Προς το περιεχόμενο

The official off topic thread -women only-


Traumatias

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Σου λεει οτι εισαι μουναρα.

κατσε μια,εσυ δεν είσαι άνθρωπος,εισαι μηχανή,εντάξει το κατάλαβα,γίνεται.

Αυτη,αφου ειναι ανθρωπινό οργανο,πως γίνεται;...Ενταξει πες ειναι ευμεγεθες και αρα τα χείλη..Παράγουν ομιλία,σκέφτεται κιόλας; :blink: :wacko:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν εχω ιδεα ποια το εγραψε αυτο. ε για να το εγραψε κατι θα ηξερε! τι νομιζεις?

Ρε Παυλινα, θα μου πεις για τι με νοιαζει, αλλα δεν ειναι λογικο να λες οτι σου φταιει ενα μεσο επειδη εκεινη(εγω,εσυ) γνωρισε ασχημους. Νομιζω και επιλογη της ηταν να βγει με καποιον, οχι μονο δικη τους! Αμα βασιζει μια εξοδο στο τι φωτο εχει ο αλλος στο facebook (ο αλλος που ειναι ασχετος και δεν τον ξερει καν), μηπως η φιλη σου ειναι λιγο στοκος? Επισης κωλοζωα ειναι και αυτοι που βαλανε μια φωτο με σκοπο να ψαρεψουν γκομενες/γκομενους.

 

Για αυτο λεω αν σου θυμιζει κατι:

Καλώς ήρθατε στο FACEBOOK!

Όπου όλες οι αγάπες είναι "T Ε Ε Ε Ε Ε Ε Ε Λ Ε Ι Ε Σ"

Όπου οι περισσότεροι το παίζουν κάποιοι, ότι ζούνε "ΚΑΛΑ" και είναι "ΕΡΩΤΕΥΜΕΝΟΙ" και ''ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟΙ''.

Όπου οι εχθροί είναι αυτοί που επισκέπτονται περισσότερο το PROFILE σου.

Όπου οι ΠΡΩΗΝ φίλοι σου,σε κάνουν BLOCK.

...Όπου οι παλιές αγάπες, σβήνονται με ένα DELETE.

Και όσοι σε κάνουν ADD στο παίζουν συμπαθητικοί μα στο δρόμο ούτε κάν "ΓΕΙΑΑ!!" δεν σου λένε!

Δημοσίευσε το και συ αν συμφωνεις!

 

Νομιζω ελεγε οτι θα κανει delete το account για αυτους τους λογους που σου ειπα... Και μαλλον το εκανε για να μην ειναι εκει το comment της.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε τουφα ειναι ιατρικο γεγονος οτι εχουν και πιο χοντρο δερμα απο των λευκων και εχουν κι αλλες διαφορες σε σχεση με τους λευκους, που σημαινει οτι η χημεια του δρματος τους ειναι διαφορετικη αρα η μυρωδια του δερματος τυς ειναι διαφορετικη και κανει μεγαλη αντθεση με αυτο που εχει συνηθισει η μυτη μας να μυριζει στους λευκους (που κατ επεκταση πλεον δεν το αντιμαλβανομαστε)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε τουφα ειναι ιατρικο γεγονος οτι εχουν και πιο χοντρο δερμα απο των λευκων και εχουν κι αλλες διαφορες σε σχεση με τους λευκους, που σημαινει οτι η χημεια του δρματος τους ειναι διαφορετικη αρα η μυρωδια του δερματος τυς ειναι διαφορετικη και κανει μεγαλη αντθεση με αυτο που εχει συνηθισει η μυτη μας να μυριζει στους λευκους (που κατ επεκταση πλεον δεν το αντιμαλβανομαστε)

http://www.eblue.org/article/S0190-9622%2800%2990012-4/abstract

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ελεος... πουλια στον αερα πιανεις :devil:

 

Πινω και καφε και θα μου βγει απο την μυτη με αυτα που γραφεις :rolleyes:

δεν ειμαι σαν και σενα που τα πιανεις με το στομα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα σου απαντηω indirect:

Comedy comes from a good or a bad place. The subject of a joke isn't necessarily the target of the joke. You can make jokes about race without any race being the butt of the joke. Racism itself can be the butt for example. When dealing with a so-called taboo subject the angst and discomfort of the audience is what's under the microscope. Our own preconceptions and prejudices are often what are being challenged. It comes back to honesty again. I don't like racist jokes. But not because they are offensive. I don't like them because they're not funny. And they're not funny because they're not true.

 

Τουφολινο εγραψες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εγω πως γινεται να εχω γνωρισει πολλους/πολλες που να μην βρωμανε?

 

Παίζει να έχεις στραβό διάφραγμα και να μην λειτουργεί σωστά η όσφρηση σου. Ψάχτο

 

Μεσα στην μαλακια. Και ναι οταν προσβαλλεις ολοκληρη ομαδα ατομων λογικο ειναι να θιχτουν καποιοι.

 

Ξυδάκι. Εργολαβία να υπερασπίζεσαι τους "κατατρεγμένους" or wut?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν ειμαι σαν και σενα που τα πιανεις με το στομα

 

Ουαου υποκλινομαι στην εξυπναδα σου ! Υποθετω εσυ ουτε καν με το στομα ε? χειροκινητο το βγαζεις ε?

 

Αθωο μου μυαλο (ξανα :P )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...