Προς το περιεχόμενο

Wii U Topic


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 8,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Μπράβο που ασχολήθηκαν με το bayo 1 και δεν μας έδωσαν κανένα πορτ της πλάκας. Πέρα από αυτά στο wii u πρέπει να εκμεταλλευτούν το gamepad. Τρανταχτό παράδειγμα multiplatforms παιχνίδια όπως το rayman legends ή το deus ex human revolution με κάνουν να θέλω να τα παίξω μόνο εκεί. Αυτό είναι και το κλειδί(πέρα από τα exclusives) για να γίνει ανταγωνιστική η κονσόλα. Φανταστείτε ένα παιχνίδι formula 1 με όλα τα κουμπιά του τιμονιού στο gamepad ή ένα dark souls που δεν υπάρχει pause δεν θα χρειάζεται να ανοίγει κανείς menu στην tv αλλά θα μπορεί να τα κάνει όλα απ το gamepad. Στο Monster Hunter μου έχει λύσει τα χέρια, το ίδιο και στο Wind Waker. Κρίμα που η υποστήριξη από τρίτους είναι με το σταγονόμετρο(χωρίς να θέλω να μιλήσω για ευθύνες,ποιος και γιατί φταίει) πραγματικά θα μπορούσε να κάνει παπάδες η κονσόλα γιατί έχει πολλές δυνατότητες.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Το παιχνίδι θα το τσιμπήσω, μαζί με τον προκάτοχό του. Ούτως ή άλλως είχα σκοπό να το παίξω στο PS3 μου, γιατί δεν το είχα παίξει ως τώρα και κάθεται λουκουμάκι η WiiU έκδοση σε σχέση με την απολύτως σάπια του PS3.

 

Το θέμα είναι άλλο. Είστε ικανοποιημένοι με αυτό που βλέπετε στο συγκριτικό του DF για το πρώτο Bayoneta; Γιατί αν είστε ικανοποιημένοι με τα random σκαμπανεβάσματα στα fps, τότε μάλλον εγώ έχω πολλές απαιτήσεις τελικά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...