Προς το περιεχόμενο

Jailbreak για Windows Phone 7 με τις ευλογίες της Microsoft


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ανμενομενο ηταν με τετοια χαμηλη αποδοχη του λειτουργικου που το πληρωνουμε κιολας στις συσκευες και ακομα δεν εχει ελληνικα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 65
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Εχω το HTC Motzart με Windows 7 και το λειτουργικο απλα τα σπαει με την απλοτητα του και με τα tiles το μονο προβλημα ειναι τα ελληνικα αλλα κλαιν.Εσεις που λετε οτι θα πεθανει η ειναι χαλια η αντιγραφει το ios δοκιμαστε το πρωτα δεν κανει κακο αντε.Ειναι 100 φορες ανωτερο απο το ios σε πολλα θεματα και το λεω αυτο γιατι εχω ipad και βλεπω το λειτουργικο το ποσο βαρετο ειναι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλή κίνηση, να ενισχύσουμε λίγο τη δραστηριότητα των devs. Μπορούν να κάνουν πράγματα κι ας είναι κλειστό το λειτουργικό.

Θα πάει μπροστά το λειτουργικό. Έχω το trophy, και το μόνο που μου λείπει απο το sgs είναι η πληθώρα εφαρμογών του market και ένας ωραίος file manager να πηγαίνω να βλέπω και να ανοίγω pdfs κτλ. Αλλά όσες εφαρμογές βγαίνουν είναι καλύτερες απο τις αντίστοιχες του android, οφείλω να το παραδεχτώ. Και το ui γρήγορο, απλό και ελιτιστικό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλή κίνηση, να ενισχύσουμε λίγο τη δραστηριότητα των devs. Μπορούν να κάνουν πράγματα κι ας είναι κλειστό το λειτουργικό.

Θα πάει μπροστά το λειτουργικό. Έχω το trophy, και το μόνο που μου λείπει απο το sgs είναι η πληθώρα εφαρμογών του market και ένας ωραίος file manager να πηγαίνω να βλέπω και να ανοίγω pdfs κτλ. Αλλά όσες εφαρμογές βγαίνουν είναι καλύτερες απο τις αντίστοιχες του android, οφείλω να το παραδεχτώ. Και το ui γρήγορο, απλό και ελιτιστικό.

 

 

Για PDF μπορεις να κατεβασεις το Adobe Reader δουλευει πολυ σωστα και οσα pdf κατεβαζεις απο email τα παει κατευτειαν στην εφαρμογη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το windows mobile ειναι πεθαμενο.

 

Τώρα η τρολλάρεις η απλώς δεν έχεις ιδέα τι λές

Tα windows mobile όντως πέθαναν

Τωρα όμως έχουμε τα windows phone

εντελώς νεο λειτουργικο με διαφορετικη φιλοσοφία

:rolleyes:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

offtopic

 

Για PDF μπορεις να κατεβασεις το Adobe Reader δουλευει πολυ σωστα και οσα pdf κατεβαζεις απο email τα παει κατευτειαν στην εφαρμογη

Ναι αλλά πρώτον το adobe reader αυτό θέλει πολύ βελτίωση (αργό σε μεγάλα αρχεία, search, goto) και δεύτερον επειδή κατα καιρούς θέλω να έχω πολλά pdf σε φακέλους και υποφακέλους δεν βολεύει έτσι. Βολεύομαι με το να τα βάζω απο το pc μέσω explorer όλα χύμα στον φάκελο του data του adobe. Ελπίζω να βρεθεί και γι αυτό λύση.

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα πάλι μου θυμίζει το grand theft auto san andreas που αν ξεσκιστείς να φτάσεις το παιχνίδι στο 100% σου δίνει ένα τέτοιο......

 

Πιο τραγικό θα ήταν να έγραφε: Ανακάλυψα το t-shit και ότι πήρα ήταν απλά αυτό το tshirt!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω το HTC Motzart με Windows 7 και το λειτουργικο απλα τα σπαει με την απλοτητα του και με τα tiles το μονο προβλημα ειναι τα ελληνικα αλλα κλαιν.Εσεις που λετε οτι θα πεθανει η ειναι χαλια η αντιγραφει το ios δοκιμαστε το πρωτα δεν κανει κακο αντε.Ειναι 100 φορες ανωτερο απο το ios σε πολλα θεματα και το λεω αυτο γιατι εχω ipad και βλεπω το λειτουργικο το ποσο βαρετο ειναι.

 

όπως έκραζα και την apple όταν κυκλοφόρησε το iphone στην Ελλάδα χωρίς ελληνικά , έτσι θεωρώ απαράδεκτη και τη microsoft σε αυτό το κομάτι..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τώρα η τρολλάρεις η απλώς δεν έχεις ιδέα τι λές

Tα windows mobile όντως πέθαναν

Τωρα όμως έχουμε τα windows phone

εντελώς νεο λειτουργικο με διαφορετικη φιλοσοφία

:rolleyes:

 

Οχι δεν τρολαρω ...

Απλα αυτο το λειτουργικο ειναι πισω σε θεμα εφαρμογων σε σχεση με το iphone και το android....

Εχει πολυ δρομο ακομα....

Αυτο ειναι το σκεπτικο μου.

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και επειδή είναι πίσω σε ποσότητα εφαρμογών (επαναλαμβάνω σε ποιότητα δεν υστερεί, απο του android φυσικά έχει ποσοστό ποιοτικών εφαμοργών πολύ πολύ μεγαλύτερο, ποιοτικό σε αρκετούς τομείς, μαζί με την αισθητική) είναι πεθαμένο; Με το κυρίως πιάτο (mango update) και με nokia συσκευές το Φθινόπωρο;

Το δικό μου σκεπτικό λέει πως θα φτάσει ψηλά. Η Microsoft δεν το πήρε για πλάκα, φαίνεται οτι θα το υποστηρίξει πολύ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οχι δεν τρολαρω ...

Απλα αυτο το λειτουργικο ειναι πισω σε θεμα εφαρμογων σε σχεση με το iphone και το android....

Εχει πολυ δρομο ακομα....

Αυτο ειναι το σκεπτικο μου.

 

Άρα δεν είναι πεθαμένο το windows phone, μόλις γεννήθηκε ;)

Το windows mobile από την άλλη όντως πέθανε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το ποιο os αντιγράφει ποιο φάνηκε στην παρουσιάσει του ios5... τόσα χρόνια στην πιάτσα το ios και αντέγραψε ένα καράβι features από τα windows phone 7 που μετράνε 8 μήνες ζωής

 

 

Χαχαχαχαχαχ με έκανες και γέλασα....αν δεν δεν έβγαινε το ios ακόμη θα πάλευες με την ακίδα..αχαχχα...και μην ξεχνάς όλη αντέγραψαν το ios από τότε που βγήκε το οτι αντέγραψε η apple 5-10 χαρακτηριστικά δεν λέει κάτι , εδώ άλλοι αντιγραψανε ολόκληρο το ios έλεος σκεφτείτε πριν μιλήσετε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

όπως έκραζα και την apple όταν κυκλοφόρησε το iphone στην Ελλάδα χωρίς ελληνικά , έτσι θεωρώ απαράδεκτη και τη microsoft σε αυτό το κομάτι..

Υπομονή μέχρι τον Σεπτέμβρη, που θα έχει πλήρη υποστήριξη Ελληνικών.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...