Προς το περιεχόμενο

Δείξε μου το κατοικίδιο σου, να σου πω πώς είσαι!


giorgos147

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εχει ξαναειπωθει βεβαια, σε περιοδο κρίσης ειναι μαγκια να εχεις κοιλια φιλε.

 

 

Μια κονσερβα-φακελακι τη μερα και διαρκως κροκετες στο μπολ.( μανα ειναι μονο μια)

 

Sent from my iPad using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Nαι ναι να δεις τον δικο μου που του τα κουρεψαμε πως δεν μπλεκεται σε καυγαδες ουυ..

Αν πετυχει γατο απο αυτους με τους οποιους δεν τα παει καλα ερχεται μαδημενος σπιτι απτον καυγα. Γενικα επειδη τον εχουμε ημιελευθερο σε κηπο, αφηνει να μπαινουν μονο γατοι/γατες με τους οποιους "τα παει καλα". Υπαρχουν καποιοι οι οποιοι του καθονται στο λαιμο και σφαζονται. Ειτε πριν, ειτε μετα τη στειρωση. Και εμφανιζονται κατα καιρους και νεοι στη γειτονια που παλι εξαρταται αν θα τους παρει με καλο ματι, αλλιως παμε και τους χωριζουμε παλι :mrgreen:

 

Γενικα οι καυγαδες, καυγαδες, απλως δεν φευγει μακρια για αναζητηση θηλυκιας και δεν ψεκαζει, thats all. Και ειναι και λιγοτερο νευρικος.

 

ελα ρε ειναι μορτης ο δικος σας :mrgreen:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι ιδέα μου, ή όντως είναι πολύ πιο σπάνιο να συναντήσεις άσχημο γατί, από το να συναντήσεις άσχημο σκυλί; Τα περισσότερα γατιά που βλέπω, είναι και γαμώ τις φάτσες!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οταν το υιοθετησα ηταν μακραν το ασχημοτερο απτα 3 που υπηρχαν στο σπιτι, αλλά τα άλλα 2 ηταν ηδη κλεισμενα και το πηρα με βαρια καρδια.

p67ua.jpg

 

rus4p.jpg

 

9lw2j.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Nαι μολις την ειδα να εχει κατσει ετσι πηρα κατευθειαν το κινητο να βγαλω φωτο γιατι μου εκανε εντυπωση. Εντωμεταξυ το καλαθι της αυτο που εχει στο κεντρο εχει γινει επειδη προσπαθει να βυζαξει. Και μολις παει και καθεται μεσα πιανει με το στομα εκεινο το σημειο που το εχει διαμορφωσει ετσι και κανει οτι βυζαινει...Παιρνει και ενα βλεμα νιρβανας -αλλο πραγμα- επειδη νιωθει ασφαλεια την ωρα που πειθει τον εαυτο της οτι βυζαινει.

 

Αξιαγαπητη αν και μου εχει βγαλει την ψυχη με τις σκανταλιες της, θελει ολη μερα παιχνιδι. Αντε να μεγαλωσει να ηρεμησει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ο matrix 2 μηνών μόλις αποχωρίστηκε την μαμά του

 

dsc00539cs.jpg

 

 

 

εδώ 6 μηνών

 

p10000122.jpg

 

 

 

και εδώ 14 μηνών στην αγαπημένη του στάση (σταυροπόδι)

 

p1020043b.jpg

 

 

αγαπη μου εσυ..πανεμορφο το σκασμενο..εχω λατρεια στους λυκους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αγαπη μου εσυ..πανεμορφο το σκασμενο..εχω λατρεια στους λυκους.

 

 

καλός είναι ο άτιμος..και ένα ελάχιστο δείγμα από το πόσο σκασμένος ήταν μικρός (όπως όλα τα κουτάβια)

 

p1000009q.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλός είναι ο άτιμος..και ένα ελάχιστο δείγμα από το πόσο σκασμένος ήταν μικρός (όπως όλα τα κουτάβια)

 

p1000009q.jpg

ελπιζω να μην σου εφαγε κανενα κινητο..οπως μου εφαγε εμενα το Nokia μου..ουτε 3 μηνες δεν το ειχα..χαχαχ

250 ευρω στο τσαμπα..αλλα χαλαλη τους ουτε καν μπορουσα να τσαντιστο μαζι της παιδι ειναι.:P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ο matrix 2 μηνών μόλις αποχωρίστηκε την μαμά του

 

http://img267.imageshack.us/img267/60/dsc00539cs.jpg

 

εδώ 6 μηνών

http://img26.imageshack.us/img26/1949/p10000122.jpg

 

και εδώ 14 μηνών στην αγαπημένη του στάση (σταυροπόδι)

 

http://img846.imageshack.us/img846/7063/p1020043b.jpg

 

παιζιιιιιιιιιιιιιι μουυυυυυ! μικρο και φρουφρουδενιοοοοοο! :wub: :wub: :wub: :wub:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...