Προς το περιεχόμενο

PlayStation Vita Topic [PS Vita]


aekoupoli

Προτεινόμενες αναρτήσεις

http://www.dualshockers.com/2014/04/21/sony-suddenly-makes-almost-every-playstation-classic-and-psp-game-downloadable-and-playable-on-ps-vita/

 

 

Σας εμφανιζει καποια παιχνιδια? Εμενα δεν μου τα εμφανιζει,μηπως ισχυει μονο για Αμερικη? Εγ κανω κατι λαθος, οποιος ξερει να μου πει..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Εμενα και στον Αμερικανικο και στον Ευρωπαικο λογαριασμο μου τα βγαζει με τιμη....πχ το RESI 2 (9,99E), (5,99$) kai to LEGENDS OF WAR (19.99$), (29,99E).

 

Aσε που αυτό που δειχνει στις φωτο είναι η download list του και όχι το store.....

 

Οποτε μαλλον μουφα μου μυριζει!!!! :) :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά έχω πρόβλημα με το PS vita.....εχτες που έπαιζε ο πιτσιρικάς μου ξαφνικά του έκλεισε (...εφαγε όλη την μπαταρία).Αμεσως μου το έφερε και το εβαλα να φορτίζει...αμ δε όμως...ουτε το PS logo εγεινε πορτοκαλί ούτε έδειξε σημάδια ζωής.Δοκιμασα όλους τους συνδιασμους κουμπιών άλλα χωρίς κανένα αποτέλεσμα....απο χτες το έχω για φορτίζει και μέχρι σημερα το πρωί που το τσέκαρα πριν παω για δουλεια ηταν ακομη νεκρο....συγνωμη αν δεν είμαι στον κατάλληλο χώρο για να πω το πρόβλημα...ευχαριστω εκ των προτέρων για οποία βοήθεια...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

....τα δοκίμασα όλα  χωρίς αποτέλεσμα...στο PC σε άλλη μπριζα...τιποτα...παρακάτω είναι ακριβός το πρόβλημα μου(το δεξιό PS vita)...

 

http://www.youtube.com/watch?v=jGHKoZ1lmpw

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δοκιμασες να κρατησεις πατημενο το power button για κανα λεπτο; με και χωρις τον φορτιστη

Επισης Power Button + R1

και Power button + R1 + PS button

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

.....ειναι από τις πρωτες ενέργειες που έκανα με τους συνδιασμους κουμπιών....το εχω 8 μήνες  και είναι πρώτη φορα που μου συμβαίνει αυτο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

.....ειναι από τις πρωτες ενέργειες που έκανα με τους συνδιασμους κουμπιών....το εχω 8 μήνες  και είναι πρώτη φορα που μου συμβαίνει αυτο.

 

Το πιθανοτερο ειναι οτι επαθε ζημια η υποδοχη. Εχε υποψην βεβαια οτι το λαμπακι PS δεν αναβει οταν το φορτιζεις απο USB στον υπολογιστη σου αλλα ουτε και το βλεπεις σαν ενδειξη γενικοτερα. Φορτιζει ομως, απλα αργει περισσοτερο και θα πρεπει να το φορτιζεις καθως το μηχανημα ειναι κλειστο. 

 

Πριν κανεις το οτιδηποτε λοιπον βαλε το σε USB στο PC σου για φορτισμα και αφησε το μερικες ωρες να δεις αν αναψει. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο PS3 κατεβαζα τα παιχνιδια του PS3 μονο.Κατεβασα προσφατα και 3-4 παιχνιδια του PS Vita.

 

Αν αγορασω το PS Vita θα μπορω να τα μεταφερω απο το PS3 στο PS Vita?Πως γινεται,πρεπει να κανεις register το PS Vita και απλα τα κανεις copy?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ευτυχως κρατηθηκα πριν μια εβδομαδα και δεν πηρα to everybodys golf που το ειχε σε τιμη σκοτωμα στο μεντιαμαρκτ, τωρα το βαζει στο πλας.

Μα τα ξέραμε τα παιχνίδια ποια θα είναι πριν μια βδομάδα και γι αυτό μάλλον και η τιμή σκότωμα στο media markt  ;)

Για να ξέρεις ποια μπαίνουν κάθε μήνα http://blog.eu.playstation.com/2014/04/23/coming-ps-plus-may-puppeteer-payday-2-muramasa/

Συνήθως τα λένε μια βδομάδα πριν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...