Προς το περιεχόμενο

Parks and Recreation [ 7 seasons ][ 2009-2015 ]


Praetorian

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 216
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Moderators

Πριν απο λιγο καιρο εκανε ο Nick Offerman ενα ask me anything στο reddit. Δυστυχως δεν τον προλαβα online γμτ και ηθελα να του δειξω τη photo του..παππου του :-D

Επικη φωτο απο το thread. Με τη γυναικα του

 

 

rMC0E.jpg

 

 

Σημερα θα βραδυ θα απολαυσω και το νεο επεισοδιο :-)

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πριν απο λιγο καιρο εκανε ο Nick Offerman ενα ask me anything στο reddit. Δυστυχως δεν τον προλαβα online γμτ και ηθελα να του δειξω τη photo του..παππου του :-D

 

Το πέτυχα εγώ live, ο τύπος είναι θεός δεν υπάρχει. Οι απαντήσεις του ήταν απίστευτες :P

 

Έκανε και αυτό πρόσφατα

 

http://youtu.be/xSVO5VloDlc

 

 

Απο το επεισοδιο

 

corncob.gif

 

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Ωραία αρχή έκανε η σειρά. Επέστρεψαν όλοι δυναμικά :) (πέρσι το πρώτο επεισόδιο δεν το είχα βρει το ίδιο δυνατό, ίσως γιατί περίμενα περισσότερα από τις Tammy, και απογοητεύτηκα με το πόσο γρήγορα τις χειρίστηκαν/ξεπέταξαν).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τέλειωσα τον 1ο κύκλο και μου φάνηκε εντελώς αδιάφορο...

προσπαθούσα να δω που είναι η έξυπνη πλοκή και οι ατάκες που όλοι λένε (εκτός από 2-3 ο πρώτος κύκλος είναι αδιάφορος κατ'εμέ).

Είμουν έτοιμος να το παρατήσω μέχρι που είδα το thread εδώ....

Σας εμπιστεύομαι αγαπητοί συμφουρήτες και πάω για τον 2ο.......

wish me luck

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

apsiman περιμενουμε εντυπωσεις!

 

 

οσο για το πρωτο επισοδιο της σεζον

δεν τρελαθηκα στο γελιο αλλα ειχε πολλες αξιομνημονευτες σκηνες και γενικα πιστευω οτι ηθελαν να μας δωσουν μια ιδεα με αυτα που θα ασχοληθουν στο πρωτο μισο της σεζον..ελπιζω στο επομενο επεισοδιο να μας δειξουν τη πρώτη ταμι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τέλειωσα τον 1ο κύκλο και μου φάνηκε εντελώς αδιάφορο...

προσπαθούσα να δω που είναι η έξυπνη πλοκή και οι ατάκες που όλοι λένε (εκτός από 2-3 ο πρώτος κύκλος είναι αδιάφορος κατ'εμέ).

Είμουν έτοιμος να το παρατήσω μέχρι που είδα το thread εδώ....

Σας εμπιστεύομαι αγαπητοί συμφουρήτες και πάω για τον 2ο.......

wish me luck

 

Είναι γνωστό πως η πρώτη (ημι)σεζόν είναι demo. Ανεβαίνει πολύ η σειρά απο την 2η

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Update:

Αισίως είμαι στην μέση του 2ου κύκλου....

Δεν ξέρω αν συνήθισα το χιούμορ της σειράς ή αν απλά έγινε καλύτερη! (ή και τα 2....χοχοχο). Αλλά τα έχω ευχαριστηθεί πολύ περισσότερο από τον 1ο κύκλο!

Πάντως Ron τα σπάει...

περιέργως έχω λατρέψει την Ειπριλ με τον κυνισμό της...πολύ θα ήθελα να είναι λίγο πιο ενεργή (με αυτό το ύφος zombie που έχει).

Με κερδίζει πολύ που είναι 20λεπτα τα επεισόδια και βλέπονται πολύ άνετα σε mini breaks που κάνω όταν δουλεύω από σπίτι.

Ανέβηκε αρκετά σε σχέση με τον 1ο κύκλο...πάμε και για άλλα (βάζω να κατέβει και ο 3ος...)

 

Edit: Εντάξει κάηκα...έχω δει 5-6 επισόδεια απανωτά. Μετά την μέση γίνεται ακόμα καλύτερο. Ευτυχώς που δεν το παράτησα!!!Κρίμα όμως ο πρώτος κύκλος να είναι τόσο un-even σε σχέση με τον 2ο. Τον αδικεί πολύ!

Επεξ/σία από ApSiMan
  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατί μου φαίνεται πως το χουμε συζητήσει εδώ, αλλα τώρα που ψάχνω δεν βρίσκω το βίντεο...

 

Τώρα είναι λίγο άτοπο το βίντεο που ήρθα να ποστάρω, αλλα ας σας βάλω στο κλίμα... Πριν αρχίσει η φετινή σεζόν, είχαν ανέβει τα bloopers/gag reel της περασμένης σεζόν; κανα 15 λεπτά ήταν, βαρβάτο δηλαδή.

 

Ε τέσπα να μην τα πολυλογώ, εκεί που τελειώνει τα τελευταία 30 δεύτερα ήταν αυτά που ακολουθούν. Πολύ γέλιο, ο Chris Pratt aka Andy

 

http://youtu.be/P5GufEJH3dI

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Ωραίο και το 3ο επεισόδιο.

 

Είναι ενδιαφέρον που έφεραν τη Lawless στο cast, αλλά για την ώρα δεν την είδα να πολυκολλάει με την "τρέλα" που σέρνει κάθε κάτοικος του Pawnee (εκτός ίσως από εκεί που είπε ότι θα φτιάξει την επόμενη τρύπα μόνη της (; ) .

Μου άρεσε αρκετά το κομμάτι με το road-trip-που-δεν-έγινε, και οι συμβιβασμοί/υποχωρήσεις που έκανε η Leslie για να αποδείξει στα παιδιά ότι "νίκησε η δημοκρατία".

Με την ψυχολογική υποστήριξη του Chris δεν ξέρω πού το πηγαίνουν...

Η Ann γιατί εξαφανίστηκε;

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
  • Moderators

Από ό,τι φαίνεται αυτό συμβαίνει :-D ...

Έχουν και σελίδα για τα donations :

https://nyc4a.wufoo.com/forms/nick-offerman-strips-for-charity/

 

Και για donations πάνω από $100 δίνουν ένα limited edition DVD (?) του Game of Thrones με σχολιασμό από τους κωμικούς J. B. Smoove (Curb your Enthusiasm) και Tracy Morgan (30 Rock, Saturday Night Live).

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...