Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread IV


Sellers

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 42,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • athlios

    4891

  • leftermann

    2114

  • gang

    2037

  • YiN

    1915

Λεφτέρη, αφού δε σε παίρνει ο ύπνος βλέπω, για ξήγα μία την κανέλα και το βήχα, το χρειάζομαι λίγο.

 

τελικά με πήρε ο πούστης ο ύπνος.

 

απλό, τρώς μια φέτα ψωμί με μέλι και μπόλικη κανέλα από πάνω. Ή μπορείς να ανακατέψεις μέλι-κανέλα 1 προς 1 (στο περίπου), θα γίνει μια πάστα που την τρώς σκέτη ή.. την βάζεις στο ψωμί :mrgreen: Επίσης τα διαλύεις σε χλιαρό νερό και το πίνεις, αλλά δεν το έχω δοκιμάσει ποτέ έτσι. Κάνει καλό σε κρυώματα που λένε, βήχα χοντρό με φλέματα, τέτοια.

 

Για τον σπαστικό ξερό βήχα, αυτόν που σε πιάνει και σε χτυπάει μισή ώρα, στίβεις μισό λεμόνι, προσθέτεις μια βαρβάτη κουταλιά μέλι, χτυπάς καλά (δεν λιώνει εύκολα) και πίνεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σήμερα θέλω να σχολάσω, να πάω σπίτι, να πέσω στο κρεβάτι και να ψωλαρμενίζω όλη μέρα. Φαΐ, μπάλα, καφές και μπύρα... τίποτα άλλο. Να πονέσει η μέση μου από την ξάπλα. Το ξέρω όμως ότι τα κάκαλα μου θα πάρω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

λοιπόν, έχεις γίνει ο πιό μεγάλος κλαψομούνης εδώ μέσα ε.

 

Έχω ακούσει ότι τέτοιους γουστάρουν οι γκόμενες ρε

 

Την Τρίτη θα ρθω να δούμε εθνικάουα ε.

 

ΑΥΤΑ ΕΙΝΑΙ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν ξέρω αν θα κάτσω αργά γαμώτο. Θα πάω να ετοιμάσω το τροχό, και μετά έχω να πάω για μια δουλειά στην Δράμα. Λες μετά να ξανακατέβω, ή να πάω πουρνό-πουρνό Δράμα να τελειώνω και μετά τροχοσπιτούμπα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...