Προς το περιεχόμενο

Parks and Recreation [ 7 seasons ][ 2009-2015 ]


Praetorian

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • 3 εβδομάδες αργότερα...
  • Απαντ. 216
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Moderators

Τρελό επεισόδιο το τελευταίο (5x08). Πολύ καλές στιγμές για

April & Andly (το role playing ήταν όλα τα λεφτά) και Leslie VS Eagleton (round 2).

 

Το jazz+jazz = jazz (και η αντίδραση της Leslie) πρέπει να είναι από τα πιο αστεία πράγματα που έχω ακούσει/δει τελευταία.

 

 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

RIP Bert Macklin.Ειδατε με τι συνοδευτικη τιμη αποχωρησε απο το Σωμα,ετσι?Συγκινηθηκα οταν το ειδα.

 

 

Παντως ο γκομενος της Λεσλι,που ακομα δεν εχω συγκρατησει το ονομα του,μου βγαζει πολυ γελιο ιδιαιτερα οταν κοιταει την καμερα απορημενος.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

Παιδια υπαρχουν καπου ελληνικοι υποτιτλοι για το parks? Βρηκα μονο για την πρωτη χρονια, αν εχετε καμια ιδεα θα σας ειμουν υποχρεος. Το εβαλα στην κοπελα μου να δει, και μετα την πρωτη χρονια δεν βρηκα αλλους ελληνικους και με εχει πρηξει :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Την ξεκινησα πριν κανα 20ημερο την σειρα και ηδη εχω φτασει μεσα 4ης σεζον. Αλλο καψιμο η σειρα,απιστευτο γελιο και τον πιο cool χαρακτηρα σε σειρα ever - Ron Swanson.  :-D  :-D :-D  :-D  :-D  :-D 
 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στην αρχη του επεισοδιο νομιζα οτι ο

ραδιοφωνικος παραγωγος ηταν ο γκομενος της Leslie μεταμφιεσμενος.

 

Τελικα ο ο ραδιοφωνικος παραγωγος ηταν ο τυπος που δανειζει την φωνη του στον Homer Simpson.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...

πιθανόν να εχεις βρει ηδη, αλλά στο Greek Subtitle Project εχει μεχρι και S05E07

 

Παιδια υπαρχουν καπου ελληνικοι υποτιτλοι για το parks? Βρηκα μονο για την πρωτη χρονια, αν εχετε καμια ιδεα θα σας ειμουν υποχρεος. Το εβαλα στην κοπελα μου να δει, και μετα την πρωτη χρονια δεν βρηκα αλλους ελληνικους και με εχει πρηξει :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραία η χθεσινή επιστροφή.  :D

Ειδικά τo segment με το

food poisoning με σκότωσε

 

:-D

 

 

Ειδες τι εφαγε μετα ο Ρον για να βγαλει τη δηλητιριαση απο μεσα του, ετσι? :lol:

Πολυ καλο επεισοδιο.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
  • Moderators

Το σημερινό θα είναι διπλό :) 

Και ακούγεται ότι μπορεί να έχει στοιχεία από season (ή και series) φινάλε, γιατί ήταν το τελευταίο από την αρχική παραγγελία που έκανε το NBC για την 5η season.  

 

Η season βέβαια θα έχει 22 επεισόδια, οπότε έχουμε ακόμα δρόμο για το "τυπικό" season finale.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...