Προς το περιεχόμενο

The official off topic thread -women only-


Traumatias

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Μου αναβουν τα λαμπακια κατι τετοια. Στη συναντηση θα εισαι?

 

Θες σαν τρελός να με γνωρίσεις και εσύ ε :P ?

 

Ειπες την μαλακια σου δεν αντεξες

Ρε αιντε για wow!

 

Ρε μλκ nick γιατί μαλακία? Τολμώ να πω πως δεν έχω γνωρίσει κανέναν σκουρόχρωμο που να μην έχει μια ιδιαίτερη μυρωδιά. Και δεν μιλάω για τους εγχώριους λάθρο που φαντάζομαι δεν είναι και στην άμεσες προτεραιότητες τους η καθαριότητα αλλά και στο εξωτερικό που έχω βγει το ίδιο θέμα έχω συναντήσει. Τι να κάνουμε τώρα......Σώνει και καλά έχω άδικο....μην τυχόν και θίξουμε τους καημένους τους μαυρούληδες. Ίσα ρε.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θες σαν τρελός να με γνωρίσεις και εσύ ε :P ?

 

 

 

Ρε μλκ nick γιατί μαλακία? Τολμώ να πω πως δεν έχω γνωρίσει κανέναν σκουρόχρωμο που να μην έχει μια ιδιαίτερη μυρωδιά. Και δεν μιλάω για τους εγχώριους λάθρο που φαντάζομαι δεν είναι και στην άμεσες προτεραιότητες τους η καθαριότητα αλλά και στο εξωτερικό που έχω βγει το ίδιο θέμα έχω συναντήσει. Τι να κάνουμε τώρα......Σώνει και καλά έχω άδικο....μην τυχόν και θίξουμε τους καημένους τους μαυρούληδες. Ίσα ρε.....

Εγω εχω μεινει σε σπιτι που ειχε και μαυρους. Ο ενας ηταν απιστευτα βρωμιαρης, και εγω την ιδια γνωμη με εσενα θα ειχα, αλλα ο αλλος καμια σχεση.

Δεν παει με την φυλη/καταγωγη, παει με την καθαριοτητα του καθενος ρε συ.

 

 

εγω εχω γνωστη που μ εχει πει τα καλυτερα.

 

Καλα αν ειναι σαν μια φιλη σου που εγραψε κατι τις προαλλες στο fb, να τις βρασεις τις φιλες σου!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

να πεσουν να πεσουν

 

 

 

 

 

Καλα αν ειναι σαν μια φιλη σου που εγραψε κατι τις προαλλες στο fb, να τις βρασεις τις φιλες σου!

ποια ρε? τι εγραψε? ποια φιλοσοφησε παλι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

να πεσουν να πεσουν

 

 

ποια ρε? τι εγραψε? ποια φιλοσοφησε παλι?

Γαμωτο, το εσβησε νομιζω. Εβαλες ενα copypasta για και καλα τι ειναι το fb, και η φιλη σου εκανε παραπονα οτι "οι τυχαιοι που βγαινει δεν ειναι οπως στις φωτος τους". Στο τσακ ημουν να απαντησω οτι δεν φταινε οι αλλοι αλλα η ιδια, αλλα κρατηθηκα γιατι δεν θελω να μαλωνω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω εχω μεινει σε σπιτι που ειχε και μαυρους. Ο ενας ηταν απιστευτα βρωμιαρης, και εγω την ιδια γνωμη με εσενα θα ειχα, αλλα ο αλλος καμια σχεση.

Δεν παει με την φυλη/καταγωγη, παει με την καθαριοτητα του καθενος ρε συ.

 

Μα και εγώ από προσωπική εμπειρία έχω φτάσει στο συγκεκριμένο συμπέρασμα. Η κοπέλα του ξάδερφου μου μαύρη είναι, η πρώην του μαύρη είναι, το ανίψι μου ο Ελιά μαυράκι. Πεντακάθαροι όλοι τους, still........Έχω κάνει και κουβέντα κιόλας με τον θείο μου στην Γαλλία και αυτό που τους έχει ζήσει περισσότερο από εμένα τις ίδιες απόψεις έχει. Και άντε εγώ είμαι ρατσιστής, εθνικιστής και τα λοιπά επίθετα που φυτρώνουν σαν μανιτάρια όταν καταθέτεις μια γνώμη αντίθετη από αυτή του γνωστού lol χώρου....και ο θείος μου ρατσιστής που υπεραγαπά τον Ελιά και πεθαίνει για την πάρτη του?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γαμωτο, το εσβησε νομιζω. Εβαλες ενα copypasta για και καλα τι ειναι το fb, και η φιλη σου εκανε παραπονα οτι "οι τυχαιοι που βγαινει δεν ειναι οπως στις φωτος τους". Στο τσακ ημουν να απαντησω οτι δεν φταινε οι αλλοι αλλα η ιδια, αλλα κρατηθηκα γιατι δεν θελω να μαλωνω...

δεν εχω ιδεα ποια το εγραψε αυτο. ε για να το εγραψε κατι θα ηξερε! τι νομιζεις?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε μλκ nick γιατί μαλακία? Τολμώ να πω πως δεν έχω γνωρίσει κανέναν σκουρόχρωμο που να μην έχει μια ιδιαίτερη μυρωδιά. Και δεν μιλάω για τους εγχώριους λάθρο που φαντάζομαι δεν είναι και στην άμεσες προτεραιότητες τους η καθαριότητα αλλά και στο εξωτερικό που έχω βγει το ίδιο θέμα έχω συναντήσει. Τι να κάνουμε τώρα......Σώνει και καλά έχω άδικο....μην τυχόν και θίξουμε τους καημένους τους μαυρούληδες. Ίσα ρε.....

 

Και εγω πως γινεται να εχω γνωρισει πολλους/πολλες που να μην βρωμανε?

 

Μεσα στην μαλακια. Και ναι οταν προσβαλλεις ολοκληρη ομαδα ατομων λογικο ειναι να θιχτουν καποιοι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μα και εγώ από προσωπική εμπειρία έχω φτάσει στο συγκεκριμένο συμπέρασμα. Η κοπέλα του ξάδερφου μου μαύρη είναι, η πρώην του μαύρη είναι, το ανίψι μου ο Ελιά μαυράκι. Πεντακάθαροι όλοι τους, still........Έχω κάνει και κουβέντα κιόλας με τον θείο μου στην Γαλλία και αυτό που τους έχει ζήσει περισσότερο από εμένα τις ίδιες απόψεις έχει. Και άντε εγώ είμαι ρατσιστής, εθνικιστής και τα λοιπά επίθετα που φυτρώνουν σαν μανιτάρια όταν καταθέτεις μια γνώμη αντίθετη από αυτή του γνωστού lol χώρου....και ο θείος μου ρατσιστής που υπεραγαπά τον Ελιά και πεθαίνει για την πάρτη του?

Θα σου απαντηω indirect:

Comedy comes from a good or a bad place. The subject of a joke isn't necessarily the target of the joke. You can make jokes about race without any race being the butt of the joke. Racism itself can be the butt for example. When dealing with a so-called taboo subject the angst and discomfort of the audience is what's under the microscope. Our own preconceptions and prejudices are often what are being challenged. It comes back to honesty again. I don't like racist jokes. But not because they are offensive. I don't like them because they're not funny. And they're not funny because they're not true.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...