Προς το περιεχόμενο

The official off topic thread -women only-


Traumatias

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δεν τα έφτυσε, τα γέννησε.

 

Και δε μου αρέσουν οι δικαιολογίες, έγινε μάνα και δεν προσέχει τον εαυτό της.

 

Οσο να ναι οταν κανεις 1 παιδι, ποσο 2, χαλαει το σωμα σου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Πως έγινε έτσι η Μπριτνεϋ;;; Και δεν εννοώ στα κιλά.

 

Εννοεις και τα βυζιά που σε λίγο θα πιάσουν πάτωμα; Και το προσωπο που είναι σαν να την έχουν βασανίσει στο γκουαντάναμο τα συμπατριωτάκια σου;;;

 

εσυ τι? ψηλολέλεκας δεν είσαι? =ρ

 

Saliara μεινε στο 1ο συνθετικό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αγνώριστη είναι.

 

Εμένα η γυναίκα μου αρέσει να έχει πιασίματα, αλλά ούτε ψηλός είμαι ούτε κανά τέρας με μυώνια. Αλλά γουστάρω κώλο. Όχι μπουτια με κώλο. ΚΩΛΟ. Γουστάρω Βυζά, όχι προεκτάσεις του αποθηκευτικού χώρου λίπους της κοιλιάς. Σκέτα βυζιά.

 

Δηλαδή, θέλω να ξεχωρίζουν τα παιχνίδια μου, όχι να είναι μπιχλιμπιδάκια πάνω σε χριστουγεννιάτικο δέντρο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αγνώριστη είναι.

 

Εμένα η γυναίκα μου αρέσει να έχει πιασίματα, αλλά ούτε ψηλός είμαι ούτε κανά τέρας με μυώνια. Αλλά γουστάρω κώλο. Όχι μπουτια με κώλο. ΚΩΛΟ. Γουστάρω Βυζά, όχι προεκτάσεις του αποθηκευτικού χώρου λίπους της κοιλιάς. Σκέτα βυζιά.

 

Δηλαδή, θέλω να ξεχωρίζουν τα παιχνίδια μου, όχι να είναι μπιχλιμπιδάκια πάνω σε χριστουγεννιάτικο δέντρο.

 

Για βυζια δεν τρελαίνομαι αλλά ναι ο κώλος ειναι βασικό προσον σε μια γυναικα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όπως και να έχει μακρύ λαιμό, να σηκώνει τα μαλλιά της και να μην ξέρεις που να πρωτογλύψεις... Όχι επειδή έχει δίπλες και τρίδιπλες και διπλοσάγονα, αλλά επειδή έχει ωραίο λαιμό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

στατιστικα παντως η περισσοτερες η κωλο ή βυζια θα εχουν καλα.

τα οιστρογοννα τους δεν φτανουν για να ειναι και τα δυο καλα παντα!

 

Όπως και να έχει μακρύ λαιμό, να σηκώνει τα μαλλιά της και να μην ξέρεις που να πρωτογλύψεις...

βλεπω και αλλα delete σημερα.

τι διαολο εποχη ζυεγαρωματος ειναι;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αγνώριστη είναι.

 

Εμένα η γυναίκα μου αρέσει να έχει πιασίματα, αλλά ούτε ψηλός είμαι ούτε κανά τέρας με μυώνια. Αλλά γουστάρω κώλο. Όχι μπουτια με κώλο. ΚΩΛΟ. Γουστάρω Βυζά, όχι προεκτάσεις του αποθηκευτικού χώρου λίπους της κοιλιάς. Σκέτα βυζιά.

 

Δηλαδή, θέλω να ξεχωρίζουν τα παιχνίδια μου, όχι να είναι μπιχλιμπιδάκια πάνω σε χριστουγεννιάτικο δέντρο.

 

 

Για βυζια δεν τρελαίνομαι αλλά ναι ο κώλος ειναι βασικό προσον σε μια γυναικα.

 

Α να αγιάσεται και οι δύο. Ακριβώς οι κουβέντες που θέλω να πω τόση ώρα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για κώλο, το μόνο που χρειάζεται είναι γυμναστήριο. Ναι τα βυζιά, δεν ελέγχονται από τη γυμναστική, αλλά από τη φύση και τον φουστάνο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όπως και να έχει μακρύ λαιμό, να σηκώνει τα μαλλιά της και να μην ξέρεις που να πρωτογλύψεις... Όχι επειδή έχει δίπλες και τρίδιπλες και διπλοσάγονα, αλλά επειδή έχει ωραίο λαιμό.

 

Μπωωω ακομα πιο σωστος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν τα έφτυσε, τα γέννησε.

 

Και δε μου αρέσουν οι δικαιολογίες, έγινε μάνα και δεν προσέχει τον εαυτό της.

 

καλα δεν νομιζω οτι τα παιδια ειναι το προβλημα της. μπαινοβγαινει στα ψυχιατρεια.

 

Η μύτη μου με καίει.

Ενα δάσος κατέστρεψα σε χαρτομάντηλα.Χάλια,είμαι χάλια.Καληνύχτες.

 

περαστικουλια!

 

Εννοεις και τα βυζιά που σε λίγο θα πιάσουν πάτωμα; Και το προσωπο που είναι σαν να την έχουν βασανίσει στο γκουαντάναμο τα συμπατριωτάκια σου;;;

 

οπα ρε μεγαλε που το ειδες το βυζι που πιανει πατο; :confused:

 

αγνώριστη είναι.

 

Εμένα η γυναίκα μου αρέσει να έχει πιασίματα, αλλά ούτε ψηλός είμαι ούτε κανά τέρας με μυώνια. Αλλά γουστάρω κώλο. Όχι μπουτια με κώλο. ΚΩΛΟ. Γουστάρω Βυζά, όχι προεκτάσεις του αποθηκευτικού χώρου λίπους της κοιλιάς. Σκέτα βυζιά.

 

Δηλαδή, θέλω να ξεχωρίζουν τα παιχνίδια μου, όχι να είναι μπιχλιμπιδάκια πάνω σε χριστουγεννιάτικο δέντρο.

 

νομιζω οτι ενα Double D βυζι δυσκολα να το βρεις και χωρις προεκταση. μεχρι C κατι γινεται.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...