Προς το περιεχόμενο

PlayStation Vita Topic [PS Vita]


aekoupoli

Προτεινόμενες αναρτήσεις

....λοιπον σχετικά με το πρόβλημα μου για το PS vita που ήταν....νεκρο επειδή τελείωσε η μπαταρία και δεν κατάφερα να το φωρτισω/επανεκκίνησω (...δεν αναβε καμία ένδειξη) με ότι συνδυασμό κουμπιών και αν έκανα και μετα απο πολύ...μα παρα πολύ ψάξιμο ,ΚΑΤΑΦΕΡΑ να το κανω να ανοίξει και να λειτουργισει....ο τροπος είναι σχετικά απλός αλλά δυστυχώς θα πρέπει να ανοιχτεί και να βγει η μπαταρία που είναι .....νεκρη.Αφου λοιπόν την έβγαλα την έδωσα σε ένα battery house και μετα απο 5-10 λεπτα φόρτισης επανήλθε....την βάζω ΑΜΕΣΩΣ μολις την πήρα (...αυτο είναι πολύ σημαντικό) και είδα την ανάσταση του PS vita....back to life.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

<p>λιωνω το Muramasha πραγματικα εθιστικο</p>

Συμφωνω απολυτως στην αρχη οταν το ειπαν για plus απογοητευτηκα αλλα τωρα που τελειωσα την πρωτη ιστορια το απολαυσα πολυ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εμενα μου αρεσε πολύ το Muramasha μεχρι που αγορασα, ελεω plus και έκπτωσης, το P4G, τελικα παρατησα οποιοδήποτε άλλο παιχνιδι και εχω κολλησει με αυτό!!! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

<p>Και εμενα μου αρεσε πολύ το Muramasha μεχρι που αγορασα, ελεω plus και έκπτωσης, το P4G, τελικα παρατησα οποιοδήποτε άλλο παιχνιδι και εχω κολλησει με αυτό!!! </p>

Και εγω θελω να το δοκιμασω αλλα δεν υπαρχει σαλιο για αγορες αυτην την περιοδο περιμενω μηπως μπει ποτε στο plus

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε καταλαβαινω.....(σαλιο για αγορες) :(

 

Το να μπει στο PLUS δε νομιζω ότι θα το κανουν τοσο συντομα...το συγκεκριμενο αποφερει κερδη οποτε η ATLUS δεν πιστευω ότι θα δεχτει κατι τετοιο εκτος και εάν η SONY βαλει πολύ βαθεια το χερι στη τσεπη...από την άλλη βεβαια SONY είναι αυτή ποτε δεν ξερεις!!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το persona 4 αξιζει για καποιον που δεν ειναι λατρης των rpg? δεν εχω μεγαλη εμπερια οτι rpg επιανα το παρατουσα συντομα το persona 4 εχει μαχες πιο πολυ η εξερευνηση?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το Persona 4 ειναι ιδανικο RPG για να ξεκινησει καποιος αν δεν εχει ιδιαιτερη εφεση στα RPG γιατι ειναι τοσο διαφορετικο απο ολα τα αλλα. Δεν εχει ουτε εξερευνηση, ουτε μαχες, ειναι κραμα και των 2 και βαζει το δικο του στυλ μεσα. Η ιστορια ειναι αρκετα καλη και σε κραταει μια χαρα και ειναι οτι πρεπει για κονσολα On the go. 

 

Γενικα ειναι παιχνιδι που αν δεν σου αρεσει δεν θα βρεις κατι πανω στο ειδος να σου αρεσει. Αν το παιξεις στο ευκολο το παιχνιδι θα παρει κανενα 35-40ωρο. Στο normal ειναι πανω απο 50 ωρες και στο δυσκολοτερο επιπεδο ειναι χεσε μεσα σε διαρκεια. 

 

Το οτι ειναι απο τα καλυτερα RPG που εχουν βγει ever ισχυει οποτε σιγουρα αξιζει να ασχοληθεις και βλεπεις μονος σου αν ταιριαζουν τα χνωτα σας. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απο τα πρωτα review του god of war collection: www.hardcoregamer.com/2014/05/06/review-...ction-ps-vita/83748/

 

Να πεις τους κυριους οτι ειναι καραγκιοζηδες. Frame drops, tearing, κακη ποιοτητα ηχου. Γενικα πολυ κακη μεταφορα. Ακους εκει 4.5/5. 2/5 και πολυ ειναι. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.ebw.gr/el/product/10628/Sony-PS-Vita-3G-Console

είναι τόσο φτηνό το 3g?

Κι εγώ το έβλεπα και το ξανά έβλεπα μέχρι που τους έστειλα μήνυμα και μου είπαν ότι ισχύει.

Το παράγγειλα και το περιμένω να έρθει αύριο μεθαύριο.

Για να δούμε...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...