Προς το περιεχόμενο

Σκουλαρίκι στο φρύδι


score

Προτεινόμενες αναρτήσεις

γεια σας......ηθελα να κανω τρυπα στο φρυδι απο δευτερα λυκειου και τωρα ειμαι 2 ετος παμεπιστημιο και αποφασισα να κανω αλλα με αυτα που ακουω εχω ψιλοσκιαχτει τι βλεφαροπτωση πρηξιματα ιστοριες εννοειται οτι καποια επιπτωση απο την στιγμη που μιλαμε για ξενο σωμα αλλα ας μου πει καποιος να ξερω τι παιζει και εαν γινεται ενα καλο μαγαζι γιατι δεν εχω ιδεα.....ευχαριστω πολυ απο την αρχη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 104
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Αν δεν προσέχεις βασικές συνθήκες υγιεινής θα έχεις σίγουρα πρόβλημα.Από την άλλη μπορεί να προκαλέσει και αλλεργικές επιδράσεις.Γνώμη μου κάνε κάτι καλύτερο από το να τρυπιέσαι σαν τους αφρικανούς.Ειδικά αν είσαι άντρας.Αν είσαι γυναίκα αλλάζει το θέμα.Προσωπικά το να βλέπω τρυπήμενους άντρες στα χείλια,φρύδια κτλ (εκτός από αυτί) το βρίσκω πάρα πολύ αντιαισθητικό.Στις κοπέλες έχει άλλη χάρη αλλά και εκεί υπάρχουν υπερβολές.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε χέστηδες :P θέλετε που θέλετε καγκουριές κάντε τες σωστά πάτε σε ένα γνωστό μαγαζάκι με κάποιον που έχει κάνει αρκετές τρύπες και ξέρει τι κάνει και καθίστε και τέλος 5 λεπτά ιστορία είναι όλο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε χέστηδες :P θέλετε που θέλετε καγκουριές κάντε τες σωστά πάτε σε ένα γνωστό μαγαζάκι με κάποιον που έχει κάνει αρκετές τρύπες και ξέρει τι κάνει και καθίστε και τέλος 5 λεπτά ιστορία είναι όλο

 

Οι άντρες τις κάνουν μόνοι τους,με βελόνα και πάγο!:P

Ατςςςςς

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτή πήγε καί έβαλε στη γλώσσα ένα καί όταν την ρώτησα γιατί το έβαλε καί αν την πονάει ή αθεόφοβη μού είπε.Ναί αλλά κάνει ωραίες πίπες!

 

Στη γλωσσα ειναι αρκετη επιπονη διαδικασια να βαλεις, αλλα respect σ ενα απ τα λιγα πραγματικα θηλυκα που εχουν απομεινει;)

 

Εχει καταλαβει οτι ενας (σημαντικος) σκοπος της γυναικας ειναι και η ευχαριστηση του αντρα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βασικά ο σκοπός αγιάζει τα μέσα.Πάντως το οτι το σκουλαρίκι προσφέρει μεγαλύτερη απόλαυση είναι καθαρά μύθος.Το θέμα είναι να έχει έλλειψη αντανακλαστικού του πνιγμού.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βασικά ο σκοπός αγιάζει τα μέσα.Πάντως το οτι το σκουλαρίκι προσφέρει μεγαλύτερη απόλαυση είναι καθαρά μύθος.Το θέμα είναι να έχει έλλειψη αντανακλαστικού του πνιγμού.

 

του έμετου εννοεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι άντρες τις κάνουν μόνοι τους,με βελόνα και πάγο!:P

Ατςςςςς

 

 

κάνε μόνος σου εσύ :P σε όλα τα σοβαρά μαγαζιά είναι άτομα που έχουν σπουδάσει έξω body piercing οπότε καλύτερα να το πληρώσεις

 

 

Στη γλωσσα ειναι αρκετη επιπονη διαδικασια να βαλεις, αλλα respect σ ενα απ τα λιγα πραγματικα θηλυκα που εχουν απομεινει;)

 

Εχει καταλαβει οτι ενας (σημαντικος) σκοπος της γυναικας ειναι και η ευχαριστηση του αντρα

 

ούτε καν η γλώσσα δεν πονάει καθόλου έχω και εγώ τρύπα εκεί και την δεύτερη μέρα καταβρόχθιζα σουβλάκια ;)

 

και όντως δεν έχει καμία διαφορά πουθενά :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κάνε μόνος σου εσύ :P σε όλα τα σοβαρά μαγαζιά είναι άτομα που έχουν σπουδάσει έξω body piercing οπότε καλύτερα να το πληρώσεις

 

 

 

 

ούτε καν η γλώσσα δεν πονάει καθόλου έχω και εγώ τρύπα εκεί και την δεύτερη μέρα καταβρόχθιζα σουβλάκια ;)

 

και όντως δεν έχει καμία διαφορά πουθενά :P

 

Εισαι ψαγμενος τελικα αν και δεν σου φαινοντανB)!! Που αλλου εχεις, μυτη αυτι χαλαρα να υποθεσω?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εισαι ψαγμενος τελικα αν και δεν σου φαινοντανB)!! Που αλλου εχεις, μυτη αυτι χαλαρα να υποθεσω?

 

 

γλώσσα, αυτί ( τα έχω βγάλει πια ), κάτω χείλος, στήθος, αφαλό (σκίστηκε και την έβγαλα ), πάνω χείλος αλλά την έβγαλα και αυτήν και για ένα διάστημα έψηνα να κάνω στα μάγουλα αλλά τελικά έκανα tattoo lol

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα πρηστεί το φρύδι??:whistle:

Θα σαπίσουν τα αυτιά??:shock:

Θα πεθάνουμε ολοί????????:lol:

 

Δεν το χα δει αυτό το θέμα !!

μα καλά είναι δυνατών να πιστέυει ο κόσμος τέτοια πράγματα?

Εγώ έχω στο κάτω χείλος ,γλώσσα και 1 σε κάθε αυτί ..

και δεν έχω πάθει τπτ ..!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...