Προς το περιεχόμενο

Πλήρως ανανεωμένο Android Market για smartphones


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Σταδιακά από σήμερα η Google ξεκινά τη διάθεση του νέου Android Market στην πλειονότητα των Android Smartphones όπως άλλωστε είχε δηλώσει πρόσφατα στο συνέδριο Google I/O.

 

Το νέο Android Market φέρνει ένα εντελώς ανανεωμένο γραφικό περιβάλλον που κάνει πιο εύκολη την εύρεση εφαρμογών μέσα από λίστες οι οποίες θα εμφανίζουν τις πιο δημοφιλής εφαρμογές, τις εφαρμογές με τα περισσότερα κέρδη, τις νέες εφαρμογές και παιχνίδια και τέλος σχετικές εφαρμογές με αυτές που έχετε κατεβάσει ήδη από το Market. Η πλοήγηση ανάμεσα σε αυτές τις λίστες θα γίνεται πολύ εύκολα ενώ θα ξεχωρίζουν εφαρμογές που προτείνει η ίδια η εταιρεία.

 

editors_choice_big.jpg market_home_big.jpg

 

Όπως αναφέρει η Google, το νέο Android Market κυκλοφορεί μόνο στα smartphones ενώ αρχικά μόνο στην Αμερική οι χρήστες θα έχουν τη δυνατότητα να κατεβάσουν βιβλία και να νοικιάσουν ταινίες μέσα από τα αντίστοιχα ηλεκτρονικά καταστήματα της εταιρείας τα οποία έχουν ενσωματωθεί στο Android Market.

 

Η αναβάθμιση θα εμφανιστεί αυτόματα τις επόμενες εβδομάδες σε όλα τα Android Smartphones με έκδοση 2.2 και άνω.

 

 

Link.png Site: Google Blog

 

 

android.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια εγω μολις περασα την εκδοση μαρκετ 3.0.26..ειναι ομορφη δε λεω αλλα αργη λιγο..(αναλογος την συνδεση internet)Εγω με mobile internet μπηκα..Απλα αν δεν αρεσει σε καποιον μπορει να περασει την εκδοση 2.2.11 ειναι το απλο καλο android market..

 

http://www.youtube.com/watch?v=Ss9jUqIu0MU

 

http://www.youtube.com/watch?v=Ss9jUqlu0MU

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια εγω μολις περασα την εκδοση μαρκετ 3.0.26..ειναι ομορφη δε λεω αλλα αργη λιγο..(αναλογος την συνδεση internet)Εγω με mobile internet μπηκα..Απλα αν δεν αρεσει σε καποιον μπορει να περασει την εκδοση 2.2.11 ειναι το απλο καλο android market..

Πως ακριβως την περασες?Εισαι root Η οχι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πως ακριβως την περασες?Εισαι root Η οχι?

 

Δεν ειμαι root..απλα κατεβασα σε αρχειο apk και εκανα απεγκατασταση..προσωπικα μου αρεσει η καινουρια εκδοση γιατι σε αρκετες εφαρμογες εχει και βιντεο..

 

android.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...