Προς το περιεχόμενο

The official off topic thread -women only-


Traumatias

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Δεν έχει μαλακίες, αυτά τα συζητώ και τα ξεκαθαρίζω πριν τη σχέση.

Φαντάζεσαι να θελει να βγάλει την κόρη σου παναγούλα πχ.

εμετός,σίδερο και φωτιά, πυρ ομαδόν κλπ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσωπικά τα συνδέω με άτομα που έχω γνωρίσει.Είχα μια αντιπαθητική συμμαθήτρια την Αριστέα,ε αυτό το όνομα μου την δίνει .Οταν γνώρισα μια άλλη Αριστέα ήμουν αρνητική απέναντί της.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσωπικά τα συνδέω με άτομα που έχω γνωρίσει.Είχα μια αντιπαθητική συμμαθήτρια την Αριστέα,ε αυτό το όνομα μου την δίνει .Οταν γνώρισα μια άλλη Αριστέα ήμουν αρνητική απέναντί της.

true

:shifty:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είχες κι εσύ αντιπαθητική συμμαθήτρια αριστέα :D

 

Κρις συμφωνώ με τα ελληνικά ονόματα, χωρίς καμία διάθεση ελληνοκεντρισμού (γνωρίζετε και τις απόψεις μου), για 2 λόγους

α) είναι εξαιρετικά Εύηχα

β) αφού έχουμε δικά μας γιατί να χρησιμοποιούμε των εβραίων;

 

Προς το παρόν κερδίζουν τα :

Αγοράκι: Έκτωρ-Αλέξανδρος

Κοριτσάκι: Δανάη-Φαίδρα

 

Επίσης είμαι υπερ των διπλών ονομάτων, αμα δε σου αρέσει να έχεις και μια εναλλακτική, όπως έκανε ο ξάδερφός μου που απο 8 χρονών δεν απαντούσε στο ένα από τα 2 του.

 

Το δικό μου μου αρέσει μπδγ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσωπικά τα συνδέω με άτομα που έχω γνωρίσει.Είχα μια αντιπαθητική συμμαθήτρια την Αριστέα,ε αυτό το όνομα μου την δίνει .Οταν γνώρισα μια άλλη Αριστέα ήμουν αρνητική απέναντί της.

 

εγω ξερω μια αφροδιτη, ηλιθια και αγαθιαρα και τελειως βλαχοντυσιμο. ολες οι αφροδιτες απο τοτε κατι μου κανουν. :fear:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είχες κι εσύ αντιπαθητική συμμαθήτρια αριστέα :D

 

Κρις συμφωνώ με τα ελληνικά ονόματα, χωρίς καμία διάθεση ελληνοκεντρισμού (γνωρίζετε και τις απόψεις μου), για 2 λόγους

α) είναι εξαιρετικά Εύηχα

β) αφού έχουμε δικά μας γιατί να χρησιμοποιούμε των εβραίων;

 

Προς το παρόν κερδίζουν τα :

Αγοράκι: Έκτωρ-Αλέξανδρος

Κοριτσάκι: Δανάη-Φαίδρα

 

Επίσης είμαι υπερ των διπλών ονομάτων, αμα δε σου αρέσει να έχεις και μια εναλλακτική, όπως έκανε ο ξάδερφός μου που απο 8 χρονών δεν απαντούσε στο ένα από τα 2 του.

 

Το δικό μου μου αρέσει μπδγ.

 

Συμφωνω για Εκτωρα και Αλέξανδρο (αν και είναι λίγο σουπα) αλλά προηγείται ο Αρης.. Εκτός αν πάρουμε σκύλο πρώτα. Και Δανάη δεν ειναι κακό θα το προσθέσω στη λίστα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επίσης είμαι υπερ των διπλών ονομάτων, αμα δε σου αρέσει να έχεις και μια εναλλακτική, όπως έκανε ο ξάδερφός μου που απο 8 χρονών δεν απαντούσε στο ένα από τα 2 του.

 

 

Ειναι και η ευκολη λυση οταν μαλωνουν τα σογια, βαζεις 2 ονοματα και ξεμπερδευεις.. και χρησιμοποιεις οποιο θεωρεις καλυτερο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...