Προς το περιεχόμενο

Wii U Topic


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Έχεις δίκιο. Το παιχνίδι κανονικά θα έπρεπε να είναι καρφωμένο στα 60fps.

 

Προσωπικά αυτό που βλέπω εν αντιθέσει με τον HarryGrey είναι ένα απλό port. Τίποτα ιδιαίτερο. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 8,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Έχεις δίκιο. Το παιχνίδι κανονικά θα έπρεπε να είναι καρφωμένο στα 60fps.

 

Προσωπικά αυτό που βλέπω εν αντιθέσει με τον HarryGrey είναι ένα απλό port. Τίποτα ιδιαίτερο. 

 

Καλά δεν είναι και master chief collection, αλλά ούτε απλό port. Αν ήθελες καρφωμένο 60άρι σίγουρα δεν θα το αγόραζες για λίγα ευρώ παραπάνω σε πακέτο με το 2.

 

edit: 31.85 λίρες στο amazon το 2, 44.99 το 1+2 μαζί. Στην ουσία σου βγαίνει πιο φθηνά το 1 και από τις εκδόσεις για 360 και ps3.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το παιχνίδι θα το τσιμπήσω, μαζί με τον προκάτοχό του. Ούτως ή άλλως είχα σκοπό να το παίξω στο PS3 μου, γιατί δεν το είχα παίξει ως τώρα και κάθεται λουκουμάκι η WiiU έκδοση σε σχέση με την απολύτως σάπια του PS3.

 

Το θέμα είναι άλλο. Είστε ικανοποιημένοι με αυτό που βλέπετε στο συγκριτικό του DF για το πρώτο Bayoneta; Γιατί αν είστε ικανοποιημένοι με τα random σκαμπανεβάσματα στα fps, τότε μάλλον εγώ έχω πολλές απαιτήσεις τελικά.

 

Μια απο τα ιδια, και εγω την διπλη εκδοση θα τσιμπησω. Κατα τα αλλα δεν θεωρω για καρφι 60άρι θα επρεπε να δουλευτει εξ΄αρχης η μηχανη διαφορετικα πανω στις δυνατοτητες του WiiU και αυτο δεν συμβαινει ουτε και με το Bayo 2 που τρεχει την ιδια μηχανη με το 1. Αυτο που δεν ξερουμε ειναι αν το παιχνιδι τρεχει σε 1080p ή 720p. Αν τρεχει 1080 θα προτιμουσα να κατεβαζαν την αναλυση και να κρατηθει καρφι στα 60 παρα να εχει καθαροτερα γραφικα και να εχει πτωσεις. 

 

Edit: Ακυρο, στα 720p τρεχει. Κατα τα αλλα η εκδοση WiiU εχει 100% V-Sync χωρις το παραμικρο tearing οποτε ειναι μεγαλο + στο πως αντιλαμβανεσαι τον τιτλο. Εγω τελειωσα την εκδοση του PS3 και παρα το γεγονος οτι οπως ειπες ειναι σαπια εγω θα σου πω οτι ακομα και αυτη η εκδοση ειναι περα για περα διασκεδαστικη και πολυ καλυτερο παιχνιδι απο πολλα αλλα καλα παιχνιδια εκει εξω. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα, ασχολούμαι κυρίως με retro, παρόλα αυτά μου έχει κινήσει αρκετά την περιέργεια σαν σύστημα το wii u και σκέφτομαι να το αποκτήσω.

Όσοι διαθέτετε ήδη Wii U, τι εντυπώσεις σας έχει αφήσει, είστε ευχαριστημένοι.?

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όσοι διαθέτετε ήδη Wii U, τι εντυπώσεις σας έχει αφήσει, είστε ευχαριστημένοι.?

1,5 βδομαδα το εχω και λεω και εγω ΝΑΙΙΙΙΙ

 

το earthbound τι φαση ειναι;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...