Προς το περιεχόμενο

Wii U Topic


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το demo είναι πραγματικά οφθαλμόλουτρο, έχει στυλ, χαρακτήρα και gameplay που ξυρίζει! Στο μυαλό μου ήρθαν καλές devil may cry εποχές στο ps2. Δεν έχω παίξει το πρώτο οπότε τώρα είναι ευκαιρία να τα παίξω και τα δύο μαζί. Μακάρι να βγει τόσο καλό το game όσο δείχνει

 

edit: Αν και το framerate του ήταν ικανοποιητικό σίγουρα θα ήταν πολύ καλύτερο το αποτέλεσμα (ειδικά στο συγκεκριμένο παιχνίδι) αν είχε κλειδωμένο 60αρι.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 8,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Το demo είναι πραγματικά οφθαλμόλουτρο, έχει στυλ, χαρακτήρα και gameplay που ξυρίζει! Στο μυαλό μου ήρθαν καλές devil may cry εποχές στο ps2. Δεν έχω παίξει το πρώτο οπότε τώρα είναι ευκαιρία να τα παίξω και τα δύο μαζί. Μακάρι να βγει τόσο καλό το game όσο δείχνει.

:wub:  :wub:  :wub:  :wub:

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Bayo 2 -> downloading. Επιτελους, πως και πως περιμενω. 

 

Edit: Τι επικουρα ηταν αυτη; Αυτο το παιχνιδι ειχε τοσο δυνατη αρχη οσα αλλα παιχνιδια δεν καταφερνουν να εχουν ουτε στο τελος και δεν εχω καμια αμφιβολια για τη συνεχεια δεδομενου του ποσο ψυχακηδες ειναι εκει στην Platinum καθως και την τρελα του πρωτου Bayo. Το framerate αν και δεν ειναι κλειδωμενο 60άρι νομιζω οτι καμια απο τις κονσολες δεν θα μπορουσε να το κρατησει δεδομενου του τι γινεται στην οθονη τοσο απο θεμα ταχυτητας οσο και απο το ποσο γρηγορα αλλαζουν τα σκηνικα το ενα με το αλλο. 

 

Στα εξαιρετικα νεα λοιπον ο χειρισμος ειναι απλα ποιημα. Οι κινησεις και ο ελεγχος της Bayo ειναι τοσο "νερο" οσο δεν φανταζεσαι και μονο οι φανς του πρωτου θα καταλαβουν την ολοκληρωτικη δημιουργια εξ΄αρχης του συστηματος μαχης και animations. Οι αλλοι θα αρκεστουν στο να πιασουν στα χερια τους τον καλυτερα ελεγχομενο χαρακτηρα του ειδους που εχουν πιασει ποτε. 

 

Για οσους φοβουνται οτι η Bayo ισως "φλωρεψε" απο την αγορα της απο την Nintendo εχω να τους πω οτι ηδη απο το demo η Bayo ειναι ποιο ξεβρακωτη απο την πρωτη version της, ποιο σεξουαλικη στην κινηση της και απο τωρα ηδη βλεπουμε δαιμονια να βαζουν κωλοδαχτυλο στην φιλεναδα της (δεν κανω πλακα) καθως την τραβανε στην κολαση. 

 

Αλλη απορια; 

Επεξ/σία από ikaruga24
  • Like 9
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Capcom κάνε ένα καλό στο παγκόσμιο gaming κοινό και ανέθεσε το επόμενο JP canon DMC5 στην Platinum. Δυσθεώρητο win-win και για τις δύο εταιρίες και πραγματικό killer app για PS4/X1.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 ηδη βλεπουμε δαιμονια να βαζουν κωλοδαχτυλο στην φιλεναδα της (δεν κανω πλακα) καθως την τραβανε στην κολαση. 

 

Αλλη απορια; 

χαχαχα ναι κανονικότατα!!

 

Πλάκα έχει που το Bossfight το τελευταίο απο το DEMO είναι κλάσεις πιο επικό απο το τελευταίο του DMC!!

 

Χωρίς πλάκα μου άρεσε το DMC. Απλά το Bayo είναι κατηγορία απο μόνο του και ναι ο χειρισμός είναι όπως το είπες... "νερό"!

 

Το τι γίνεται στην οθόνη μόνο το Wii U ξέρει που τα δείχνει στην οθόνη.. ΧΑΜΟΣ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

malthador χωρις να ειμαι απολυτα σιγουρος καθως ουτε και εγω εχω παιξει το 1ο δεν υπαρχει κανενα προβλημα με το να παιξεις το demo.Βεβαια καλο ειναι να μας πει και καποιος που εχει παιξει το 1ο.Ανυπομωνουμε τωρα για τις 24 του μηνα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ουτε καν θα του φανει οτι χανει κατι παιζοντας το demo. Οταν ομως με το καλο παρει το παιχνιδι στα χερια του και αφου δεν εχει παιξει το πρωτο τοτε καλυτερα να ξεκινησει με αυτο και μετα να περασει στο δευτερο. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόνο gameplayκα (λογικά και απο τα εφε) μπορεί να χαλαστείς μετά. Αλλά εντάξει τωρα είναι πολύ μικρό!

 

Α επίσης θα καταλάβεις απο πιο νωρίς τι επικούρα αγοράζεις

 

Νομίζω το είχαν δηλώσει οτι θέλουν κάθε μάχη Bossfight να είναι επική!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...