Προς το περιεχόμενο

PlayStation Vita Topic [PS Vita]


aekoupoli

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εγώ προσωπικά διαφωνώ με όλους σας στο θέμα τις τιμής.Το PS Vita έχει 200 ευρώ, 30 ευρώ πάνω δηλαδή από το 3DS. Δεν είναι δα και καμιά τεράστια διαφορά. Ωστόσο θα συμφωνήσω στα bold. ΠΡΕΠΕΙ επειγόντως να πέσουν οι τιμές στα περιφερειακά και στα παιχνίδια. Αυτό για τα παιχνίδια ισχύει και για το 3DS. Το έχουν ξεφτιλίσει μου φαίνεται οι 2 εταιρίες που χτυπάνε 50άρια σε κάθε νέο τίτλο για φορητή κονσόλα. Τον τελευταίο καιρό με έχει ψήσει πολύ η αγορά ενός 3DS αλλά δεν τολμάω να το πάρω γιατί φοβάμαι πως δεν θα έχω παιχνίδια να παίξω μετά. Στο Vita τουλάχιστον έχω το plus, παίρνω και κάνα παιχνίδι σε προσφορά και γίνεται η δουλειά. Στο 3DS τι να προτωπάρεις όταν όλα σχεδόν τα καλά παιχνίδια είναι πάνω από 20 ευρώ, ενώ τα περισσότερα ακόμα full price?

Δεν ριχνει καμια απο τις δυο εταιριες τις τιμες απο τα περιφερειακα τους.Η sony αν το κανει θα το κανει αλλα και αυτη σπανια και μικρη διαφορα πχ απο εκει που το ds3 ειχε 60Ε το εβαλε 50Ε (το μαυρο γιατι τα αλλα παραμενουν στα 60Ε).Καλα για την ninty δεν το συζηταω καν, το wii θα σταματησει να πωλειτε στα καταστηματα και τα wii mote θα ειναι ακομα full price :P.

 

(ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΕΙΜΑΙ Ο ΠΡΩΤΟΣ ΠΟΥ ΤΟ ΑΝΑΦΕΡΕΙ)

παιδια καλα νεα για τους κατωχους ps vita. Το batman arkham city origins (prequel του ΒΑC & BAA) ερχεται στο βιτα και στο 3ds. Το ονομα του διαφερει απο αυτο των υπολοιπων κονσολων,

''batman arkham origins blackgate''

 

Batman: Arkham Origins Blackgate is an upcoming 2.5D action video game being developed by Armature Studio and released by Warner Bros. Interactive Entertainment for the Nintendo 3DS and PlayStation Vita. Based on the DC Comics superhero Batman, it is a sequel to the upcoming 2013 video game Batman: Arkham Origins. It is scheduled for release on October 25, 2013.

 

μερικες εικονες:

Αν οι εικονες αυτες ειναι απο το gameplay του στο vita (αν και δεν νομιζω, ειναι πολυ μικρη αναλυση) καλυτερα να μην το βγαλουν και καθολου, απο τις εικονες φενετε παιχνιδι κατωτερο και απο mobile game.

Οσο για τον τιτλο προσωπικα αδιαφορος, συνεχιζει η sony και βγαζει στο φορητο της ολο τα ιδια και τα ιδια απλα τα περνει απτο ps3 και τα φερνει σε αυτο.Ε οχι δεν θα παρουμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

ΜΗΝ ΣΥΓΚΡΙΝΕΤΕ ΚΙΝΗΤΑ ΜΕ ΠΑΙΧΝΙΔΟΜΗΧΑΝΕΣ,επειδή τα κινητά τυγχάνει να παίζουν παιχνίδια,είναι σαν να συγκρίνουμε τα air jordan με τα copa mundial για το ποιά είναι καλύτερα σε χόρτο.

Δεν εχει να κανει με την συγκριση αλλα με τον χωρο. Και οι 2 συσκευες ζηταν τα λεφτα σου για λιγο πολυ το ιδιο πραγμα. Ποια θα προτιμησεις? Φυσικα το τηλεφωνο. Το παιρνεις και μαζι με ολα τα apps που σου προσφερει εχεις και gaming ΤΖΑΜΠΑ και δεν ειναι ΤΟΣΟ ασχημο οσο καποιοι νομιζουν σε οτι αφορα τη φορητοτητα. Σε ολες τις καφετεριες, μαγαζια, παραλιες και να βγεις θα δεις απειρα i-phone και tablets να παιζουν παιχνιδια. Ποιος απο αυτους θα παρει PSV?

btw naruto το 3ds το βρίσκεις στο skroutz με 150ε...και το vita θες και memory card αναγκαστικά ,μην τα λέμε άποιρες φορές...

Ακριβως αυτο. 150 για ενα υπερπληρες λειτουργικο πακετο. Δουλευει οπως πρεπει με το που το εβγαλες απο το κουτι. Το PSV εχει "κρυφες" χρεωσεις και το κοστος ανεβαινει γεωμετρικα αν θες να χρησιμοποιησεις και τις online υπηρεσιες. Ακομα και παιχνιδι να μην αγορασεις (να την βγαλεις μονο με PS+ δηλαδη) τοτε θα βαλεις βαθια το χερι στην τσεπη για 32GB καρτα.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Sos παιδιά μόλις πριν λίγο άνοιξα το βιτα και όταν πήγα να ΠΑΙΞΩ μου ζήτησε αναβάθμιση στην 2.10 όταν πάτησα να αρχίσει κόλλησε και δεν γινόταν τίποτα το άφησα πέντε λεπτά και τώρα που πάω να το κλείσω ξανακολλησε και δεν γίνεται τίποτα τι να κάνω?

 

Η οθόνη εχεΙ σβήσει και ανάβει μόνο το μπλε φωτάκι κάτω αριστερά με το σήμα τ PlayStation τι γίνεται? Και να πω οτι τοΥ έκανα τίποτα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βρε παιδια εγώ δεν συγκρίνω κινητό με παιχνιδομηχανή . Απλά θέλω να πω ότι αν το psvita είχε φτηνες μνήμες και παιχνίδια τότε πιθανόν να το επαιρνα . Το πρόβλημα μου δεν είναι αν κάνει 170 ή 200 ευρώ αλλά ότι πρεπει να δώσω 90 ευρώ για 32 gb καρτα ενώ τα παιχνίδια έχουν μεσό όρο 40 ευρώ. Το θέμα των κινητών το εθιξα διότι είναι συσκευες με χρόνο ζωής (τουλάχιστον μεχρι τώρα) 2 έτη και πολύ πιο ακριβές. Συμφωνώ ότι είναι κατι διαφορετικό αλλά πχ. το να αλλάζει κάποιος το galaxy s2 για να πάρει το s3 και να δίνει άλλα 300-400 και σε λίγο να το αλλάξει με το s4 δεν την  λες ορθολογική πράξη  . Εντωμεταξύ η αγορά ios και android είναι 100 φορες μεγαλύτερη από του vita (αν και έχει πολύ σαβουρα). Οπότε για να πάρει κάποιος μια φορητή κονσόλα θέλει φθηνότερα παιχνίδια και φθηνά περιφερειακά. Αλλιώς οποιαδήποτε εταιρία πλήν της Nintendo δεν έχει μέλλον.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βρε παιδια εγώ δεν συγκρίνω κινητό με παιχνιδομηχανή . Απλά θέλω να πω ότι αν το psvita είχε φτηνες μνήμες και παιχνίδια τότε πιθανόν να το επαιρνα . Το πρόβλημα μου δεν είναι αν κάνει 170 ή 200 ευρώ αλλά ότι πρεπει να δώσω 90 ευρώ για 32 gb καρτα ενώ τα παιχνίδια έχουν μεσό όρο 40 ευρώ. Το θέμα των κινητών το εθιξα διότι είναι συσκευες με χρόνο ζωής (τουλάχιστον μεχρι τώρα) 2 έτη και πολύ πιο ακριβές. Συμφωνώ ότι είναι κατι διαφορετικό αλλά πχ. το να αλλάζει κάποιος το galaxy s2 για να πάρει το s3 και να δίνει άλλα 300-400 και σε λίγο να το αλλάξει με το s4 δεν την  λες ορθολογική πράξη  . Εντωμεταξύ η αγορά ios και android είναι 100 φορες μεγαλύτερη από του vita (αν και έχει πολύ σαβουρα). Οπότε για να πάρει κάποιος μια φορητή κονσόλα θέλει φθηνότερα παιχνίδια και φθηνά περιφερειακά. Αλλιώς οποιαδήποτε εταιρία πλήν της Nintendo δεν έχει μέλλον.

παρε μια καρτα 8 ή 16 γκιγκα και γραψου στο πλας ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν εχει να κανει με την συγκριση αλλα με τον χωρο. Και οι 2 συσκευες ζηταν τα λεφτα σου για λιγο πολυ το ιδιο πραγμα. Ποια θα προτιμησεις? Φυσικα το τηλεφωνο. Το παιρνεις και μαζι με ολα τα apps που σου προσφερει εχεις και gaming ΤΖΑΜΠΑ και δεν ειναι ΤΟΣΟ ασχημο οσο καποιοι νομιζουν σε οτι αφορα τη φορητοτητα. Σε ολες τις καφετεριες, μαγαζια, παραλιες και να βγεις θα δεις απειρα i-phone και tablets να παιζουν παιχνιδια. Ποιος απο αυτους θα παρει PSV?Ακριβως αυτο. 150 για ενα υπερπληρες λειτουργικο πακετο. Δουλευει οπως πρεπει με το που το εβγαλες απο το κουτι. Το PSV εχει "κρυφες" χρεωσεις και το κοστος ανεβαινει γεωμετρικα αν θες να χρησιμοποιησεις και τις online υπηρεσιες. Ακομα και παιχνιδι να μην αγορασεις (να την βγαλεις μονο με PS+ δηλαδη) τοτε θα βαλεις βαθια το χερι στην τσεπη για 32GB καρτα.

 

Γιατί έχεις δει πολλούς να βγάζουν το 3DS σε καφετέρια? Αυτό έλειπε να παίζουμε παιχνίδια και όταν πηγαίνουμε για καφέ...

 

Βρε παιδια εγώ δεν συγκρίνω κινητό με παιχνιδομηχανή . Απλά θέλω να πω ότι αν το psvita είχε φτηνες μνήμες και παιχνίδια τότε πιθανόν να το επαιρνα . Το πρόβλημα μου δεν είναι αν κάνει 170 ή 200 ευρώ αλλά ότι πρεπει να δώσω 90 ευρώ για 32 gb καρτα ενώ τα παιχνίδια έχουν μεσό όρο 40 ευρώ. Το θέμα των κινητών το εθιξα διότι είναι συσκευες με χρόνο ζωής (τουλάχιστον μεχρι τώρα) 2 έτη και πολύ πιο ακριβές. Συμφωνώ ότι είναι κατι διαφορετικό αλλά πχ. το να αλλάζει κάποιος το galaxy s2 για να πάρει το s3 και να δίνει άλλα 300-400 και σε λίγο να το αλλάξει με το s4 δεν την  λες ορθολογική πράξη  . Εντωμεταξύ η αγορά ios και android είναι 100 φορες μεγαλύτερη από του vita (αν και έχει πολύ σαβουρα). Οπότε για να πάρει κάποιος μια φορητή κονσόλα θέλει φθηνότερα παιχνίδια και φθηνά περιφερειακά. Αλλιώς οποιαδήποτε εταιρία πλήν της Nintendo δεν έχει μέλλον.

Πες τα Χρυσόστομε! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Βρε παιδια εγώ δεν συγκρίνω κινητό με παιχνιδομηχανή . Απλά θέλω να πω ότι αν το psvita είχε φτηνες μνήμες και παιχνίδια τότε πιθανόν να το επαιρνα . Το πρόβλημα μου δεν είναι αν κάνει 170 ή 200 ευρώ αλλά ότι πρεπει να δώσω 90 ευρώ για 32 gb καρτα ενώ τα παιχνίδια έχουν μεσό όρο 40 ευρώ. Το θέμα των κινητών το εθιξα διότι είναι συσκευες με χρόνο ζωής (τουλάχιστον μεχρι τώρα) 2 έτη και πολύ πιο ακριβές. Συμφωνώ ότι είναι κατι διαφορετικό αλλά πχ. το να αλλάζει κάποιος το galaxy s2 για να πάρει το s3 και να δίνει άλλα 300-400 και σε λίγο να το αλλάξει με το s4 δεν την  λες ορθολογική πράξη  . Εντωμεταξύ η αγορά ios και android είναι 100 φορες μεγαλύτερη από του vita (αν και έχει πολύ σαβουρα). Οπότε για να πάρει κάποιος μια φορητή κονσόλα θέλει φθηνότερα παιχνίδια και φθηνά περιφερειακά. Αλλιώς οποιαδήποτε εταιρία πλήν της Nintendo δεν έχει μέλλον.

 

Σόρυ, αλλά αυτό είμαι μεγάλος μύθος πλέον. Δεν φεύγει κάποιος από το S2 για να πάρει S3, εκτός κι αν είναι θύμα ή αν δεν τον ενδιαφέρει το οικονομικό κόστος. Εγώ είμαι ήδη 4 χρόνια με το 3GS μου και τώρα σκέφτομαι να αλλάξω σε S3 (ούτε καν σε S4).

 

Σε γενικές γραμμές πάντως, θεωρώ λάθος της Sony που πήγε να κοντράρει το PSV με τα smartphones. Δεν τίθεται θέμα σύγκρισης. Τα smartphones κάνουν όλα τα πράγματα με καλύτερο τρόπο απ' ότι τα κάνει το PSV (ή τα 3DS/DS/PSP) εκτός από το gaming. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Sos παιδιά μόλις πριν λίγο άνοιξα το βιτα και όταν πήγα να ΠΑΙΞΩ μου ζήτησε αναβάθμιση στην 2.10 όταν πάτησα να αρχίσει κόλλησε και δεν γινόταν τίποτα το άφησα πέντε λεπτά και τώρα που πάω να το κλείσω ξανακολλησε και δεν γίνεται τίποτα τι να κάνω?

 

Η οθόνη εχεΙ σβήσει και ανάβει μόνο το μπλε φωτάκι κάτω αριστερά με το σήμα τ PlayStation τι γίνεται? Και να πω οτι τοΥ έκανα τίποτα

Δοκιμασε hard reset. κρατα πατημενο το on/off button 10-15 δευτερολεπτα. Και μετα restart

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σόρυ, αλλά αυτό είμαι μεγάλος μύθος πλέον. Δεν φεύγει κάποιος από το S2 για να πάρει S3, εκτός κι αν είναι θύμα ή αν δεν τον ενδιαφέρει το οικονομικό κόστος. Εγώ είμαι ήδη 4 χρόνια με το 3GS μου και τώρα σκέφτομαι να αλλάξω σε S3 (ούτε καν σε S4).

 

Σε γενικές γραμμές πάντως, θεωρώ λάθος της Sony που πήγε να κοντράρει το PSV με τα smartphones. Δεν τίθεται θέμα σύγκρισης. Τα smartphones κάνουν όλα τα πράγματα με καλύτερο τρόπο απ' ότι τα κάνει το PSV (ή τα 3DS/DS/PSP) εκτός από το gaming. 

Σορρυ φίλε, αλλά αν είναι να συγκρίνουμε κινητά με smartphones να το πάμε σύμφωνα με τιμές. Για το Vita θες 230 ευρώ, για τα high end smatphones θες 600. Και πάλι δεν θα κρατήσουν όσα χρόνια και το Vita. Συνεχίζω πάντως να θεωρώ τελείως χαζή αυτήν την σύγκριση. Οι φορητές κονσόλες είναι για παιχνίδια, τα smartphones είναι φορητά "pc" που δεν έχουν καν τον κατάλληλο εξοπλισμό για να παίξεις.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σορρυ φίλε, αλλά αν είναι να συγκρίνουμε κινητά με smartphones να το πάμε σύμφωνα με τιμές. Για το Vita θες 230 ευρώ, για τα high end smatphones θες 600. Και πάλι δεν θα κρατήσουν όσα χρόνια και το Vita. Συνεχίζω πάντως να θεωρώ τελείως χαζή αυτήν την σύγκριση. Οι φορητές κονσόλες είναι για παιχνίδια, τα smartphones είναι φορητά "pc" που δεν έχουν καν τον κατάλληλο εξοπλισμό για να παίξεις.

Και τοτε γιατι η SONY διαφημιζει το Vita σαν εναλλακτικη προταση απο smartphone/tablet? Αν το κανει η ιδια δεν εχουμε λογο να μην το κανουμε και εμεις. Επισης δεν εχουν ολα τα smartphone 600 ευρω και δεν χρειαζεται να πας τοσο ψηλα. Και με των 300-350 ευρω μια χαρα εισαι.

 

Οσο για το controls τα εχουμε πει. Οι μερες που θα βλεπουμε τετοια σχεδια σε ολα σχεδον τα smartphones

 

http://www.google.com.cy/search?q=sony+xperia+play&hl=el&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ei=i7tpUcyICKmM7QbMlIHICQ&sqi=2&ved=0CCsQsAQ&biw=1097&bih=554

 

δεν ειναι και τοσο μακρια. Η ιδια η SONY λοιπον πρεπει απο ΤΩΡΑ να σταματησει αυτην την γελοια και αδικη διαφημιση προς το PSV της σαν διαφορετικη προταση σε αυτες τις συσκευες. Φατσα φορα κοντρα εναντια στη Nintendo. Μονο ετσι θα δουμε ωραια πραγματα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και τοτε γιατι η SONY διαφημιζει το Vita σαν εναλλακτικη προταση απο smartphone/tablet? Αν το κανει η ιδια δεν εχουμε λογο να μην το κανουμε και εμεις. Επισης δεν εχουν ολα τα smartphone 600 ευρω και δεν χρειαζεται να πας τοσο ψηλα. Και με των 300-350 ευρω μια χαρα εισαι.

 

Οσο για το controls τα εχουμε πει. Οι μερες που θα βλεπουμε τετοια σχεδια σε ολα σχεδον τα smartphones

 

http://www.google.com.cy/search?q=sony+xperia+play&hl=el&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ei=i7tpUcyICKmM7QbMlIHICQ&sqi=2&ved=0CCsQsAQ&biw=1097&bih=554

 

δεν ειναι και τοσο μακρια. Η ιδια η SONY λοιπον πρεπει απο ΤΩΡΑ να σταματησει αυτην την γελοια και αδικη διαφημιση προς το PSV της σαν διαφορετικη προταση σε αυτες τις συσκευες. Φατσα φορα κοντρα εναντια στη Nintendo. Μονο ετσι θα δουμε ωραια πραγματα.

Που διαφήμισε η Sony το PS Vita ως ως εναλλακτική πρόταση από tablet? Εγώ προσωπικά δεν έχω δει πουθενά κάτι τέτοιο. Αν εσύ έχεις βρει κάτι ποσταρε το να δούμε :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Που διαφήμισε η Sony το PS Vita ως ως εναλλακτική πρόταση από tablet? Εγώ προσωπικά δεν έχω δει πουθενά κάτι τέτοιο. Αν εσύ έχεις βρει κάτι ποσταρε το να δούμε :)

Το εκανες ηδη μονος σου στην προηγουμενη σελιδα με το software update 2.10. Ολα σχεδον τα βιντεο της Sony με αυτον τον αερα ερχονται. Δεν στο λεει στα μουτρα οτι "κοιταξε μεγαλε εγω παω κοντρα στην tablet και smartphone αγορα" αλλα το αφηνει να εννοειται με εντονο τροπο και η καθε της κινηση δειχνει οτι προσπαθει να πιασει αυτην την αγορα αντι να δωσει βαση στο gaming.

 

Ακριβως το αντιθετο με το 3DS που την nintendo δεν την νοιαζει τι γινεται γυρω της και παει να προσφερει αυτο που θελει αυτη. Γι αυτο και ειναι ποιο ευκολη η πωληση και γι αυτο και πουλαει αλλωστε τοσες πολλες φορες περισσοτερο σε συνδιασμο με σωστη τιμη για το hardware και εξαιρετικο software για καλυψη.

 

Μονη της βαζει τα χερακια της και βγαζει τα ματακια της (οπως και η nintendo με το WiiU).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το εκανες ηδη μονος σου στην προηγουμενη σελιδα με το software update 2.10. Ολα σχεδον τα βιντεο της Sony με αυτον τον αερα ερχονται. Δεν στο λεει στα μουτρα οτι "κοιταξε μεγαλε εγω παω κοντρα στην tablet και smartphone αγορα" αλλα το αφηνει να εννοειται με εντονο τροπο και η καθε της κινηση δειχνει οτι προσπαθει να πιασει αυτην την αγορα αντι να δωσει βαση στο gaming.

 

Ακριβως το αντιθετο με το 3DS που την nintendo δεν την νοιαζει τι γινεται γυρω της και παει να προσφερει αυτο που θελει αυτη. Γι αυτο και ειναι ποιο ευκολη η πωληση και γι αυτο και πουλαει αλλωστε τοσες πολλες φορες περισσοτερο σε συνδιασμο με σωστη τιμη για το hardware και εξαιρετικο software για καλυψη.

 

Μονη της βαζει τα χερακια της και βγαζει τα ματακια της (οπως και η nintendo με το WiiU).

Μα όλοι οι κάτοχοι ζητούσαν δυνατότητα να βλέπουν βίντεο μέσω της συσκευής τους. Ο άλλος παίζει ένα παιχνίδι και θέλει χωρίς να αλλάξει συσκευή να πάει να δει ένα walkthrough. Γιατί να μην έχει την δυνατότητα? Αυτά είναι αυτονόητα πράγματα που πρέπει να έχει και το 3DS. Εννοείται πως αυτή δεν θα είναι η βασική χρήση της κονσόλας. Αλλά όλα αυτά καλοδεχούμενα είναι. Εγώ ποτέ δεν είχα στο μυαλό μου το Vita να αντικαταστήσει το smartphone μου. Δεν γίνεται με τίποτα αυτό. Και δεν έχει κανένα λόγο η Sony να κοντράρει τα smartphones. Ποτέ δεν πρόκειται να αποκτήσουν τα smartphones παιχνίδια σαν αυτά τα Vita και του 3DS. Αυτό είναι το μόνο σίγουρο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποιοι ολοι? Εγω ειμαι κατοχος και ουτε καν με ενδιαφερει να βλεπω βιντεο μεσω του vita μου ή να κοιταω για walkthroughs την ωρα που gameάρω (ποιος πειραγμενος το κανει αυτο αραγε?) Για εμενα τα αυτονοητα ειναι τα παιχνιδια. Παιχνιδια θελω, σοβαρη υποστηριξη για παιχνιδια και γενικα κινησεις που να ενισχυουν τα παιχνιδια και τον gaming χαρακτηρα του μηχανηματος.

 

Videos, voicechat, augmented realitys, rear touchpads, social gaming της πλακας και αλλα τετοια δεν τα θελω (ή μαλλον δεν με ενδιαφερουν) σε ενα μηχανημα το οποιο εχει ετοιμο και σωστο σχεδιο για gaming. Σε ολα αυτα φυσικα δεν βοηθανε και τα παιχνιδια για τα οποια εχουμε πει πολλες φορες που βρισκεται το προβλημα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποιοι ολοι? Εγω ειμαι κατοχος και ουτε καν με ενδιαφερει να βλεπω βιντεο μεσω του vita μου ή να κοιταω για walkthroughs την ωρα που gameάρω (ποιος πειραγμενος το κανει αυτο αραγε?) Για εμενα τα αυτονοητα ειναι τα παιχνιδια. Παιχνιδια θελω, σοβαρη υποστηριξη για παιχνιδια και γενικα κινησεις που να ενισχυουν τα παιχνιδια και τον gaming χαρακτηρα του μηχανηματος.

 

Videos, voicechat, augmented realitys, rear touchpads, social gaming της πλακας και αλλα τετοια δεν τα θελω (ή μαλλον δεν με ενδιαφερουν) σε ενα μηχανημα το οποιο εχει ετοιμο και σωστο σχεδιο για gaming. Σε ολα αυτα φυσικα δεν βοηθανε και τα παιχνιδια για τα οποια εχουμε πει πολλες φορες που βρισκεται το προβλημα.

Συμφωνώ μαζί σου σε όλα. Αλλά αν ψάξεις σε ξένα forums θα δεις πόσοι ζητάνε flash player και άλλες τέτοιες χαζομαρούλες για το Vita. Όπως και να χει, η Sony πρέπει να επενδύσει περισσότερο στο φορητό της γιατί το έχει χέσει το θέμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...