Προς το περιεχόμενο

Wildstar [MMORPG]


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

παντως τώρα που έγινε free το log in, λόγω μάλλον μεγάλης αύξησης των παιχτών συγκριτικά με πριν, έχει προβλημα, αργει να σε βάλει μέσα, μπορει το παιχνιδι μετά να σε πετάξει έξω κτλ, πρέπει να φτιάξουν την σταθερότητα των servers.

 

επισης αν έχει κόσμο θα σας βάζει κάτι 3000 queue με login σε καμια ώρα με μισάωρο και τέτοια ωραία

 

κλαιν f2p δηλαδή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Βρε μακαρι να μεινει ολος αυτος ο κοσμος ωστε να βοηθησει το παιχνιδι και εμας τους ιδιους κι εγω ειμαι διατεθειμενος να μην logarο καν για μια εβδομαδα.

 

Εμενα παντως τοσο οι αλλαγες στο παιχνιδι, οσο και το f2p model μ εχουν αφησει απολυτα ικανοποιημενο. Πραγματικα με μερικες ακομα διορθωσεις-προσθηκες νομιζω πως πλεον μιλαμε ισως για το ποιοτικοτερο themepark mmo, τουλαχιστον στο στυλ του. Ιδωμεν...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδες το release του F2P μοντελου που ακολουθησε ειναι,λογικο τα οποια προβληματα να υπαρξουν. Σε 2-3 μερες ολα θα ειναι παλι smooth. 

 

και γω ελπίζω να στρώσει σύντομα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω παίξει κανα 3ωρο, τολάχιστων ενα παίχτη θα τον τερματισω να δω τοποθεσιες bosses κτλ

 

Πρεπει τουλαχιστον να παιξεις τα hc dungeons κι αν ειναι δυνατον κανα raid ακομα και τελειως casual. Kατα την ταπεινη μου γνωμη τα dungeons του παιχνιδιου ειναι οτι καλυτερο μπορεις να βρεις σε pve mmo. Ολα αυτα βεβαια σε οσους (οπως εμενα) αρεσει το combat style του παιχνιδιου. Οσοι προτιμουν το tab target κλπ ισως να μην βρουν τα παραπανω τοσο ελκυστικα οσο εγω.

Pve ή pvp παιζετε?

 

Eγω και οι περισσοτεροι απο εδω pve. Bεβαια τωρα με το f2p και τον τοσο κοσμο που εσκασε μυτη, ισως να αξιζει πλεον ο pvp server περισσοτερο.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μολις ειδα ενα νεο τρελο addon. Ποκερ Texas Hold'em στο οποιο πονταρεις με gold του παιχνιδιου! αχαχαχαχα τρελη φαση :)

 

http://www.curse.com/ws-addons/wildstar/236594-lui-holdem#c1

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι τα γνωστά προβήματα τέτοιων περιπτώσεων. Υπομονή θα στρώσει, ανακοίνωσαν πως θα ανοίξουν και άλλους server.

 

F2P είναι το παιχνίδι, μη γκρινιάζουμε αν παίξουμε 3 μέρες μετά... έλεος.

 

 

PS. Να γκρινιάξει κανένας με sub να το ψιλοκαταλάβω αλλά και πάλι καλό για το game είναι να μαζευτεί κόσμος διότι απ' όσο γνωρίζω ήταν σε μεγάλη πτώση οι συνδρομές.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To κατεβασα και εγω...καποιο tip?
Επισης σε ποιον σερβερ να παω?Διαβασα υπαρχει καποια ελληνικη clan απο καποια παιδια εδω,ισχυει?


unhandled NC error 15...τι ειναι αυτο ρε παιδες?αυτο που λετε για τους σερβερς?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα στην παρέα. Έχουμε μήπως κανένα guild ή κανα groupaki σε κανα Skype ή TS?? Γιατί το να παίζεις μόνος σου MMΟ δεν είναι και ότι καλύτερο. Όποιος θέλει ας με κάνει add Οptimus Animus και The Animus. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...