Προς το περιεχόμενο

Parks and Recreation [ 7 seasons ][ 2009-2015 ]


Praetorian

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderators

Ανανεωθηκε και αυτο για 5η season!

Παρα πολυ καλη η 4η season που ολοκληρωθηκε προχ8εΣχθεςΣημερα (...) με ενα δυνατο επεισοδιο.

 

Jerry didn't vote! Damn it Jerry!!

 

 

Για ενα ακομα χρονο ηταν η καλυτερη σειρα για μενα απο τις κωμικες που παρακολουθω :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 216
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Πολύ καλή σεζόν φέτος ναι. Την καταχάρηκα, και το φινάλε πολύ καλό.

 

Αλήθεια, η όλη δουλειά με Washington γίνεται για να μας φύγει ο συγκεκριμένος χαρακτήρας?

 

Α και γουστάρω αστυνόμο Andy :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Μεταξυ αλλων, λατρευω τις στιγμες που σκαει μυτη ο Jean Ralphio για λιγα δευτερολεπτα οπως στο προχθεσινο.

Με μεγιστη σκηνη την παρακατωgrin.pnggrin.png

http://www.youtube.com/watch?v=Smpf-HZd0Ic

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...

Την αρχισα πριν δυο μερες περιπου και εχω φτασει στα 9ο επεισοδιο της 2ης σεζον η οποια ειναι σαφως ανωτερη απο την πρωτη.Νταξει καποιες σκηνες εχουν απιστευτο γελιο και να σας πω την αληθεια βλεποντας το cover χωρις να εχω ιδεα απο τους ηθοποιους, ειπα οτι ο τυπας με το μουστακι πρεπει να εχει πολυ γελιο.Πολυ cult φιγουρα.Ron fucking Swanson!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 μήνες μετά...

Ron Swanson for LIFE!!! Ο τυπος ειναι απαιχτος! μονο αυτος θα επρεπε να παιζει στην σειρα, μονος του κανεις αλλος! :) Βρισκομαι στο τελευταιο επισοδειο 3ης σαιζον, απλα υπεροχη!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μαρεσει πως ολη η ιδεα της ομαδας ηταν να βουλωσουν εναν λακο και να φτιαξουν ενα παρκο, αλλα αυτη η ιδεα εξαφανιστηκε αρκετα γρηγορα και τωρα πια που βλεπω την 4η σαιζον το θυμηθηκα και λεω με το παρκο τι εγινε....

 

Τρελο γελιο που ρωταει ο Ρον την Αιπριλ τι ειναι αυτη η διαφιμηση στο pc μου με το ονομα μου, και λεει αυτη γραψε την διευθυνση σου στο googleearth να δεις...και υστερα απο λιγο τον βλεπουμε να πεταει τον υπολογιστη στον καδο χαχαχα!

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
και λεω με το παρκο τι εγινε....

Το έφτιαξαν αυτό. Αν θυμάμαι καλά

σε ένα επεισόδιο της 2ης season είχαν πάει μόνοι τους με μπουλντόζες και εξοπλισμό και μετά από διάφορα, κατάφεραν να γεμίσουν το pit και να φτιαχτεί πάρκο. Αργότερα πρέπει να έκαναν και κάποιες εκδηλώσεις εκεί

 

I was in the pit, you were in the pit...

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θυμαμαι που γεμισαν τον λακο με μπουλντοζες κτλ επειδη ειπαν να παρουν πρωτοβουλια απο μονοι τους, αλα δεν θυμαμαι να το εκαναν παρκο, και μαλιστα βρηκαν τον μπελα τους κιολας που το εκαναν χωρις να συμφωνησει η επιτροπη ή κατι τετοιο. αλλα για παρκο δεν θυμαμαι, απλως οτι γεμισαν τον λακο θυμαμαι. μηπως στην σαιζον 5 θα δουμε κανα παρκο ξαφνικα?

 

φωναρα ομως ο Chris!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα 2 τοπ comments είναι γαμάτα :P

To πρωτο δεν τοπιασα! :cry:

 

http://youtu.be/QU933jxGK0k

 

Πραγματικα δεν εχω γελασει ετσι στη ζωη μου με bloopers!!! Και γενικα πιστευω τα Bloopers αυτης της σειρας ειναι τα καλυτερα που εχω δει, σε συγκριση με αλλες σειρες.

Απιστευτος ο Ρον παιδια, δηλαδη ειναι ακριβως οτι πρεπει να ειναι ενα ατομο! Αγαπαω Ρον!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...