Προς το περιεχόμενο

Parks and Recreation [ 7 seasons ][ 2009-2015 ]


Praetorian

Προτεινόμενες αναρτήσεις

χθες ηταν το τελευταιο επεισοδιο?? :confused:

αν δεν το ελεγες την επομενη βδομαδα θα εψαχνα αδικα. :P

 

τεσπα χαλαρο season finale.ωραιο το τελος.

 

Και γω χαμπαρι δεν πηρα. :ph34r:  Ο Ζαν-Ραλφιο και η τρελαμενη αδερφη του γιατι δεν γινονται regular στην σειρα; Βγαζουν απειρο γελιο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο Jean Ralphio και η Mona Lisa είναι πολύ καλύτεροι από κάτι regulars στυλ Ann Perkins, αν τους αναβάθμιζαν κι αυτούς σε regulars όμως θα ήταν

 

♫ the wooooooooooooooorst

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Νομίζω ότι ο ηθοποιός που παίζει τον Jan Ralphio είχε και μια υποχρέωση ως regular σε άλλη νέα σειρά (δε θυμάμαι ποια, ούτε αν έπιασε). Αλλά όντως αυτοί, όπως και αρκετά άλλα guest από περίεργουν... Pawnians(?) λειτουργούν καλύτερα σε συγκρατημένες/ελεγχόμενες δόσεις :D.

 

Καλό το φινάλε. Ίσως όχι από τα πιο δυνατά επεισόδια της season, αλλά ενδιαφέρον ως προς τις εξελίξεις για τους περισσότερους χαρακτήρες.

Νομίζω ότι ήθελα/υποστήριζα να είναι της April η εγκυμοσύνη, ενώ προς το τέλος νόμιζα ότι θα ήταν της Leslie, απλά δεν το παραδέχτηκε μπροστά στο κοινό για προφανείς λόγους.

Η αποκάλυψη ήρθε κυριολεκτικά ενώ σκεφτόμουν -wow, το στόρυ με τον Ron και την Lawless το ξεχάσαν τελείως στο φινάλε...

Προφανώς βέβαια δε με χαλάει καθόλου να έχουμε τον Ron να αντιμετωπίζει την εγκυμοσύνη, και ένα μωρό ση ζωή του...

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νομίζω ότι ο ηθοποιός που παίζει τον Jan Ralphio είχε και μια υποχρέωση ως regular σε άλλη νέα σειρά (δε θυμάμαι ποια, ούτε αν έπιασε). 

 

 

House of Lies 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 μήνες μετά...

 

Κρίμα, αν και πάντα πρέπει να έχεις στο πίσω μέρος του μυαλού το ενδεχόμενο να αποχωρήσουν μέλη του cast, ειδικά σε σειρά που "τρέχει" αρκετές seasons.

 

Εν τω μεταξύ έχετε δει πως έχει γίνει ο Pratt για το ρόλο του στο Guardians of the Galaxy; Είμαι περίεργος να δω πως θα δικαιολογήσουν την αλλαγή (αν τη δικαιολογήσουν) στο P&R.

 

fI2rfeD.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...