Προς το περιεχόμενο

Wildstar [MMORPG]


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Σίγουρα εγω με κατι παιδια που ειχαμε τους saber riders θα στήσουμε το γκιλντ ξανα αλλα χωρις πανικο.. Φυσηκα ειμαστε για ραιντ έτοιμοι αν υπαρχει ενδιαφερων φυσηκα ειστε ευπροσδεκτοι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Καποια επιπλεον ωραια πραγματακια που ερχονται με το νεο patch, οπως η βελτιωση των γραφικων. Καλα παει το πραγμα http://www.wildstar-online.com/en/news/2015-09-24-wildstar-in-a-new-light/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το παιξα και εγω καποιους μηνες . Ds 6/9 με exinferno , dominion side . Αν ειναι κανεις dominion ας ποσταρει , θα ξαναπαιξω μολις γινει free.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα σας οσο πλησιάζει το φ2π θέλω να σας υπενθυμίσω σε όσους ενδιαφέρονται (παλιούς και νέους παίχτες) ότι υπάρχει απο τη μπετα ακόμα ενα guild ελληνικό κυριως! Ολες οι πληροφορίες βρίσκονται στο παρακάτω λινκ

http://wildstar.gr/viewtopic.php?f=38&t=51&p=122#p122

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλημέρα

 

λέω να επιστρέψω στο παιχνίδι μετά από αρκετό καιρό και να ξεκινήσω stalker - κάποιος να μου πει πώς είναι αυτή την στιγμή ο stalker σε raids / dungeons / pvp 

 

θυμάμαι τότε που άφησα το game είχε φάει nerf και σε dps τον χαντάκωσαν αρκετά 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπερα παιδια. Ειμαστε 4 νεοι παιχτες που παιζαμε  FFXIV και λεμε να δοκιμασουμε το Wildstar. Εγω να πω την αληθεια οταν το πρωτοδοκιμασα στο μπετα δε μου ειχε αρεσει και πολυ αλλα τωρα που βρεθηκαμε παρεα λεμε να το δωσουμε αλλο ενα try :). Οποτε θα σας βρουμε in-game!

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπερα παιδια. Ειμαστε 4 νεοι παιχτες που παιζαμε FFXIV και λεμε να δοκιμασουμε το Wildstar. Εγω να πω την αληθεια οταν το πρωτοδοκιμασα στο μπετα δε μου ειχε αρεσει και πολυ αλλα τωρα που βρεθηκαμε παρεα λεμε να το δωσουμε αλλο ενα try :). Οποτε θα σας βρουμε in-game!

Και εγω παίζω ff το παιχνιδι οσο ανεβαινεις lvl γίνεται ενδιαφέρον.τωρα end game pve δεν εχω δει περα απο καποια world bosses.Δεν ειναι ff που σε extreme mode εισαι σε τσιτα..ενκατακλειδι δωστε του μια ευκαιρια.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...