Προς το περιεχόμενο

Jailbreak για Windows Phone 7 με τις ευλογίες της Microsoft


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

όπως έκραζα και την apple όταν κυκλοφόρησε το iphone στην Ελλάδα χωρίς ελληνικά , έτσι θεωρώ απαράδεκτη και τη microsoft σε αυτό το κομάτι..

 

 

Δεν ξερω βασικα αν φταιει η ιδια η microsoft.Εγω πιστευω οτι φταει ποιο πολυ η Cosmote και η HTC που κυκλοφορησαν ενα τηλεφωνο εδω χωρις κατι βασικο.Ισως να κανω και λαθος μια σκεψξ ειναι,ισως φταει και η microsoft δεν αντιλεγω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 65
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Όντως δεν έπρεπε να φέρουν τα wp7 κινητά τους διότι δημιουργούνται άσχημες εντυπώσεις

Σωστή η Samsung που δεν έφερε το Omnia 7

Για μένα τα wp7 ξεκινάνε με το mango

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαχαχαχαχαχ με έκανες και γέλασα....αν δεν δεν έβγαινε το ios ακόμη θα πάλευες με την ακίδα..αχαχχα...και μην ξεχνάς όλη αντέγραψαν το ios από τότε που βγήκε το οτι αντέγραψε η apple 5-10 χαρακτηριστικά δεν λέει κάτι , εδώ άλλοι αντιγραψανε ολόκληρο το ios έλεος σκεφτείτε πριν μιλήσετε

 

LG Prada γκούχου γκούχου, Samsung F700 γκούχου γκούχου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προς τι η εμμονή της MS με το ChevronWP7 ?

Αφού αύριο-μεθαύριο μπορεί να βγουν 100 Hacker και να τα σπάσουν με διαφορετικούς τρόπους ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προς τι η εμμονή της MS με το ChevronWP7 ?

Αφού αύριο-μεθαύριο μπορεί να βγουν 100 Hacker και να τα σπάσουν με διαφορετικούς τρόπους ?

 

 

Προφανως να μην γινει ενα παρομοιο Cydia και χανει λεφτα.Ισως το κανει αλλα να βγαζει και απο κει λεφτα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαχαχαχαχαχ με έκανες και γέλασα....αν δεν δεν έβγαινε το ios ακόμη θα πάλευες με την ακίδα..αχαχχα...και μην ξεχνάς όλη αντέγραψαν το ios από τότε που βγήκε το οτι αντέγραψε η apple 5-10 χαρακτηριστικά δεν λέει κάτι , εδώ άλλοι αντιγραψανε ολόκληρο το ios έλεος σκεφτείτε πριν μιλήσετε

 

δεν διαφωνώ χαμογελαστέ συμφορουμίτη ότι το ios έχει φέρει πολλά καλά και πολλές πρωτοτυπίες στον χώρο των smartphone... για το ios 5 μίλησα που ότι καινούριο φέρνει είναι αντιγραφή από wp και android...

 

...δεν νομίζω να είναι τόση δύσκολη η πρόταση για να μην το καταλάβεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπομονή μέχρι τον Σεπτέμβρη, που θα έχει πλήρη υποστήριξη Ελληνικών.

 

δεν έχω συσκευή wp7, όπως δεν έχω και iphone.

 

Αλλά είναι επιεικώς απαράδεκτο να μην υποστηρίζουν ελληνικά συσκευές που διατίθενται επισήμως σε μια χώρα από τοπικούς αντιπροσώπους ή εταιρίες κινητής.

 

Και μιλάμε για συσκευές που κυκλοφορούν πάνω από ένα χρόνο στην Ελλάδα , έτσι; (Τα ίδια και με το πρώτο iphone !!)..

 

Τα ίδια και με android συσκευές κλπ..

 

Και δεν θα απαιτήσω μια κινέζικη συσκευή των 40 ευρώ να έχει ελληνικά, αλλά οι συσκευές των 300-800 ευρώ είναι αθλιότητα να μην έχουν ούτε τα βασικά..

 

Δεν ξερω βασικα αν φταιει η ιδια η microsoft.Εγω πιστευω οτι φταει ποιο πολυ η Cosmote και η HTC που κυκλοφορησαν ενα τηλεφωνο εδω χωρις κατι βασικο.Ισως να κανω και λαθος μια σκεψξ ειναι,ισως φταει και η microsoft δεν αντιλεγω

 

Όλοι είναι απαράδεκτοι ! Και αυτός που το πουλάει στη λιανική ,και ο κατασκευαστής που το επιτρέπει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και μιλάμε για συσκευές που κυκλοφορούν πάνω από ένα χρόνο στην Ελλάδα , έτσι; (Τα ίδια και με το πρώτο iphone !!)..

 

το πρώτο iphone που δεν είχε ελληνικά δεν είχε έρθει επίσημα Ελλάδα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το πρώτο iphone που δεν είχε ελληνικά δεν είχε έρθει επίσημα Ελλάδα

 

ποιο ήταν αυτό που ήρθε από τη vodaphone και μετά την cosmote?

το 2 ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

LG Prada γκούχου γκούχου, Samsung F700 γκούχου γκούχου.

 

Αυτά είχαν κάτι ...σαν το λογισμικό ios? Δεν νομίζω... Τάκη (Μιλάμε για λογισμικό όχι για touch)

 

 

δεν διαφωνώ χαμογελαστέ συμφορουμίτη ότι το ios έχει φέρει πολλά καλά και πολλές πρωτοτυπίες στον χώρο των smartphone... για το ios 5 μίλησα που ότι καινούριο φέρνει είναι αντιγραφή από wp και android...

 

...δεν νομίζω να είναι τόση δύσκολη η πρόταση για να μην το καταλάβεις

 

 

Ε βέβαια όταν το anroid βασίστηκε η μάλλον καραντεγραψε όλο το ios κανείς δεν μίλησε...ε ρε τι βλέπουμε εδώ μέσα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτά είχαν κάτι ...σαν το λογισμικό ios? Δεν νομίζω... Τάκη (Μιλάμε για λογισμικό όχι για touch)

 

Ε βέβαια όταν το anroid βασίστηκε η μάλλον καραντεγραψε όλο το ios κανείς δεν μίλησε...ε ρε τι βλέπουμε εδώ μέσα...

 

 

Ανέφερες ακίδες γι' αυτό...

 

Για να καταλαβαινόμαστε λίγο... Όταν λέμε αντιγραφή τι εννοούμε; Διότι όλα αυτά τα κινητά είναι αντιγραφή της πρώτης έγχρωμης συσκευής χωρίς κεραία με οθόνη αφής. Και αυτή είναι αντιγραφή της πρώτης έγχρωμης συσκευής χωρίς κεραία και αυτή της πρώτης συσκευής χωρίς κεραία και κτλ κτλ και όλα είναι αντιγραφή του Motorola.

 

DynaTAC8000X.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε βέβαια όταν το anroid βασίστηκε η μάλλον καραντεγραψε όλο το ios κανείς δεν μίλησε...ε ρε τι βλέπουμε εδώ μέσα...

 

εδώ μέσα βλέπουμε ανθρώπους που δεν μπορούν να δεχτούν ότι η εταιρία μύθος στέρεψε από ιδέες και αρχίζει να κοπιάρει ότι κινείται.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εδώ μέσα βλέπουμε ανθρώπους που δεν μπορούν να δεχτούν ότι η εταιρία μύθος στέρεψε από ιδέες και αρχίζει να κοπιάρει ότι κινείται.

 

OK ότι πεις.Οι άλλοι να αντιγράφουν την apple ...η apple να μην αντιγραφη κανέναν οκ! Ωραία λογική

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...