Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread IV


Sellers

Προτεινόμενες αναρτήσεις

γιάθου μπαμπα είμαι ο Μίλτον ! ο γιοθουυυυ!

αχχαχαχαχα δεν μπορώ άλλο δεν αντέχω το βλέπω στο youtube και σελιζομαι !!

ακούγετε τόσο αστείο χιουμουρ :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 42,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • athlios

    4891

  • leftermann

    2114

  • gang

    2037

  • YiN

    1915

Πες μου τώρα Τούφα εσύ που ξέρεις τα πολλά κι ο νούς σου κατεβάζει. Αυτός ο άνθρωπος γιατί την έκανε αυτή την εναέρια στροφή; Τι είδους πολεμική κίνηση είναι; Εγώ θα λεγα για να πιάσει τον εχθρό απροετοίμαστο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδια ειχαμε παει οικογενιακα μια εξοδο σε μια ταβερνα.Μετα το φαγητο ειπα να παω καμια γυρα με τα ανηψακια μου(9 και 12 χρονων).Εκει που γυρναγαμε φτασαμε σε ενα εκκλησακι και πανω που το καναμε μια γυρα ητανε μια παρεα το πολυ 15χρονα(αγορια κοριτσια) που καπνιζανε και πεταγετε μια βλαμενη και λεει:"τι θελετε εδω και μας ενοχλειτε;" με υφακι μαγκια κλανια.Εγω απανταω ειρωνικα γελωντας:"βολτα".Πεταγετε ενας απο την παρεα της και λεει:"τα γνωριζεις και απο χτες τα παιδια και τους μιλας ετσι",και εγω απανταω:"οχι μας ξερει απο προχθες".Μετα αυτη "παρεξηγηθηκε" και αρχισε και του ελεγε διαφορα φωναζωντας,ενω κανενας αλλος δεν μιλησε.Εγω ενταξει στα @@ μου,αλλα τα ανηψακια μου τρομαξανε με το που ακουσανε αυτη να μας λεει μαλακιες μεσα στα σκοταδια.Εγω απορω πως σκατα μεγαλωνει πλεον αυτη την γενια και βγαινουν ολα μαλακισμενα.Τσιγαρακι,μαγκια κλανια και μαλιστα οχι απο τα αγορια της παρεας αλλα απο ενα ,ο θεος να το κανει, κορητσι.Εκει ειλικρινα ευχομουνα να ημουνα με φιλους μου,να την δω την καρ&*^#$λα αν θα εκανε ψεφτομαγκες μπροστα σε 3-4 ατομα και να τα πιαναμε ενα ενα,να τα καναμε τουλουμι στο ξυλο.Μετα πραγματικα μετανιωσα που δεν της την ειπα χοντρα,αλλα σχετικα "παγωσα" με το περιστατικο,γιατι δεν τα λες αυτα μπροστα σε δυο μικρα παιδακια.Μετα ημουνα ετσι που ανετα ξαναπηγαινα πισω και αμα ελεγε ξανα τιποτα μπροστα στα παιδακια,της ανηγα ταφο διπλα απο την εκκλησια.Τα ανηψακια μου,αν και μετα το παιζανε οτι δεν φοβηθηκαν,την στιγμη που εγινε το περιστατικο κλασανε πανω τους.Μετα βεβαια σκεφτεσε,οτι δεν ξαναπας πισω γιατι αυτα μπορει να εχουν τιποτα μαχαιρια τοσο καλοπαιδα που ειναι και δεν σου φταινε τιποτα τα μικρα παιδια.Τι να πω,σκατογενια και σκατα στον ταφο των γονεων τους που τα μεγαλωσαν ετσι.Πραγματικα ευχομαι να ψοφησουν απο οτι ποιο ασχημο και αργο υπαρχει σε αυτον τον κοσμο,τα μαλακισμενα. :mad:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...