Προς το περιεχόμενο

Wii U Topic


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Θέλει κανείς WiiU Premium Pack σφραγισμένο στο κουτί του με 2 παιχνίδια σφραγισμένα και official battery pack for gamepad? =p

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 8,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Well, είναι το Premium (με Nintendoland) + ZombieU + Rayman + Game Pad High Capacity Battery + screen protector hori + nyko charge link για το gamepad + pro controller + 2 αντάπτορες ρεύματος uk->eu όλα σφραγισμένα στα κουτιά τους (εκτός του WiiU που δεν μου είχε έρθει καν σφραγισμένο αλλά είναι ακόμα στις ζελατίνες του και προφανώς θα δοθεί και η απόδειξη από το amazon και του pro controller που το αγόρασα από το insomnia).

Έλεγα κάνα 290αρι όλα μαζί [δεν προσπαθώ να βγάλω κέρδος απλά λόγο απόλυσης δεν θέλω να έχω αρκετή χασούρα, στην τελική μπορώ να το επιστρέψω στο amazon απλά θα προτιμούσα να το δώσω όλο σε κάποιον που το θέλει]

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάτι που όλοι νομίζω ότι θα βρείτε ενδιαφέρον (και καθόλου ενθαρρυντικό για το Wii U)

 

The Secret Developers: Wii U - the inside story
From reveal to launch and beyond - a third-party developer talks about the challenges of working with Nintendo and its latest console.

 

http://www.eurogamer.net/articles/digitalfoundry-2014-secret-developers-wii-u-the-inside-story

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Tο pad  με έχει σώσει. Right now έχω μπροστά μου το laptop Που γράφω αυτό το post, ταινία στην tv, wind waker στο pad και mute lol stream στο pc της φίλης μου. Max multitasking. Για να μην πω για το πόσο χρηστικό είναι αντί κινητου/3ds για wc και πριν τον ύπνο.

 

Μπράβο μπράβο. Άσε που στην οθονούλα δε σε πονάνε τα μάτια με τα γραφικά των original wii games και είναι πολύ πιο playable.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάτι που όλοι νομίζω ότι θα βρείτε ενδιαφέρον (και καθόλου ενθαρρυντικό για το Wii U)

 

The Secret Developers: Wii U - the inside story
From reveal to launch and beyond - a third-party developer talks about the challenges of working with Nintendo and its latest console.

 

http://www.eurogamer.net/articles/digitalfoundry-2014-secret-developers-wii-u-the-inside-story

μηπως αυτος ειναι της ΕΑ?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Gkalas, δεν είδα να λέει κάτι το (τόσο) παράλογο στο άρθρο.

Αλλά ως συνήθως μόνο τα θετικά άρθρα έχουν αξία για ορισμένους από εσάς, τα υπόλοιπα είναι τροφή για διαγωνισμούς ειρωνίας...

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα σκατα του wii u ειναι απειρα και τα εχω τονισει και σε αλλα φορουμ πολλες φορες.Aυτοι τι καινουργιο ειπαν ακριβως?Επισης ποιος ειναι αυτος που τα γραφει ολα αυτα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μπα. τα αρνητικα του δεν με ενδιαφερουν οχι γιατι ειμαι φαν ρε φιλε, απλα γιατι τους κανουν πολεμο...μια εταιρεια η οποια ειναι προτυπο(δεν εχει απολυσει ΕΝΑΝ υπαλληλο) , δε ξερω κατα ποσο δεν δινει σημασια στους τριτους developers εφοσον αυτοι αξιζουν...δε καταλαβα ο αλλοw λεει για κουδουνια και καμπανες πριν καν δουλεψει το μηχανημα, οποτε φαντασου ειρωνεια που θα ειχε στο προσωπο του. Εσυ τι θα κανες?γενικα δε γραφω σχεδον ποτε για τετοιου ειδους περιπτωσεις αλλα βαρεθηκα να διαβαζω ακομα και απο μεγαλα site μ*λακιες..!! να παν να γαμ*θουν! ουτε θα περασει λεπτο σκεψης απο το μυαλο μου οτι χαραμισα τα λεφτα μου και οτι ειναι να γινει θα γινει.Καποτε μας ελεγαν οτι τα video games ειναι για παιδια και μεις χτυπιομασταν ,τωρα εμεις οι ιδιοι εναν πατερα του gaming τον ξεφτιλιζουμε λες και ειναι η lalaloopsy

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Gkalas, δεν είδα να λέει κάτι το (τόσο) παράλογο στο άρθρο.

Αλλά ως συνήθως μόνο τα θετικά άρθρα έχουν αξία για ορισμένους από εσάς, τα υπόλοιπα είναι τροφή για διαγωνισμούς ειρωνίας...

Δεν βαζεις μυαλο τελικα ουτε εσυ! :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και ξαναρωταω, ποιος είναι αυτος που τα γράφει ολα αυτα και στην τελική και το wii αδύναμο ηταν σε hardware και μια χαρα το στηριξαν.Το μόνο πρόβλημα ηταν οτι δεν πουλησε και γι'αυτο το γράφουν. Πιστεύεις οτι αν με εναν μαγικό τρόπο εκανε 20 μυρια πωλήσεις θα το επαιζαν ακόμα βαρια πεπόνια οι εταιρίες; Το άρθρο μου θύμισε κάποια ανύπαρκτα blogs που γραφουν οτι γνωστη ηθοποιός το γυρισε στις τσοντες και οταν πατας το λινκ δε γράφει ποια είναι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...