Προς το περιεχόμενο

The official off topic thread -women only-


Traumatias

Προτεινόμενες αναρτήσεις

To πιό λογικό δεν είναι το 8ωρο;

 

Τις απεργίες των Μέσων φοβάμαι μην δουλεύω για τα taxi γιατί δεν παίζει αμάξι , στην πρώτη περίπτωση τα λεφτά που θα παίρνω θα είναι μεν λιγότερα αλλά ξέρω ότι θα μου μένουν , αφού η απόσταση καλύπτεται με τα πόδια. Αλλά δεν έχω σίγουρη απάντηση ακόμα από τη 8ωρη για να μπω στο δίλημμα . ^_^

 

Θα πω και γω το κορυφαιο!Η νονα μου ηθελε να με ονομασουν...Γραμματουλα!Παναγια μου μονο στη σκεψη φριττω!:-(

 

:shock:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Τις απεργίες των Μέσων φοβάμαι μην δουλεύω για τα taxi γιατί δεν παίζει αμάξι , στην πρώτη περίπτωση τα λεφτά που θα παίρνω θα είναι μεν λιγότερα αλλά ξέρω ότι θα μου μένουν , αφού η απόσταση καλύπτεται με τα πόδια. Αλλά δεν έχω σίγουρη απάντηση ακόμα από τη 8ωρη για να μπω στο δίλημμα . ^_^

 

 

 

:shock:

 

Thumbs Up!

 

Κι εγώ ξεκινώ πρακτική αύριο κιόλας.

Απηύδησα που δε με έπαιρναν ούτε για συνέντευξη στον ιδιωτικό και κανόνισα και μπήκα στη μόνη θέση που χρηματοδοτείται με ΕΣΠΑ σε φορέα.

Τούμπες έκαναν εκείνοι, εγω με τα 510 που θα βγεί το μήνα θα είμαι λίγο meh αλλά δεν έχω άλλα περιθώρια να περιμένω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα πω και γω το κορυφαιο!Η νονα μου ηθελε να με ονομασουν...Γραμματουλα!Παναγια μου μονο στη σκεψη φριττω!:-(

 

ειλικρινα οταν ακουω κατι τετοια ονοματα Γραμματουλα, Μαρουλια, Περιστερα, Κοντυλο, Παρθενα,Καλιοπη κτλ αναρωτιεμαι αν εχουν σκατα στο κεφαλι τους μερικοι ανθρωποι αντι για μυαλο. :mad:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Thumbs Up!

 

Κι εγώ ξεκινώ πρακτική αύριο κιόλας.

Απηύδησα που δε με έπαιρναν ούτε για συνέντευξη στον ιδιωτικό και κανόνισα και μπήκα στη μόνη θέση που χρηματοδοτείται με ΕΣΠΑ σε φορέα.

Τούμπες έκαναν εκείνοι, εγω με τα 510 που θα βγεί το μήνα θα είμαι λίγο meh αλλά δεν έχω άλλα περιθώρια να περιμένω.

 

τα προγραμματα εσπα

δεν ειναι για τουρισμο και πρασινα επαγγελματα?

και για μια περιοδο 3 χρονων?

η λαθος μου τα ειπαν ?

:mrgreen:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Thumbs Up!

 

Κι εγώ ξεκινώ πρακτική αύριο κιόλας.

Απηύδησα που δε με έπαιρναν ούτε για συνέντευξη στον ιδιωτικό και κανόνισα και μπήκα στη μόνη θέση που χρηματοδοτείται με ΕΣΠΑ σε φορέα.

Τούμπες έκαναν εκείνοι, εγω με τα 510 που θα βγεί το μήνα θα είμαι λίγο meh αλλά δεν έχω άλλα περιθώρια να περιμένω.

 

Ούτε εγώ έχω άλλα περιθώρια , από εβδομάδα είμαι πλέον στα 0 ευρώ. Κάλλιο 5 και στο χέρι ^_^ Άντε καλή μας αρχή :mrgreen:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

LOL Δεν έχετε ΙΔΕΑ τι πάει να πει τραγικότητα όσο αφορά τους καυγάδες για το όνομα και σε τι βαθμό μπορεί να φτάσει η βλακεία (ΑΚΡΩΣ επιεικής λέξη, βασικά δεν υπάρχει κατάλληλη λέξη που να το εκφράζει αυτό το πράμα).

Βαπτίστηκα στα 6. Όχι, δεν είναι τυπογραφικό, είπα:

6

Nαι, επειδή σκοτωνόντουσταν για το όνομα. Ναι, για έξι χρόνια. Ναι, μια φορά πήγαμε εκκλησία και ξαναγυρίσαμε πίσω.

Ποιες ελληνικές ταινίες, ποια Ομήρου Οδύσσεια, μιλάμε για μυθικές καταστάσεις.

 

Αll bets are off που λένε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ειλικρινα οταν ακουω κατι τετοια ονοματα Γραμματουλα, Μαρουλια, Περιστερα, Κοντυλο, Παρθενα,Καλιοπη κτλ αναρωτιεμαι αν εχουν σκατα στο κεφαλι τους μερικοι ανθρωποι αντι για μυαλο. :mad:

 

Σοβαρά σου λέω εάν με βγάζαν έτσι ή ΑΝΝΑ - ΠΕΡΙΣΤΕΡΑ σε συνδυασμό με το άθλιο επίθετο που έχω ( παρατσούκλι που βγήκε επί Τουρκοκρατίας και καθιερώθηκε ως επίθετο ) πιστεύω ότι δε θα τους μίλαγα ποτέ για το κακό που μου έκαναν.

 

LOL Δεν έχετε ΙΔΕΑ τι πάει να πει τραγικότητα όσο αφορά τους καυγάδες για το όνομα και σε τι βαθμό μπορεί να φτάσει η βλακεία (ΑΚΡΩΣ επιεικής λέξη, βασικά δεν υπάρχει κατάλληλη λέξη που να το εκφράζει αυτό το πράμα).

Βαπτίστηκα στα 6. Όχι, δεν είναι τυπογραφικό, είπα:

6

Nαι, επειδή σκοτωνόντουσταν για το όνομα. Ναι, για έξι χρόνια. Ναι, μια φορά πήγαμε εκκλησία και ξαναγυρίσαμε πίσω.

Ποιες ελληνικές ταινίες, ποια Ομήρου Οδύσσεια, μιλάμε για μυθικές καταστάσεις.

 

Αll bets are off που λένε.

 

Τραγικό :shock:

 

τα προγραμματα εσπα

δεν ειναι για τουρισμο και πρασινα επαγγελματα?

και για μια περιοδο 3 χρονων?

η λαθος μου τα ειπαν ?

:mrgreen:

 

Για τουρισμό και πράσινα επάγγελματα για κάτι σεμινάρια ξέρω με συνδυασμό πρακτικής άσκησης μετά , δε θυμάμαι από που χρηματοδοτούνται.

 

Με χρηματοδότηση από ΕΣΠΑ και ένσημα από ΟΑΕΔ υπάρχουν τα 5μηνα προγράμματα για τους Δήμους τα οποία αργούν τραγικά πολύ , ακόμα περιμένουμε να δώσουμε τα δικαιολογητικά οι ενδιαφερόμενοι .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Thumbs Up!

 

Κι εγώ ξεκινώ πρακτική αύριο κιόλας.

Απηύδησα που δε με έπαιρναν ούτε για συνέντευξη στον ιδιωτικό και κανόνισα και μπήκα στη μόνη θέση που χρηματοδοτείται με ΕΣΠΑ σε φορέα.

Τούμπες έκαναν εκείνοι, εγω με τα 510 που θα βγεί το μήνα θα είμαι λίγο meh αλλά δεν έχω άλλα περιθώρια να περιμένω.

 

Εγω οταν εκανα πρακτικη απο ΕΣΠΑ τα λεφτα τα πηρα μετα απο κανα 10μηνο:-(!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χμ, μου είπε οτι θα καθυστερήσει η πρώτη δόση μάλλον μέχρι πριν τα χριστούγεννα και απο κει και περα κανονικά.

Αν δε μπουν μεχρι τοτε πολύ απλά θα φεύγω από την υπηρεσία την ώρα που θα είναι να πιασω ντεληβερι.

 

ΕΣΠΑ ειναι πλεον ολες οι πρακτικες, δεν υπαρχει πια ΟΑΕΔ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

LOL Δεν έχετε ΙΔΕΑ τι πάει να πει τραγικότητα όσο αφορά τους καυγάδες για το όνομα και σε τι βαθμό μπορεί να φτάσει η βλακεία (ΑΚΡΩΣ επιεικής λέξη, βασικά δεν υπάρχει κατάλληλη λέξη που να το εκφράζει αυτό το πράμα).

Βαπτίστηκα στα 6. Όχι, δεν είναι τυπογραφικό, είπα:

6

Nαι, επειδή σκοτωνόντουσταν για το όνομα. Ναι, για έξι χρόνια. Ναι, μια φορά πήγαμε εκκλησία και ξαναγυρίσαμε πίσω.

Ποιες ελληνικές ταινίες, ποια Ομήρου Οδύσσεια, μιλάμε για μυθικές καταστάσεις.

 

Αll bets are off που λένε.

 

τελικα πως σε λενε;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

scullyist νομιζω κτι παρομοιο εχω δει στις ειδησεις οπου εγινε χαμος μεσα στην εκκλησια και τελικα δεν εγινε η βαφτιση !Πραγματικα που αλλου γινονται αυτα!!!!

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χμ, μου είπε οτι θα καθυστερήσει η πρώτη δόση μάλλον μέχρι πριν τα χριστούγεννα και απο κει και περα κανονικά.

Αν δε μπουν μεχρι τοτε πολύ απλά θα φεύγω από την υπηρεσία την ώρα που θα είναι να πιασω ντεληβερι.

 

ΕΣΠΑ ειναι πλεον ολες οι πρακτικες, δεν υπαρχει πια ΟΑΕΔ

 

Πώς είναι η φάση του ΕΣΠΑ , μισά ΕΣΠΑ , μισά εργοδότης όπως ήταν με ΟΑΕΔ ;

 

γι αυτό και δε βαφτίζεις και ησύχασες.

 

Κάποιο όνομα θα πρέπει να έχει το παιδί :shock:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...