay και θα το ξαναπάρω όταν με το καλό έχει κάτι να παίξω.

 

Πήρα επιτέλους wiiU χθές που ήμουν κωλοhyped και ήδη είχα στακάρει games πριν κάν πάρω την κονσόλα, θα παίξω και εδώ ότι έχει και αν δω να σκονίζεται την δίνω. Δε θα πεθάνουμε μαζί με μια κωλοκονσόλα. Παίρνεις/παίζεις και αν δεις οτι δε σε ικανοποιεί την δίνεις.

 

Πως είναι δυνατόν να βγάζεις next gen hate για το wii u όταν το xbone δεν έχει έρθει ελλάδα καν και το ps4 έχει 6 ports του 60ευρου;

Ας έρθει η επόμενη γενιά και βλέπουμε. Τώρα που ούτε κονσόλες ούτε games υπάρχουν είναι τουλάχιστον άτοπο να κάνεις κάτι τέτοιο. Και αν το πρόβλημα είναι τα γραφικά τότε και τα ps4/xbone είναι σκουπίδια μπροστά σε ένα καλούτσικο pc.

 

Νόμιζα οτι τα έχουμε λύσει αυτά χρόνια τώρα...

 

 

 

edit: My body is ready...

 

PMjOdwh.jpg

 

  • Like 9
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...