Προς το περιεχόμενο

Συνεχίζεται η μείωση των συνδρομητών του World of Warcraft


dimitris2006

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 110
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

15x12.000.000=1,8 δισεκατομυρια ευρω.

Εκτός του ότι η συνδρομή είναι διαφορετική ανά χώρα, και σε διαφορετικά νομίσματα και όχι 15 ευρώ σταθερά παγκοσμίως, οπότε ο παραπάνω υπολογισμός είναι λάθος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To Rift έχει την ίδια μηνιαία συνδρομή με το WoW, δηλαδή 13 ευρώ. Μπορείς να κάνεις link και το άρθρο που γράφει ότι τράβηξε 600.000 χρήστες από το WoW;

 

Αν παίζεις RIFT και αγοράζεις τη συνδρομή από Ελλάδα ναι. Αν χρησιμοποιήσεις πιστωτική και την αγοράσεις απ έξω βρίσκεις 14 € τους 2 μήνες. Για τους συνδρομητές του WoW χρονολογικά συνέπεσε η πτώση με το release του Rift και πιστεύεται (υπάρχουν και άρθρα, ψάξε π.χ. google "rift 600000") που λένε για τον εικασμό αυτό οόποίος έχει βάσεις. Επείδή προφανώς δεν μπορώ να σου βάλω Link εδώ για το που θα τη βρέίς την κάρτα στην τιμή αυτή αν θέλεις μπορώ να σου στείλω pm. Αν το ψάξεις το google θα το βρείς πάντως (€14.90 για την ακρίβεις είναι η τιμή)

 

 

επομενως ο gamer παραταει ενα παιχνιδι που επαιζε εδω και 7 χρονια και το βαρεθηκε,για να παιξει ενα αλλο παιχνιδι που ειναι ακριβως το ιδιο με αυτο που παρατησε;

καλη η αντιγραφη οταν αφορα κατι που ειναι αποδεδειγμενα επιτυχημενο,αλλα πρεπει να χρησιμοποιειται ως εμπνευση και οχι ως στοχος.

 

Μα φυσικά! Από πότε παρατάς ένα παιχνίδι επειδή βαρέθηκες το χειρισμό του; Νομίζω οτι έχεις ξεφύγει λιγάκι....Πρόσεχε τι γράφεις τουλάχιστον να το σκέφτεσαι πιο μπροσά. Σα να μου λές οτι παρατάς π.χ. τα racing games όλα επειδή σχεδόν όλα στο gameplay είναι ίδια. Για να προσελκύσει χρήστες του WoW είναι το απόλυτα λογικό να φτάξει gameplay πολύ κοντά σε αυτό του WoW. Απόλυτα λογικό. Αν δηλαδή κάποιος παίξει το TOR θα πεί...Μα το ίδιο gameplay είχα στο WoW οπότε το παρατάω;

:X

 

 

το ξαναλεω αλλη μια φορα:

το ποιο franchise εχει το καλυτερο storyline,ειναι θεμα προσωπικου γουστου και γνωμης.δεν μπορει να γινει αντικειμενικη συγκριση,τουλαχιστον ως ενα βαθμο.και τα γκαλοπ που αναφερεις,τα ποσοστα αυτης της προσωπικη αποψης

εκφραζουν,τιποτα αλλο.

 

επισης το να ισχυριζεσαι οτι το storyline του WoW ειναι ανυπαρκτο,οταν κατα το μεγαλυτερο μερος του εχει βασισθεί σε πασιγνωστες,διαχρονικες και παγκοσμιες ιστοριες και μυθους,οπως η ιστορια του Βασιλια Αρθουρου,η Νορβιγικη Μυθολογια,το εργο του Τολκιεν,κοκ,δηλωνει το λιγοτερο αγνοια.

 

Καταρχάς να σου δώσω συγχαρητήρια αφού πρέπει αν είσαι ο μόνος που ανακάλυψε οτι το WoW έχει και scenario. Πιστεύω οτι έσκασε σαν βόμβα αυτό που έγραψες αλλά υπάροχυν και άλλοι που θα το διαβάσουν και θα το κρίνουν αυτό. Σε κάτι που εόναι ο ορισμός του "Επιφανειακού" σεναρίου με quests παντελώς άχρηστα και χωρίς νόημα στην πλειοψήφία τους εσύ βλέπεις scenario! OK then!

:-D

 

 

 

 

προσφερει το διαφορετικο,ενω αντιγραφει το gameplay ενος αλλου παιχνιδιου,ε ακουγεται καπως οξυμωρο.

παντως το scale του παιχνιδιου σιγουρα θα ειναι πολυ μεγαλυτερο απο οτιδηποτε αλλο παιχνιδι,μενει να δουμε πως θα εχει αξιοποιηθει απο τους developers.

οσο αφορα το σεναριο,οπως προειπα,το αν ειναι ανωτερο η οχι ειναι καθαρα υποκειμενικη υποθεση.

 

Το εξήγησα και πιο πάνω.

Το παιχνίδι θα το κάνει τα γραφικά, το διαφορετικό περιβάλλον, η μουσική, ο ήχος, το scenario κλπ. Το οτι θα έχει το ίδιο gameplay σιγά μην κάνει κάποιον που παίζει MMORPG να το βαρεθεί. Ίσα ίσα θα τον βοηθήσει να μπει πιο γρήγορα στο πνεύμα του game. Τελείως μα τελείως άκυρο αυτό που ισχυρίζεσαι με το gameplay!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

διαβασα ολα τα posts κ απορω που μιλατε ολοι για το star wars κ ενας δεν ειπε μια κουβεντα για το guild wars 2...μονο εκεινο ισως φοβαται η Blizzard...δειτε βιντεακια στο youtube Κ θα καταλαβετε, α και "no monthly fee" λενε, αγοραζεις μονο το παιχνιδι κ λιωνεις οσο θες...αν υπαρχει ανερχομενος wow killer για μενα ειναι το Guild wars 2

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν παίζεις RIFT και αγοράζεις τη συνδρομή από Ελλάδα ναι. Αν χρησιμοποιήσεις πιστωτική και την αγοράσεις απ έξω βρίσκεις 14 € τους 2 μήνες. Για τους συνδρομητές του WoW χρονολογικά συνέπεσε η πτώση με το release του Rift και πιστεύεται (υπάρχουν και άρθρα, ψάξε π.χ. google "rift 600000") που λένε για τον εικασμό αυτό οόποίος έχει βάσεις. Επείδή προφανώς δεν μπορώ να σου βάλω Link εδώ για το που θα τη βρέίς την κάρτα στην τιμή αυτή αν θέλεις μπορώ να σου στείλω pm. Αν το ψάξεις το google θα το βρείς πάντως (€14.90 για την ακρίβεις είναι η τιμή)

Δηλαδή μόνο στο Rift βρίσκεις από το εξω με πιστωτική χαμηλότερες τιμές, στα άλλα MMO και στο WoW δεν γίνεται αυτό;

 

Σχετικά με την απώλεια των 600.000 συνδρομητών, θα πρότεινα να παραθέσεις εσύ την πηγή αυτής της πληροφορίας αλλιώς είναι τυχαίοι αριθμοί που κατέβηκαν στο μυαλό σου και δεν έχουν την παραμικρή σχέση με την πραγματικότητα.

 

Καταρχάς να σου δώσω συγχαρητήρια αφού πρέπει αν είσαι ο μόνος που ανακάλυψε οτι το WoW έχει και scenario. Πιστεύω οτι έσκασε σαν βόμβα αυτό που έγραψες αλλά υπάροχυν και άλλοι που θα το διαβάσουν και θα το κρίνουν αυτό. Σε κάτι που εόναι ο ορισμός του "Επιφανειακού" σεναρίου με quests παντελώς άχρηστα και χωρίς νόημα στην πλειοψήφία τους εσύ βλέπεις scenario! OK then!

:-D

Αμφιβάλω αν έχει παίξει WoW ή Rift, αλλιώς δεν θα τα έλεγες αυτά τα μαργαριτάρια. Συγκρίνεις την ιστορία και την μυθολογία του Warcraft, που έχουν βγει τόσα παιχνίδια και βιβλία, και τα quests είναι τα πιο έξυπνα σε MMO με το Rift που η μυθολογία του είναι 3 σελίδες στο manual και όλα τα quests είναι "σκότωσε Χ τέρατα" ή "μάζεψε Υ αντικείμενα";

Ωραία η θεωρία, αλλά δεν τα μαθαίνεις όλα από το internet, πρέπει να έχεις και προσωπική εμπειρία.

 

Το εξήγησα και πιο πάνω.

Το παιχνίδι θα το κάνει τα γραφικά, το διαφορετικό περιβάλλον, η μουσική, ο ήχος, το scenario κλπ. Το οτι θα έχει το ίδιο gameplay σιγά μην κάνει κάποιον που παίζει MMORPG να το βαρεθεί. Ίσα ίσα θα τον βοηθήσει να μπει πιο γρήγορα στο πνεύμα του game. Τελείως μα τελείως άκυρο αυτό που ισχυρίζεσαι με το gameplay!

Ακριβώς εδώ φαίνεται πόσα γνωρίζεις. Αν ήταν τα γραφικά το πρώτο πράγμα που έπαιζε ρόλο τότε το Age of Conan και το Aion θα ήταν στην κορυφή αντί να ψυχοραγούν με servers φαντάσματα και να το γυρνάνε σε F2P μπας και μαζέψουν κανένα φράγκο. Αν έχει παίξει MMOs περισσότερο από 1 μέρα θα πρέπει να ξέρεις ότι το σημαντικό κομμάτι είναι το τι σου προσφέρει το παιχνίδι αφού φτάσεις το level cap του χαρακτήρα: το endgame PvE/PvP περιεχόμενο και πόσο ισορροπημένο είναι. Τι τον νοιάζει τον άλλο η μουσική και ο ήχος αν κάνει login και δεν έχει τίποτα να ασχοληθεί;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δηλαδή μόνο στο Rift βρίσκεις από το εξω με πιστωτική χαμηλότερες τιμές, στα άλλα MMO και στο WoW δεν γίνεται αυτό;

 

Σχετικά με την απώλεια των 600.000 συνδρομητών, θα πρότεινα να παραθέσεις εσύ την πηγή αυτής της πληροφορίας αλλιώς είναι τυχαίοι αριθμοί που κατέβηκαν στο μυαλό σου και δεν έχουν την παραμικρή σχέση με την πραγματικότητα.

 

Δεν μπορώ να κάτσω να ψάχνω που το διάβασα, υπάρχει το google όπως σου ειπα, ψάξε το και θα το βρείς λογικά. Αν και δεν χρειάζεται και πολύ σκέψη να καταλάβει κανείς οτι αν με το release date ενός mmorpg ΄φυγουν 600.000 από ένα άλλο οι περισσότεροι λογικά θα έχουν πάει εκεί. Για την πιστωτική δεν ξέρω πόσο χαμηλά μπορείς να βρείς στο WoW. Εγώ σου έδωσα την τιμή που μπορείς να βρείς στο Rift. Αν μπορείς στο WoW να βρείς αντίστοιχη ή χαμηλότερη δεν το γνωρίζω, έχω χρόνια να σχοληθώ με το WoW

 

Αμφιβάλω αν έχει παίξει WoW ή Rift, αλλιώς δεν θα τα έλεγες αυτά τα μαργαριτάρια. Συγκρίνεις την ιστορία και την μυθολογία του Warcraft, που έχουν βγει τόσα παιχνίδια και βιβλία, και τα quests είναι τα πιο έξυπνα σε MMO με το Rift που η μυθολογία του είναι 3 σελίδες στο manual και όλα τα quests είναι "σκότωσε Χ τέρατα" ή "μάζεψε Υ αντικείμενα";

Ωραία η θεωρία, αλλά δεν τα μαθαίνεις όλα από το internet, πρέπει να έχεις και προσωπική εμπειρία.

 

Ποιά θεωρία; Θα σου αντιπαραθέσω το εξής: Πολύ ωραία η μυθολογία του Warcraft αλλά έχεις αναρωτηθεί ποτέ πόσο ελάχιστα έχει χρησιμοποιηθεί στο game; Σχεδόν καθόλου! Πραγματικά σούπα το scenario αλλά αν εσένα σου αρέσει no prob!

 

Ακριβώς εδώ φαίνεται πόσα γνωρίζεις. Αν ήταν τα γραφικά το πρώτο πράγμα που έπαιζε ρόλο τότε το Age of Conan και το Aion θα ήταν στην κορυφή αντί να ψυχοραγούν με servers φαντάσματα και να το γυρνάνε σε F2P μπας και μαζέψουν κανένα φράγκο. Αν έχει παίξει MMOs περισσότερο από 1 μέρα θα πρέπει να ξέρεις ότι το σημαντικό κομμάτι είναι το τι σου προσφέρει το παιχνίδι αφού φτάσεις το level cap του χαρακτήρα: το endgame PvE/PvP περιεχόμενο και πόσο ισορροπημένο είναι. Τι τον νοιάζει τον άλλο η μουσική και ο ήχος αν κάνει login και δεν έχει τίποτα να ασχοληθεί;

 

Θα σου επιστρέψω αυτό που έγραψες λέγοντας σου το ίδιο! Εδώ φαίνεται πόσα γνωρίζεις! Καταρχάς όταν γράφω οτι ρόλο παίζουν τα γραφικά εσύ πως υποθέτεις και εικάζεις οτι εννοώ να έχει το παιχνίδι super γραφικά με μηχανή δυνατή κλπ; Σε ένα MMORPG που στόχο του έχει να αποκτήσει όσο το δυνατό μεγαλύτερο κοινό γίνεται δε θα βάλεις μηχανή γραφικών που να παίζουν π.χ. από mid κάρτες γραφικών και άνω! Θα το φτιάξεις να το παλεύουν και οι low! Άρα ο σκοπός σου είναι να φτιάξεις ένα engine να βγάζει όμορφα γραφικά χωρίς μεγάλες απαιτήσεις σε hardware. Σε 1ο χρόνο εκεί το Age of Conan έχασε! Παρεξήγησες λοιπόν αυτό που έγραψα για τα γραφικά! Δεν πειράζει...

Επιπλέον ΑΝ είχες ασχολήθεί και είχες διαβάσει καθόλου για το τι πρόκειται να παρουσιάσουν στο SWTOR θα ήξερες οτι το μεγαλύτερο στοίχημα που έχουν βάλει είναι όταν ο χαρακτήρας φάσει στο MAX εκεί ουσιαστικά να δώσουν τα τεράστια κίνητρα στον παίχτη να συνεχίσει με quests βγαλμένα από την ιστορία των SW που θα κρατήσουν αμείωτο το ενδιαφέρον. Σε κάθε συνέντευξη και παρουσίαση το τονίζουν!

 

Δε σχολιάζω δε οτι ουσιαστικά εγώ ήμουν καυστικός στο gameplay και στο οτι δεν έχει απολύτως καμία σχέση στο αν ο άλλος βαρεθεί το game. Το τελευταίο πράγμα που θα βαρεθεί κάποιος σε ένα game είναι το gameplay το οποίο ανα είδος παιχνιδιού έτσι και αλλοιώς λιγοπολύ είναι ίδιο. Αυτό ήθελα να περάσω, εσύ κατάλαβες οτι μιλούσα για super γραφικά. OK πάω πάσο!

:-)

 

edit:

Και επειδή έχω και όρεξη και ένα link για τους 600.000 και το οτι οι περισσότεροι πήγαν στο Rift

http://www.diedagain.com/rift-dev-gleefully-claims-600000-former-wow-players

 

Εικασία μεν, με βάσεις δε!

^_^

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά το τι λένε για το SWTOR και τι θα είναι το παιχνίδι τελικά είναι άλλη ιστορία. Και το AoC ήταν το WoW Killer, και το Aion ήταν το WoW Killer και το Rift, αλλά όλα μαζί δεν έχουν ούτε τους μισούς συνδρομητές του WoW (για να μην μιλήσω για παιχνίδια όπως το DDO, WHO και LotrO που πέρασαν και δεν ακούμπησαν καν...).

Το WoW είναι η κορυφή και το κριτήριο για όλα τα παιχνίδια της κατηγορίας, δεν σε προβλημάτιζει αυτό ή είναι τυχαίο; Και για να κάνω και μία πρόβλεψη, όταν το SWTOR βγει όλοι θα το αγοράσουν από περιέργια, θα φύγει κόσμος από το WoW και μετά από 2 μήνες θα γυρίζουν όλοι πίσω. Τα έχω δει τόσες πολλές φορές που είναι προβλέψιμο πια. Ας περάσει ένας χρόνος μετά την κυκλοφορία του παιχνιδιού χωρίς να κάνουν merge τους servers ή να το γυρίζουν στο F2P μοντέλο και μετά ας μιλήσουμε για επιτυχία.

 

Και ξαναλέω, αν κάποιος δεν έχει παίξει το WoW (όχι για 2 ώρες συνολικά αλλά να ασχοληθεί λίγο μαζί του και ειδικά μετα το level cap) και τα άλλα παιχνίδια, είτε είναι rift, aion, aoc, who, κτλ, δεν μπορεί να καταλάβει γιατι το WoW έχει την επιτυχία που έχει.

Μιας και από ότι φαίνεται Paladin δεν έχει ασχοληθείς με WoW σου προτείνω να παίξεις το demo τουλάχιστον ώστε να πάρεις μία ιδέα του τι γίνεται. Είναι σαν να μιλάω γιατί η ferrari είναι καλύτερη από την porche και να μην έχω μπει ποτέ σε αυτοκίνητο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Palp απ όσα γράφω εσύ καταλαβαίνεις οτι δεν έχω ασχοληθεί με το game; Το game το αγόρασα και έπαιζα από τον Μάρτιο του 2005 (όταν απολύθηκα από τον στρατό και έπαιξα αρκετούς μήνες μέχρι που κατάλαβα οτι δεν είχε ουσία και δεν είχε κάτι να μου κρατήσει το ενδιαφέρον. Μάλιστα το αγοράσαμε οικογενειακά και μόνο ο μικρός μου αδελφός ουσιαστικά έπαιζε μέχρι πρότινος αλλα σταμάτησε και αυτός αφού απ οτι μου ειπε κάθε φορά στα expansion η Blizzard χρησιμοποιεί κάποιο μικρό fragment από το story του WoW και μετά ρουτίνα! Ο άλλος μου αδελφός το γύρισε στο Rift αφού ηθελε κάτι άλλο, μου πρότεινε να το δοκιμάσω, έπαιξα το demo, δε με τρέλανε (μια απ τα ίδια) και το παράτησα. Έχω δοκιμάσει και LOTR αλλα γενικά σε όλα λείπει η ουσία και το story! Σε Single Player RPG το story παντα είναι προσεγμένο σε mmorpg ποτέ. Για το cap level θα σου πω οτι τα 2-3 τελευταί expansion δεν προσφέρουν σχεδόν τίποτα και ειδικά στο τελευταίο είναι και ένας από τους λόγους που έχασε πολλούς συνδρομητές η Blizzard. Είμαι χρόνιος gamer, γενικά παίζω τα πάντα αλλά το WoW με απογοήτευσε το πως το χρησιμοποίησε η Blizzard ουσιαστικά για να εθίσει άτομα (σαν εσένα πχ.) προσφέροντάς τους ένα προϊόν κορυφαίο σην κατηγορία του μεν, με ανύπαρκτο scenario δε. Πιο πολύ έχει πετύχει σαν game επειδή κατάφερε κάτι πρωτοποριακό για την εποχή του και έχει πολλούς χρήστες (πιο πολύ δηλαδή κρατιέται λόγω του MMO του και όχι τόσο λόγο του RPG του αφού από scenario μάπα).

 

Όσο για το τι λένε για το SW TOR συμφωνώ οτι θα τα δούμε όλα στην πράξη. Όταν όμως κάποιος σου λέει οτι έχει δώσει τεράστια έμφαση στο να σου προσφέρει αυτά που λείπουν από το κορυφαίο MMORPG όλων των εποχών σίγουρα σου τραβάει την προσοχή, ειδικότερα δε αφού πρόκεται για Star Wars παιχνίδι. Η ιστορία θα δείξει! Τα preorder πάντως μια χαρά πάνε!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι δεν έχεις ασχοληθεί με τα game. Eχεις παίξει 2-3 μήνες, έφτασες δεν έφτασες 60 και σταμάτησες. Δεν έχεις παίξει από τότε WoW ή άλλο MMO εκτός από κάποια demo/trial και λες ότι όλα τα MMΟs είναι χάλια βάση και της γνώμης του μικρού αδερφού σου. Μήπως απλά δεν σου αρέσει αυτή η κατηγορία των παιχνιδιών; Πως προσπαθείς να αποδείξεις ότι ένα παιχνίδι με 11 εκ. συνδομητές 6 χρόνια μετά την κυκλοφορία του είναι χάλια, δεν καταβαίνω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δε θα ασχοληθώ άλλο πραγματικά. Δεν έχει νόημα άλλωστε. Αν εσύ πιστεύεις αυτά που πιστεύεις δεν μπορώ να σου περάσω κάτι άλλο. Το οτι έχεις φτάσει σε σημείο να υποθέτεις και αν έπαιξα και πόσο έπαιξα κάποια MMO τα λέει όλα... Τον μικρό μου αδελφό στον έφερα σαν παράδειγμα αφού έχει παίξει και ότι expansion υπάρχει... Εγώ όπως λές τι να πω ο καημένος με 2-3 μήνες παιχνίδι μόνο (ή να το κάνω demo μόνο...το προτιμάς;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μα φυσικά! Από πότε παρατάς ένα παιχνίδι επειδή βαρέθηκες το χειρισμό του; Νομίζω οτι έχεις ξεφύγει λιγάκι....Πρόσεχε τι γράφεις τουλάχιστον να το σκέφτεσαι πιο μπροσά. Σα να μου λές οτι παρατάς π.χ. τα racing games όλα επειδή σχεδόν όλα στο gameplay είναι ίδια. Για να προσελκύσει χρήστες του WoW είναι το απόλυτα λογικό να φτάξει gameplay πολύ κοντά σε αυτό του WoW. Απόλυτα λογικό. Αν δηλαδή κάποιος παίξει το TOR θα πεί...Μα το ίδιο gameplay είχα στο WoW οπότε το παρατάω;

 

συγνωμη για gameplay μιλησα,οχι για χειρισμο.ξερεις τι ειναι gameplay ε;

 

εντωμεταξυ συνεχισε με τους προσωπικους χαρακτηρισμους,και παω για report.

 

 

 

 

 

 

Καταρχάς να σου δώσω συγχαρητήρια αφού πρέπει αν είσαι ο μόνος που ανακάλυψε οτι το WoW έχει και scenario. Πιστεύω οτι έσκασε σαν βόμβα αυτό που έγραψες αλλά υπάροχυν και άλλοι που θα το διαβάσουν και θα το κρίνουν αυτό. Σε κάτι που εόναι ο ορισμός του "Επιφανειακού" σεναρίου με quests παντελώς άχρηστα και χωρίς νόημα στην πλειοψήφία τους εσύ βλέπεις scenario! OK then!

 

χορτασαμε με λογια του αερα και ειρωνικο υφακι.κανενα ουσιαστικο επιχειρημα εχεις να δωσεις η καλυτερα να σταματησουμε την συζητηση εδω;

 

 

 

 

 

Το εξήγησα και πιο πάνω.

Το παιχνίδι θα το κάνει τα γραφικά, το διαφορετικό περιβάλλον, η μουσική, ο ήχος, το scenario κλπ. Το οτι θα έχει το ίδιο gameplay σιγά μην κάνει κάποιον που παίζει MMORPG να το βαρεθεί. Ίσα ίσα θα τον βοηθήσει να μπει πιο γρήγορα στο πνεύμα του game. Τελείως μα τελείως άκυρο αυτό που ισχυρίζεσαι με το gameplay!

 

ξαναρωταω. ξερεις τι ειναι gameplay; διοτι μεχρι τωρα μου φαινεται σαν να μην εχεις ιδεα απο τις απαντησεις που δινεις.

το WoW τουλαχιστον το εχεις παιξει καθολου;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πωωωω! Με εχει πιασει τρεμουλο! Αφου θα πας για report το κοβω εδω! υ.γ. τουλαχιστον πριν το κανεις σβησε τους δικους σου να γινεις πιστευτος. Οσο για τη σχεση του gameplay με το χειρισμο στο αφηνω να το εξερευνησεις μονος!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 στα 10 ποστ που διαβασα ειναι απλα μπουρδες. Μερικοι εδω περα που γραφεται κ καποια πραγματα σαν να ειναι γεγονοτα αμα σας ζητησω πηγη θα θυμηθειτε ξαδερφους και μπατζανακηδες.

Μετα τα 12 εκατομμυρια δηλαδη που περιμενατε να παει το παιχνιδι; Στα 20; Ολα φυσιολογικα ειναι και αν καταφερει καποιο παιχνιδι μετα απο πολλαααα χρονια να ξεπερασει το Wow αυτο θα ειναι το Titan.

Εγω πιστευω το star wars θα παει αρκετα καλα. Και σας ρωταω. ποσους συνδρομητες πιστευετε θα πιασει peak και ποσους θα εχει το wow τοτε.

οποιος κανει αναλογια μεγαλυτερη του 80-20 κερδιζει καραμελα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...